А я з косою• 22 апреля 2025

Кто нибудь лечил кариес без Анастезии?

Возможно ли вообще лечение без укола?
Gvenna• 22 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
оприблидно 20-30 пломб
Приблизно 6 промбованих каналів
Одна коронка

ЖОДНОГО укола!!!!
Ну жодного так жодного, чого пищати. У всіх різний больовий поріг і міцність нервової системи, шоб не тахікардити у кріслі від одного лиш переляку, навіть не від болю.
автор А я з косою • 22 апреля 2025
Ответ дляAlex_Kri
нет
И даже не надо сердце проверять перед зубной анестезией? Допустим как перед операциями нужно всегда
Gvenna• 22 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
Біль це відносно... і не так часто і сильно воно болить як можуть собі подумати ті що тільки з уколом роблять
Як дуууууже болить то то вже в 99% видалення нерва...а без нерва вже ітак неболить
Я робила по різному, починаючи з совкових миш´яків без уколів.
Якщо болить - то воно болить.
Може боліти і без нерва.
Це дуже індивідуально.
Якщо застуджений тройнічний, болітиме навіть те що видране давно.
Багато нюансів.
Анестезія це найкраще досягнення людства.
Alex_Kri• 22 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
У кого серьезные проблемы с сердцем, тот не может о них не знать
автор А я з косою • 22 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Якщо болить - то воно болить.
Може боліти і без нерва.
Це дуже індивідуально.
Багато нюансів.
Ну она же тоже не панацея, сколько страшных историй о ней, начиная от острых аллергических реакций и тд… Опасно однако, лучше перетерпеть мне кажется
Трохи злякана• 22 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
А вам не больно? Или у вас незначительный кариес был?
Разный был, бывало и больно, но я без проблем могу немного потерпеть.
Физрукая• 22 апреля 2025
Ответ дляGvenna
До чого тут про пищати про це...
Просто таке враження що зараз всі все з уколом роблять навіть не пробуючи чучуть потерпіти
автор А я з косою • 22 апреля 2025
Ответ дляТрохи злякана
Согласна, лучше так, чем переживать за тот укол
Gvenna• 22 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
До чого тут про пищати про це...
Я після однієї спроби потерпіти чучуть на швидкій поїхала в лікарню. Стрес, тиск, темно в очах, приймальне, кардіограма, ’ти мабуть нервувала сьогодні’, рецепт на гідазепам))
Юпитерная• 22 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Ого, оце ви нетерпляча)))
Якщо боляче, то навіщо було терпіти далі, щоб аж тиск підскочив? Спробували, болить, значить укол
Украиночка• 22 апреля 2025
Ответ дляGvenna
В мене чоловіку так лікували без анестезії в дитинстві - 2 рази від болю втрачав свідомість. Тепер стоматологів боїться, як вогню. Я його пінками заганяю до стоматолога
Юпитерная• 22 апреля 2025
Автор, пробуйте без, якщо буде боліти, то тоді робити, вона швидко бере, не потрібно чекати, як раніше по 15 хвилин
Хвець-тець• 22 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
Ну для одного зуба с кариесом такую не делают? Вообще реально полечить зуб с кариесом( точка на зубе) без укола?
Реально. Сыну так лечили, одна точка была. Никаких уколов не делали.
Физрукая• 22 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Пломбування зуба то не тортури...як дуже болить то лікар підхід/сверло/натиск міняє і все стає терпимим

Можу поспорити що в лікарню ви попали не через біль а череж ваш психологічний стан в цілому на цей момент (накрутили себе)
Gvenna• 22 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
До чого тут про пищати про це...
Ви так пишете типу чуть чуть потерпіти просто нальот шахедів це ж не Іскандери летять, ну хулє там, воно маленьке.
Є можливість жити нормальне життя - то чого його не жити?
Я дитині в 2,5 з седацією лікувала. Собі кілька зубів з седацією видаляла. В шелепно лицьовому відділенні.
На 8 місяці зуб схватив то я знайшла стоматолога яка не побоялась вколоти мені вагітній убістезин форте, я підписала папірчик що не маю претензій. Бо мені ’безпечні анестезії для вагітних’ взагалі ні про що, не брали.
Для мене седація взагалі топчик. Заснув і прокинувся вже все готово. Я не хочу жерти кактси там, де можна їх не жерти) якось так, мій багатий на жаль досвід мені говорить, і досвід моїх рідних жінок, у всіх погані зуби.
Физрукая• 22 апреля 2025
Ответ дляЮпитерная
Ого, оце ви нетерпляча)))
НЕможливо так терпіти...
Шикаю і викаю• 22 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
НЕможливо так терпіти...
Моя знакомая тоже лечит зубы без анестезии, даже каналы. Я удивляюсь, как так можно
Физрукая• 22 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Чути таке від жінки які народжують і терплять біль ще дивніши

В вашому випадку мова не про біль а страх болю
Нічна ненажера• 22 апреля 2025
Я постоянно так лечу - прошла Афган (школьную постсоветскую стоматологию с удалением нервов без обезбола) - после этого я уже ничего не чувствую.
Ms. Dolly• 22 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
Только стоматолог может вам ответить, увидев ваш зуб.
Если не глубокмй кариес, поверхностный, это не больно и лечат без анестезии
Gvenna• 22 апреля 2025
Ответ дляЮпитерная
Ого, оце ви нетерпляча)))
Укол не взяв. Кілька уколів і все одно як наживо. Буває)
Gvenna• 22 апреля 2025
Ответ дляФизрукая

Вас би в наш шкільний кабінет стоматолога на початку 90х, я би послухала ваш спіч про тортури)
Спорити ні про шо, ви про своє я про своє. Я не ви, ви не я. Це як спорити чій чоловік краще їбецця - ваш чи мій
Багато вводних даних і всі невідомі.
Все індивідуально.
Кожна пише свій досвід.
Як з пологами)) хто легко народив розказує потім всім навколо шо хулі там терпіти і плюєцця на ’істеричок’ які самі себе накручують.
Физрукая• 22 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Багато вводних даних і всі невідомі.
Все індивідуально.
Кожна пише свій досвід.
Мені 45 тому знаю і шкільні і державні стоматології....все було і боліло порізному...але ніхто не ’’насилував’’ як дууууже боліло...просто мінявся підхід лікаря і почучуть все допилювалося і прломбувалося
Gvenna• 22 апреля 2025
Мені ці запевнення про легкі лікування зубів нагадали як я народжувати на КС приїхала, а зав відділення почала мене нагинати на природні, типу з міомами легко народжують, я прям з кресла її нахєр послала з її пропозиціями, кажу кличте зав пологового, послухаємо його думку про легкі і безпечні для дитини природні пологи з субсерозним вузлом 12 см біля виходу з матки.
Ну і все. Всі одразу чемні стали і зробили як треба. З комфортним наркозом і безпечно для мене і дитини, що головне.
Губи до вух• 22 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
До чого тут про пищати про це...
Уже в дитинстві напробувались. На все життя вистачило.
Я вся ваша• 22 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Вот тема давняя. Тут советчица с фото поясняет где и какая.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2728498
У меня после мандибулярной была побочка. Попали в крупный сосуд, анестетик пошел в кровоток, стала задыхаться, закружилась и онемела голова, гортань, язык. Вначале я даже думала, что аллергия, а оказалось, что ошибка доктора. После этого панически боюсь лечить зубы. Либо сгниют и вставная челюсть, либо общий наркоз.
автор А я з косою • 22 апреля 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Кошмар, а у вас уже много на лечение Зубов?(
Я вся ваша• 22 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
Один почти вхлам, и второй на подходе с совсем маленьким кариесом, который врач отказывался убирать, говорил, что рано. Наверное, будет не рано, когда начнется пульпит. С первым вообще история, год жаловалась на зуб, просила снять старую пломбу, а он мне все время отказывал сл словами, что он ничего страшного не видит. В итоге через пару месяцев после последнего визита откололась часть зуба, а там…….. Короче, у меня просто на тот момент не было особого выбора по части стоматологии, сейчас есть, но теперь ни ногой, просто до одури боюсь нарваться на повторение истории с анестезией и невнимательностью к жалобам пациента. И то еще не все, что он успел натворить. Вот такой страх на старость лет, в детстве советском школьных стоматологов и то меньше боялась.
Шикаю і викаю• 22 апреля 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Ужас(( скорую вызывали? Это врач так накосячил. Мандибулярная это же проводниковая?
Я вся ваша• 22 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Мандибулярная как один из видов проводниковой. Скорую нет, у них было все необходимое, были готовы, видимо, к таким случаям, и на этом спасибо.