Анонимарик• 22 апреля в 14:14

Прострелило спину. Не можу взяти відпустку/лікарняний.

Це капець як боляче. в обід встала різко і все, приплила. Попросила співробітницю купити диклоберлу укол та солпадеїн обезболююче. Не можу покинути роботу, бо моя колега з відділу зробила операцію і лежить в лікарні.
Як долізти ввечері додому і як вранці прилізти на роботу? Віддалено не варіант працювати, бо багато фізичних бумажок і квартальний звіт.
Просто понити.
автор Анонимарик • 22 апреля в 14:16
Є медсестра, вколола мені той диклоберл, сподіваюсь попустить до вечора.
Все буде• 22 апреля в 14:16
Бумажки з собою взяти, звіт дома робити.
Тракторні війська• 22 апреля в 14:16
Ви молодець, ви справитесь. Робота сама себе не зробить. Накачайтесь обезболом і вперед! Хто як не ви?
So_so• 22 апреля в 14:16
Мидокалм пейте обязательно, чтобы снять мышечный спазм
Капец((
неДоПриличий• 22 апреля в 14:17
Подвигів ніхто не цінує, автор. Лежу хвора з температурою, бревном. Нічого не роблю. Одужуйте і бережіть себе.
автор Анонимарик • 22 апреля в 14:18
Ответ дляТракторні війська
Я розумію, але я дурепа відповідальна....
автор Анонимарик • 22 апреля в 14:18
Ответ дляSo_so
Капец((
Дякую, як раз вдома є з минулого разу
Тракторні війська• 22 апреля в 14:19
Ответ дляАнонимарик
А хто вас пожаліє?
Ви ж хочете за рахунок свого здоров´я комусь ’ добро’ зробити
автор Анонимарик • 22 апреля в 14:20
Ответ длянеДоПриличий
Дякую
Лукава_Кiшка• 22 апреля в 14:20
В що у вас в поперековому. МРТ робили?
автор Анонимарик • 22 апреля в 14:21
Ответ дляЛукава_Кiшка
В що у вас в поперековому. МРТ робили?
Чотири протрузії.
Я періодично лікуюсь, коли поперек ниє, але такого сильного прострілу вже давно не було -(
Все буде• 22 апреля в 14:23
Ответ длянеДоПриличий
Автор скоріше за все бухгалтер. Якщо не здасть звіт, то штраф, який підприємство має повне право відшкодувати з її зп Тому без варіантів, хворий не хворий - треба здавати.
Зараз все скажу• 22 апреля в 14:24
А якби ви вмерли,то щоб б було? Вам правилтно написали-цінуйте себе. Ніхто вам пам´ятник непоставить. Скрючить так що навколішках будете лазити. Цінувати треба себе. 2 рази було що обидві ми захворіли. І нічого. Пережили. Один раз вона після операції а я з ковідом 39 темп. І внший раз. В мене спина.а в неїпростуда з темп. Підприємство не зупинилося. А якби вас апендецит вхопив то як би би обходились? Дивна позиція. Завжди на першому місці я.а потім вже робота. Тому мені завжди піднімають зп .ак тільки я невдоволено про це каже. А хто мовчить і працює по втхідних і безлвкарняних-тому з 2021 р зп не піднімають. Ось так а мені за війну двічі підняли
Лукава_Кiшка• 22 апреля в 14:25
Ответ дляАнонимарик
Чотири протрузії.
Спробуйте на ніч меновазін чи траумель. І німісил ( принаймі мене уколи диклофенакц не брали, а німісіл трохи полегшив біль)
неДоПриличий• 22 апреля в 14:30
Ответ дляВсе буде
Уявімо на хвилиночку, що вона в лікарню лягла. Підприємство не зупиниться, кінець світу не настане. Я бухгалтер. Варіанти є завжди. Людина не робот.
Все буде• 22 апреля в 14:32
Ответ длянеДоПриличий
Не зупиниться звісно, але буде штраф. Тому для таких випадків дуже зручно, коли є віддалений варіант для роботи
Гуляю босоніж• 22 апреля в 14:33
Ответ дляАнонимарик
Чотири протрузії.
А як лікуєтесь? МРТ робили? В мене така ж проблема, поїду робити МРТ через 2 тижні, а поки ходжу на роботу. Невропатолог виписала артоксан пити , мазь. Не дуже допомогає
З бісиками• 22 апреля в 14:39
Йдіть до лікаря і робіть рентген, спина це не жарти, у мене так прострелило, виявилося, що висковчив хребець і вставляли назад, біль була пекельна, тиждень була на уколах та таблетках.
автор Анонимарик • 22 апреля в 14:39
Ответ дляГуляю босоніж
Так. Схема лікування завжди одна - нестероїдні протизапальні + міорелаксант + віт В.
Але я менше місяця тому колола вже уколи (в мене ще проблема з судинами мозку), нема вже місця куди колоти, бо все в шишках і синцях
автор Анонимарик • 22 апреля в 14:41
Ответ дляЗ бісиками
Та в мене вже сто тих ренгетів, МРТ, КТ і знімки в різних проекціях. Нового там нічого не буде.
З бісиками• 22 апреля в 14:44
Ответ дляАнонимарик
Ну дивіться, в мене було все ок зі спиною, я ще й спортом займаюся, просто нахилися і розігнутися не змогла, а виявилося зміщення.
Кастрюлька• 22 апреля в 15:13
У мене теж ця проблема. Тут дівчина колись писала, що розтирання звичайним камфорним спиртом на ніч їй допомагають.
Вероятненько• 15 мая в 11:12
Ответ дляАнонимарик
Умнейте) подвигов действительно никто не оценит...