Сижу_и_плачу• 22 апреля в 14:45
Как Вы живёте в сёлах. Это со скуки умереть можно. Депрессия.
Ну хозяйство разве. Огороды. Адский труд, корова. Но их мало кто держит. А огороды, твой дом, например, пару домов на улице и никого почти никогда рядом это нормально Вам? Вы интроверты?
Бриджит_Фрикандо• 22 апреля в 22:35
Ответ дляНепозбувна Бентега
Це, звісно, дуже цікаво. Але, як на мене, ’сидіти’ і такому випадку модна в будь якому місці з гарним краєвидом. Я недавно до батьків їздила. Нічне небо, не засліплене ліхтарями - це щось неймовірне, його можна споглядати вічно. Про запахи і звуки це окрема тема.
Кожному своє
Бриджит_Фрикандо• 22 апреля в 22:37
Ответ дляШвендяю містами
У мене ще й актори улюблені є) я часто йду на виставу саме на них подивитись:)
Аналогічно. І деякі вистави улюблені, які вже багато разів передивились
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 22:38
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Кожному своє
Так це однозначно. Просто ’,аргумент’ з морозивом трохи дивнуватий. У міського життя є ряд переваг, але доступ до покупок... ну дууууже спірно, особливо зараз.
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 22:41
Ответ дляСижу_и_плачу
Соціум. Є таке поняття.
О, так за ’соціумом’ це якраз в село. Це в місті можна сусідів через стінку не знати. А в селі через пів року будеш знати на ім´я навіть сусідські гуси
Бриджит_Фрикандо• 22 апреля в 22:41
Ответ дляНепозбувна Бентега
для мене - це життя, де у мене все на відстані максимум 15 хвилин пішки. Ну і якщо в селі так класно, то чому дітей везуть в центр міста в школу? Або на гуртки? Не сидиться ж чогось в класному селі? Або треба себе чимось займати, щоб потім розповідати як втомилися від дітей?
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 22:45
Ответ дляЗалізний занавіс
То есть, плюс полчаса от Киева ещё тащиться?
Ну то переїдьте з лівого на правий і назад, для поглиблення розуміння, що пів години для Києва - не так вже й багато.
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 22:50
Ответ дляЗалізний занавіс
Жить
Ходить по красивым местам
И иметь больше возможностей
Ходить по красивым местам
И иметь больше возможностей
Яких? Ну які такі можливості??? Лазити по лавині до посиніння (ну на любителя, в мене від такого голова лише болить). Приватні клініки? Ну не смішіть. Школи хіба що, але і кияни не всі тим користуються? У мене за містом дорога до кінного клубу, наприклад, сильно навіть скоротилась. Басейни, спортзали, доставка Сільпо. Все те ж саме, тільки без сусідів за стіною. Мені нормально. Діти, звісно, поїдуть до міста, як підростуть, молодим треба того ’руху’. А от я подалі, ще й сильно подалі
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 22:56
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Везуть до міста, бо там є гуртки? Хоча ні, брешу, не везу я їх ні до якого міста. Садок 200 метрів, танці в школі, кінний спорт зараз навіть ближче, ніж було з Києва, басейн і спортзал теж в селі собі підібрали - жити можна. Назад до Києва не хочу. Але мені вже і не 2 - смогом тим дихати і по пробках пхатись. Зате в місті
Бриджит_Фрикандо• 22 апреля в 22:58
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну в Україні окрім Києва є ще 24 області. І в Дніпрі я бачу як саме з приміських районів та сел везуть дітей в школу
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 23:02
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Так і в Києві ви можете це бачити. І в багатьох інших містах. Хороші школи - великі міста. Але... є прекрасні онлайн альтернативи, зараз дивлюсь в цей бік для старшої школи. А так ’хороші школи’... От вам список репетиторів, до яких ви будете ходити, щоб не приведи боги не псувати наш рейтинг. ’Так я ж прийшла, бо у вас рейтинг, нащо ви мені, якщо так і інакше треба репетитор?’ Мовчання, загадкове і значуще. Так що таке собі
Бриджит_Фрикандо• 22 апреля в 23:06
Ответ дляНепозбувна Бентега
Моєму синові 22 роки. Він закінчив школу без репетиторів. Навчається на бюджеті там, де він хотів. Донька поки що у 2 класі. Нарікань на школу немає. Онлайн їй не потрібно
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 23:10
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я вас вітаю. І що далі? А в моєї знайомої син в Голандії вчиться, без репетиторів, призер міжнародних олімпіад. Що з тієї інформації безцінної конкретно мені, коли моя донька не ваш син і не син моєї знайомої? Люди такі інколи дивні... У нашій школі теж є чудові вчителі, діти, які займають призові місця. І що мені з того?
Ну вибачте, які ’аргументи’ - така і відповідь. Це ж ви своїх дітей нащось приплели до узагальненого питання щодо якості шкільної освіти
Техпаспорт на медузу• 22 апреля в 23:28
Ответ дляСижу_и_плачу
І я. Поки нема можливості знайти інше житло, зараз так приблизно живу. Раніше все жила в великих містах.
Вспоминаю жизнь в селе с содроганием . Жили первые полгода войны.. я с города милионника и типичный городской житель. Для меня село это мука. Тем более дом был без удобств совершенно, даже без водорода.
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 23:32
Ответ дляВсе питаю зарання
Почему-то очень немногим хочется заниматься таким ’созиданием’, все в города рвутся, уезжают, села вымирают, интересно, с чего бы это? Если там так классно. Не понимают, видимо, своего счастья)
Гроші там заробляти важко. А так, якщо заробляти завдання не стоїть...
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 23:35
Ответ дляВсе питаю зарання
Боюсь, что дело не только в работе. А и (скорее всего, в большей степени) в отсутствии инфраструктуры, развлечений, возможностей, нормального окружения и т.п. - всего того, что есть в городах.
И как бы это не только в нашей стране такое. Во всем мире большинство людей не горит желанием жить в глухомани, молодёжь уезжает из деревень и маленький городов в крупные, где всё есть, где кипит жизнь.
І повертається в село на пенсію))) Все логічно
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 23:43
Ответ дляВсе знаю від і до
Физ.зарядка, вместо зала и с пользой.
Ой, ч вас прошу. Купа часу і грошей на реабілітацію після перелому (коліно). А тут треба було полуницю просапати... Ну, як виявилось, з милицями незручно. Тож довелось на своїх двох))) Грядка животворяща)))
Сижу_и_плачу
• 22 апреля в 23:43
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Как я Вас понимаю. Я сейчас похоже так живу, правда, со всеми удобствами.
Сижу_и_плачу
• 22 апреля в 23:48
Ответ дляНепозбувна Бентега
Там можна по сотнях магазинів, кафе, кіно пройтися. Надивитися на тих людей, з продавцями поспілкуватися. А не з 2, 3ма сусідами.
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 23:48
Ответ длянаКоблучках
ну, если в Киеве центр крошечный, то да )
В ресторан такси в последний раз получилось где-то 110-120 грн от ресторана на метро университет до дома. Как бы в 10 раз меньше, чем в одну сторону из пригорода.
А навіщо з передмістя їхати до Києва повечеряти??? Ви справді думаєте, що за КПП вовки виють і чагарі ростуть? Причому в передмісті Києва?
Непозбувна Бентега• 22 апреля в 23:55
Ответ дляСижу_и_плачу
Так з сусідами ви таки поспілкуєтесь. А з тими сотнями людей навряд чи. Так що про соціум такий собі аргумент.
Сижу_и_плачу
• 22 апреля в 23:56
Ответ дляНепозбувна Бентега
В примірочній з продавцями точно поспілкуюсь. А сусіди різні, якщо зайнятість, на роботі, то не будуть теревенити цілими днями.
Непозбувна Бентега• 23 апреля в 00:09
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну так переїздіть, якщо вам це треба. Це не в селі погано, це вам у селі погано. Бо мені от добре, село та й село
Сижу_и_плачу
• 23 апреля в 00:10
Ответ дляНепозбувна Бентега
Зараз в мене тільки один вихід тут жити. Нема інших варіантів.
Непозбувна Бентега• 23 апреля в 00:11
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну тоді страждайте, чим вам ще можна допомогти.
Звезда в шоке• 23 апреля в 10:55
Ответ дляСижу_и_плачу
Соціум. Є таке поняття.
Як соціум?)
Натовп в метро вранці чи забита маршрутка вранці?)