Регионщица• 22 апреля 2025
Жахливий почерк у дитини у 8 класі((
Як його виправити? Ну це жах просто, нічого прочитати не можливо, всі букви криві, в різні сторони, нерозбірливі.
Скільки не кажу старатися вона мене не слухає. На своїй волні, бідні ті вчителі, отаке читати
Бавовна• 22 апреля 2025
Ответ дляРегионщица
На мою думку це неохайний зошит, там жах буває, коректор
жах то ви
вибачте
Партизанка• 22 апреля 2025
Я тут уже сто раз писала, что плохой почерк у умных людей. У моего мужа такой почерк, что кровь из глаз и он кандидат технических наук, реальный, самовыученный и ни за что не башлявший.
Светка-пипетка• 22 апреля 2025
Ответ дляРегионщица
Мне искренне жаль, что у вашего ребенка такая мама. Последствия вы ещё хлебнете обязательно. Ребенку желаю научиться абстрагироваться от вас.
Светка-пипетка• 22 апреля 2025
Ответ дляРегионщица
Ні у дитини
С такой мамой это не удивительно. Скоро вообще не будете ничего знать о её жизни.
Коржик• 22 апреля 2025
Ответ дляРегионщица
Фото прикріпила
Ви вирішили похвалитися?
Я би зараз фото письма свого 7ми класника виставила, то був би жах.
Я не переживаю. Взагалі. Хто зараз пише?Головне, щоб швидко друкував, грамотно, без помилок.
Женщинас• 22 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
Наоборот хорошо, меньше места записи занимают
Я коли навчалася в універі, то всі ксерили лише мої конспекти, бо почерк був мілкий і писала в зошиті в клітинку, не пропускаючи рядок. Дуже вигідно було
Графиня Шезвездицкая• 22 апреля 2025
Ответ дляРегионщица
Вона не хоче, відмовляється. Каже що подобається.
А фото прикріпила, там жах
Просто интересно Ваше мнение:на какие сферы жизни положительно влияет коллеграфический потчерк?
Или он отрицательно сказывается на здоровье?