Несемо світло разом• 22 апреля в 22:14

Чи у всіх сімʼях є проблеми?

Чи є дійсно щасливі люди? За умови, що є кошти і не треба про це думати
Морковна• 22 апреля в 22:14
Во всех.
Колдунья-вещунья• 22 апреля в 22:15
Во всех, мы же живые люди, но нормальные люди эти проблемы решают.
Христя в тiстi• 22 апреля в 22:16
В какие-то моменты у всех конечно. Так чтоб постоянно - не у всех
Кнопус• 22 апреля в 22:16
Ответ дляМорковна
Во всех.
Не у всіх
Джага Джага• 22 апреля в 22:18
Так.У всіх є свої проблеми і в сімях і в житті.
Пишущаяся• 22 апреля в 22:19
У всіх
Просто хтось вміє сісти і поговорити словами через рот

А хтось б´є посуд або грає в мовчанку тижнями.
Кнопус• 22 апреля в 22:19
Якщо в сім´ї всі живі здоров´і, все інше не проблеми
Кому там слова не давали• 22 апреля в 22:19
У меня сегодня дело до развода , я плохая хозяйка , у меня полотенца даже не правильно висят у ванной и дома срач . При этом мы живем то в доме то в квартире и двое детей
Кому там слова не давали• 22 апреля в 22:20
Ответ дляКнопус
Не всем это дано понять к сожалению
Дама с собачкой• 22 апреля в 22:20
Всі біди від безгрошів´я. В 80%.бо 90% вирішуються за рахунок грошей.
Навчання дітей. Гарний вигляд жінки. Гарне і комфортне житло. Гарна техніка. Помічниці/няні. Подорожі. Гарні лікарі/аналвзи/можливість лікуватися закордоном.
Навіть зараз-хто мав гроші-давно вивезли чоловіків і плювати вони хотіли . Купа таких. Гроші вирішують 90% проблем. Лиш кохагня -або воно є.або нема. Але на одному коханні нікуди не заїдеш. Рано чи пізно злидні все вбивають.
Дама с собачкой• 22 апреля в 22:22
Ответ дляКнопус
Живі і здорові це основа основ. Але ми живемо і хочемо вчити дітей. Кудись їздиьи.щось купувати. Наодному живі і здорові нвкуди не заїдеш
Кнопус• 22 апреля в 22:23
Ответ дляДама с собачкой
Так живіть, їздять,купуйте
Разгуляшка• 22 апреля в 22:24
Ответ дляДама с собачкой
Словила себя на мысли с первым мужем были проблемы, финансово все отлично было. Вот со вторым, ну до среднечка дотягиваем финансово, но проблем нет вообще
Да, я блондинка!• 22 апреля в 22:24
Проблеми є у всіх. Масштаби цих проблем різні.
ReintTycha• 22 апреля в 22:25
Так.
В усіх.
І це нормально.

А ще куча пліток.
Не зважаю на плітки.
Незваних гостей не впускаю, навіть на Свята
Трохи злякана• 22 апреля в 22:26
Підтримую, що проблеми є у всіх, якщо питання в проблемах у спілкуванні або взаєморозумінні. Бо всі живі люди. Немає проблем у тих, кому глибоко все рівно один на одного і щодр спільного майбутнього. Але в деяких сім´ях проблеми вирішуються (або не виникли ще настільки глобальні проблеми, що одними розмовами вже не вирішиш) і люди живуть далі в злагоді, розумінні, повазі та любові. А в деяких сім´ях або при певних проблемах - не вирішуються. Тоді наступає печалька.
Добротная• 22 апреля в 22:26
Живі, здорові, працюємо, заробляємо - не бачу ніяких проблем у сімʼї. Разом давно
Дама с собачкой• 22 апреля в 22:28
Ответ дляРазгуляшка
Естественно если муж проблемный то деньги не помогут.но в моем случае деньги решают почти все. Без любви никак конечноню, но и с любовью меня лично хватило на 3 года. Вечно не за что отдохнуть. Нет денег.нет денег. Вечные его проблемы и его родстаенников , ко орые надо решать только с деньгами. Болячки всяческие мам, сестер,братьев. Такая доилка. устала.Бросила и отлично.проще самой.
ReintTycha• 22 апреля в 22:31
Нема ідеальних родин.
Головне- не впустити чужі думки в свою сімю
Перекус беру завжди• 22 апреля в 22:31
У нас все ок, но было периодами конечно тяжело
Но все пережили. Сейчас даже не ругаемся. Забыла когда последний раз
Гола з конопель• 22 апреля в 22:35
Заметила закономерность, если родители жили плохо, ссорились, или один пил, буянил, или разводились, то и у ребенка будет все кувырком. Я с такой дисфункциональной семьи, давно в разводе, одна. Вечно нахожу не тех мужчин, абьюзеров или созов
Злюсь до кипіння• 22 апреля в 22:38
Ответ дляГола з конопель
Нет никакой закономерности
Люблю ВалЄру• 22 апреля в 22:56
Ответ дляГола з конопель
Нету такой закономерности
Пацаааааааан• 22 апреля в 23:02
Ответ дляМорковна
Во всех.
Не у всіх. А буває просто періодами, якісь проблеми, і їх вирішуєш. Але так, щоб постійно, то я такого і не бачила.
НуКаНаКа• 23 апреля в 01:28
Ответ дляДжага Джага
Як казала моя бабуся, ’В кожній хаті - по лопаті, лиш не всі однакові’
Джага Джага• 23 апреля в 08:35
Ответ дляНуКаНаКа
То я те саме кажу.
Гостра на язик• 23 апреля в 09:05
у всех. решает всегда то как обращение «любимый» или «любимая» соответствует действительности. и кто что для этого делает.