Садова гойдалка• 22 апреля 2025
ВШИ!((( Помогите, чем спасаться?
Я и ребенок маленький
Кофе в лобби• 23 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Он такой дорогой?( 800 грн почти
Так, він дорогий, але своїх коштів вартує. Він ж не одноразовий.. Дитина маленька, проблема також не одноразова. Будете щомісячно хімічні шампуні купувати, то на одне вийде, а для здоров´я - шкода, не кажучи вже про моральну втому від вічної проблеми...
Якщо з коштами проблема, то купіть б\у чи оформіть його на виплату частинами.. Витрати всерівно будуть..
Часто до хімічних шампунів йдуть в наборі схожі гребіньці, але це не такі.. Ними Ви тільки воші вичешете, а гниди залишаться.
Жена аллигатора• 23 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
А где его купили, он такой дорогой?( мне 800 грн показывает интернет
Ну, да, он дорогой. Я тут покупала, в продавалке. Но он уже на всегда.
ФрекенБок• 23 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Не заморачуйтесь.воші людські живуть лише на людині.
На голові.
Заспокійтесь.
В одягу, постілі- жити не можуть .
Не треба то все кип´ятити, утюжками гладити
Воші- як бджоли. Їм потрібний певний продукт і середовище.
Інакше- гинуть
На голові.
Заспокійтесь.
В одягу, постілі- жити не можуть .
Інакше- гинуть
2 дня живут вне головы, а гнида до 10 дней, если на волосе где-то валялась, +2 дня после того, как вылупилась.
Поэтому надо просто сменить и перестирать постель, пропылесосить кровать, диваны, кресла. Мягкие игрушки, пледы и прочее в пакет и отложить на 2 недели
Садова гойдалка
• 24 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Заспокоїтися.
Діло житейське
Бензилбензоат емульсія.
Єдине. Що допомогло.
Діло житейське
Бензилбензоат емульсія.
Єдине. Що допомогло.
Доброго дня. Зробила сьогодні ємульсію цю, на 30 хвилин під хустинку, потім прополоскала в отці 1:1 з водою і смила все шампунем. Ви так робили? Чи робили повторно?
ReintTycha• 24 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Через тиждень десь зробіть повторно.
Садова гойдалка
• 24 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Через тиждень десь зробіть повторно.
Дякую
Любовь Калистратовна• 25 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Дякую
Пройдіться ще вирівнювачем чи плойкою. Якщо десь живе яйце пропустили то хай зашквариться гнида така)
Садова гойдалка
• 25 апреля 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дякую))
ReintTycha• 25 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Дякую
Все буде добре.
Якщо десь і вискочили ті бігуни з голови- не виживуть, повторюю.
Бо пмж оброблене бензилбензоатам.
А через тиждень- для профілактики можливо виживших яєць, з яких може налупились парочку ще бігунів
Бо пмж оброблене бензилбензоатам.
Садова гойдалка
• 25 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Все буде добре.
Бо пмж оброблене бензилбензоатам.
Дякую
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Сидела работала и стала голова чесаться, взяла телефон и пофоткала, и снова нашла вшу взрослую и совсем кроху(( Буду сейчас снова делать, хотя не прошло недели(
У меня страх что снова придут, откуда взрослая взялась то((
И я тогда прям хорошо волосы вычесала, яйца отклеялись(
ReintTycha• 27 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Я користуюся таким. є ще інші виробники, але менше діють.
Доньці ми разів три точно мазюкали. Бо метрове волосся і запущена стадія була. Кишіло просто.
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Дякую, так в мене такий самий. Чоловік зараз привіз, я три вляшечки на себе вилела, зараз ходжу. В мене довге волосся, по поясницю
ReintTycha• 27 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ні. Не такий
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
А в вас були вши, чи тільки у доньки?
В мене донька, ій 4 рочки, і в неї ненаходжу взагалі нічого, і думаю робити чи ні, але точно немає, кожного дня дивлюсь
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Ні. Не такий
Як(( Ви тоді писали ємульсія, я і шукала ємульсію
ReintTycha• 27 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
А в вас були вши, чи тільки у доньки?
У доньки. І до мене заскочило парочку. А в чоловіка і молодшої не було.
ReintTycha• 27 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ступила я.
Не уточнивши
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Тепер знатиму який краще, бо на моєму саме імульсія надпис, думала то воно
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
А молодшій скільки тоді було, думаю не обробляти ж дитину мені?
ReintTycha• 27 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Я ще подумала, що то я собі накручую, що одна діє. А інша- не так
ReintTycha• 27 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Може допоможе з другого разу, буду надіятись, якщо ні то вже вашу візьму
ReintTycha• 27 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
’Моя ’більш густіша. І більш неприємна, коли попадає на обличчя.. але діє на 100%
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Вже йду змивати. А ви уксусом змивали ще? За цей читала, що після уксусом треба, я тоді робила
ReintTycha• 27 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Просто водою
Бо перед цим робила народну медицину- волосся намастила уксусом і горілкою, щоб воші подохли .не здохла жодна.
Шкіру спалила на голові
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Просто водою
Шкіру спалила на голові
Представляете((( У меня даже живые остались((
Мне точно поможет ваш тот другой?( вы до этого тот что я пользовалась, использовали? Я в шоке, что не сдохли и живые
Садова гойдалка
• 27 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Просто водою
Шкіру спалила на голові
Я уже сравнила состав. Может им пофиг на этот состав((
Тот что мыло господарське, той в мене. А так склад схожий. Я чесно в шоці що вони вижили, бігають не взяло їх((