Ніка Найз• 23 апреля 2025

США представят сегодня "мирный план"

США представят сегодня "мирный план" из семи пунктов, — The Telegraph (https://www.telegraph.co.uk/world-news/2025/04/22/...)

▪️Отказ Украины от Крыма;
▪️Прекращение боевых действий по текущей линии фронта;
▪️Снятие Штатами всех санкций против РФ;
▪️Передача Запорожской АЭС под контроль США. Энергетическое сотрудничество США с РФ;
▪️Прямые переговоры Украины и РФ. Никаких гарантий безопастности;
▪️Отказ Украины от вступления в НАТО, но возможность вступления в ЕС;
▪️Подписание соглашения по полезным ископаемым.

Келлог надеется получить согласие Украины на этот план. Уиткофф отправится в РФ и представит этот план Путину.
mymoly• 23 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
А це нелогічно? Ес невигідно падіння України через ризики для них, але і невигідно швидке закінчення війни..теж, через ризики для них.поки потенціал рф не сточиться. Або ситуація в світі не зміниться
Хоча навіщо я пояснюю, толку
А выгодно ли им отдавать нам максимум вооружения если им нужно накопить свое, или таки не нужно, и ни к какой войне они не готовятся?
Olvia1987• 23 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Дєтский сад. Війна скінчиться коли путін пойме шо йому не вдасться нас добити. Не знаю хто і шо йому там сказав
А як пойме,то відразу піде Польщу добивать
LudaSHS• 23 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Надо же,такая махонькая страна КНДР покрывает половину снарядов для России.А огромный богатый коллективный Запад никак не может её догнать и перегнать в отношении Украины за три года.Может не те страны назвали сильными?
Вони робили запаси з часів срср , плюс бідність в Північній кореї, за тарілку супу працюють..але Впк будують.
В рашці теж бачите, така багата надрами, а все вже. зсу розмотали за 3 роки.
Ось тут є шанс.
Саме в цій структурі, пуйло відчепиться коли ресурсу більше буде йти, а толку.... Саме все діло в ресурсах. І якби не країни диктатури, що допомагають їм, було б скоріше якись ітог.
Тоді пуйлу краще прийняти інший план, наприклад, політичне розхитування України зсередини.
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
как в детективе... кому выгодно, тот и убил.
Выгодно в т. ч. для США убийство Украины. Это мерзко.
В чем выгода?
LudaSHS• 23 апреля 2025
Ответ дляmymoly
От тут і є загвоздка
Своя безпека важливіше, це безперечно, але і баланс, теж важливо, щоб не було стратегічного провалу України на фронті
lilul990• 23 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Оце про добить Україну дуже схоже мені на кордони 91 року зеленського. Шо путін, шо зеленський - два неадеквата
lilul990• 23 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ось тут є шанс.
Та вже він пробував розхитувати 30 років
mymoly• 23 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
От тут і є загвоздка
А стратегический провал это что? Посыпется фронт и они выйдут на оперативный простор?
Olvia1987• 23 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ось тут є шанс.
Там пишуть,що золото без кінця дорожчає, а ви про ресурсу не буде.Невже люди готові обманювати самі себе?
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Не удасться добить ракетами, которые они клепают день и ночь, а мы их даже не сбиваем, а всего-лишь ’сопровождаем’?!

Уже превратилась в спамера, тем не менее

8 из 8 не сбито
LudaSHS• 23 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Там якась шиза йому в ковідний час лупанула, ( десь є статті про Ковальчуків, Кириєнко і засідання в бункерах в ізоляції) я ще з 22 р року пишу- навіщо бомби, купляй наших політиків, тут все продавалося, бери все політично економічною експансією
LudaSHS• 23 апреля 2025
Ответ дляmymoly
Це до військових журналістів, почитати можна у Бутусова, Машовця
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ дляmymoly
О какой Украине речь, если они даже друг друга не будут защищать?
Ядерное оружие Франции только для защиты Франции!
lilul990• 23 апреля 2025
Ответ дляsky-labs

8 из 8 не сбито
Я маю на увазі добити на полі бою
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Я маю на увазі добити на полі бою
У меня нет такого оптимизма.
Особенно учитывая количество сзч и чем дальше тем больше их будет.
LudaSHS• 23 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Да того гуталіну в рашці. Завалісь
Тому вони просять в інших, а Трампа розводять і використовують, бо в пуйла своя гра.
Ви ж надійєтеся на заморозку? А всі втомилися і бажають миру. Ось в ресурсах і стратегії далі і зміст. Бо просто так пуйло не стане.
На важелі від гегемона,, типу Трампа надіі не має.
Marinamariana• 23 апреля 2025
Ответ дляValentina shop2020
Подростков тоже подсчитали,жаль конечно
Не посчитали
Olvia1987• 23 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Да того гуталіну в рашці. Завалісь
Вони не просять,а купують.Просимо ми.Називайте речі своїми іменами.
Natal_ka91• 23 апреля 2025
Толку не буде з того. США злиються і вийдуть з гри, а нас чекає виток ескалації десь з травня. Суто моє скромне бачення ситуації
Olvia1987• 23 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Да того гуталіну в рашці. Завалісь
❗️Україна планує ігнорувати «мирний план» Трампа сьогодні на переговорах, зосередившись на 30-денному припиненні вогню, — Axios
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Це ви мені вчора на запитання - согласятся ли наши?- вчора насипали в панамку ?
LudaSHS• 23 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Нато і багата країна.
Але це не відміняє факту - що їм приходиться вже купувати. Бо свого не вистачає. Якби не було де, і чого, то і війна бистріше б стишилася . Поки є продавці їм, пуйло не зупиниться.
І ніякі танці круги не допоможуть. Так звана дипломатія потребує сили.
Можете вірити сотням статей як вчора і сподіватися, але все пляше навколо ресурсної бази вести війну далі рф. Якщо не має сили західного світу це зупинити.
Natal_ka91• 23 апреля 2025
Марко Рубіо скасував поїздку до Лондона на зустріч по мирному врегулюванню російсько-української війни після заяви Зеленського про неможливість визнати Крим російським, оскільки це суперечить Конституції країни, - The New York Times.
Ось власне шо треба знати. Любі партнери
LudaSHS• 23 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Почитийте все. Знову кусок якісь незрозумілий
Наші винні що не бажають припинення вогню? Так вони ж його і пропонують.
Чому пасхальне припинення не подовжує пуйло?
nabludatel• 23 апреля 2025
Ответ дляValentina shop2020
Подростков тоже подсчитали,жаль конечно
А як там ваш синулька?
Пішов вбивати українців як хотів?
LudaSHS• 23 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Це тупик з Конституцією
Поки не вирішений ніким
І там не так все, прости американці сказали, що не чекають прориву в Лондоні. Бо рубіо юрист.
Olvia1987• 23 апреля 2025
Ответ дляnabludatel
А як там ваш синулька?
Пішов вбивати українців як хотів?
Що з вами?
Olvia1987• 23 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви вважаєте себе майстром заговорити зуби?)(Ніт)
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Не там чуть иначе.
Отказ Рубио и Уиткоффа ехать в Лондон связан с тем, что Украина готова обсуждать там лишь 30-дневное прекращение огня, а не более широкий мирный план Трампа.

А по поводу Крыма - признавать Крым российским по плану Трампа должны только США, а не Украина. Киеву же предлагают просто принять к сведению то, что американцы признают аннексию полуострова.

Но накрутка против США продолжается...
nabludatel• 23 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Що з вами?
Все норм.
Валентина обіцяла благословити свого сина, якщо він піде воювати на боці росії проти України.
І після цього вона має наглість тут писати.
Natal_ka91• 23 апреля 2025
Ответ дляsky-labs
Не там чуть иначе.

Но накрутка против США продолжается...
Якось це зовсім не оптимістично... без США хз як будемо далі