Ніка Найз• 23 апреля 2025

США представят сегодня "мирный план"

США представят сегодня "мирный план" из семи пунктов, — The Telegraph (https://www.telegraph.co.uk/world-news/2025/04/22/...)

▪️Отказ Украины от Крыма;
▪️Прекращение боевых действий по текущей линии фронта;
▪️Снятие Штатами всех санкций против РФ;
▪️Передача Запорожской АЭС под контроль США. Энергетическое сотрудничество США с РФ;
▪️Прямые переговоры Украины и РФ. Никаких гарантий безопастности;
▪️Отказ Украины от вступления в НАТО, но возможность вступления в ЕС;
▪️Подписание соглашения по полезным ископаемым.

Келлог надеется получить согласие Украины на этот план. Уиткофф отправится в РФ и представит этот план Путину.
Olvia1987• 23 апреля 2025
Ответ дляAksinia 111
Расскажите, кто гарантирует безопасность при заморозке?
«Гарантії безпеки» від групи країн, до складу яких США не входять;’
Эта ’ группа стран’ знает об этом ? И обещает воевать если хуйло начнёт следующее ’сво’ через месяц?
Никаких гарантий, ни от одной страны мы не получили . О чём разговор?
Нет никаких гарантий и не будет.Спасение утопающего дело рук самого утопающего.И от утопающего зависит,что он выберет. Всё.Остальное,как постоянно пишет ваша коллега,белый шум и выкулубки.Можете мне не отвечать.
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ для_ЯгодаМалина_
Безумная уже написала,что штаты выходят из переговоров. А как мы знаем,она говорящая голова и все шоковые новости от нее в итоге оказываются правдой((
Американцы сами же предупредили что так и будет если потужник будет ломаться.
Он думал что это шуточки, что вот-вот, еще чуть-чуть и он америкосов дожмет?!

Ну вот, теперь будут дожимать нас, как сегодня ночью шахедами в Полтаве и Одессе, где пво отработало после всех взрывов ’для галочки’, нихрена не сбило на подлете
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
А для чого Трампу пропонувати Україні мирний план,якщо рашка на нього не згодна?Після того,як представник Трампа особисто зустрівся з Путіним?
Это слишком сложно для понимания.
sky-labs• 23 апреля 2025
А вы давайте, и дальше сплачивайтесь вокруг потужно-незламного, угрожайте проголосовать за него ’назло’ Трампу!!!

ПТСР вот так и проявляется - тотальным снижением ’когнитивки’
nennsi• 23 апреля 2025
Бойовий командир -Єгор Фірсов
21 лютий ·
Я не хотів публікувати цей великий текст, але вирішив.
Якщо Америка нас покине. Мій субʼєктивний погляд.
Якось до нас приїхав журналіст із США і запитав, що у вас на озброєнні є таке, що ви можете похвалити ?
Я почухав потилицю. Не хотілося його ображати, але з американського в моїй бригаді – яка, на хвилиночку (!), третій рік тримає першу лінію на найскладнішому напрямку - в нас був лише Starlink…
В уяві обивателів, і навіть політиків, є багато того, що вже давно не відповідає дійсності. Ситуація на полі боюзмінюється дуже швидко і те, що вчора вважалось «богом війни», сьогодні у воєнному пантеоні далеко не на перших місцях.
Отже, щоб зрозуміти наслідки можливої зупинки американської допомоги для фронту, давайте проаналізуємо в чому ми сьогодні реально залежні від США.
Перше – це навіть не зброя, а звʼязок. Starlink! Якщо ляже він– проблеми почнуться миттєво: піхота в опорних пунктах, розвідка, екіпажі дронів, артилеристи, штаби у бригадах та батальйонах… - усі використовують Starlink.
За допомогою WhatsApp можна легко додзвонитись майже до крайньої позиції і поговорити з бійцем по відео звʼязку. Після знищення будь якого об’єкта fpv-дроном - ми одразу пересилаємо це відео у штаб, що дає командирам в реальному часі розуміти ситуацію на полі бою.
Якщо Starlink відключать – в першу ж годину може початись дезорганізація управління. До того ж, можуть відмовити деякі дрони, які працюють виключно за допомогою супутників…
Кажу чесно: мені здається, що Starlink все ж таки, не відключать. Бо це буде вже не просто зупинка допомоги, а відверто ворожа дія на користь росії. Навряд чи нова адміністрація наважиться на таку демонстративну ворожість що до українського народу.
Але, ми маємо бути до цього готові. І вже «вчора» працювати над альтернативою забезпечення себе звʼязком.
Наприклад, противник створив альтернативний звʼязок - це wifi мости - широкий Wi Fi де можна під’єднатись до Інтернету.
Час в нас ще є. Без паніки. Але цей ресурс треба використовувати ефективно, бо проблеми можуть початись дуже неочікувано.
Другий момент, де ми суттєво залежні від США - ППО. Зокрема,системи Patriot та снаряди до них. Треба терміново шукати альтернативи: і поставок, і самих систем. Інакше українські міста будуть беззахисними. Цей пункт має бути одним з перших на переговорах з Європою.
Тепер до хороших новин. Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США. Але знаю, що різними, в тому числі неурядовими шляхами США фінансують деякі проєкти.
Спочатку дрони були китайські. Зараз є fpv які майже повністю (разом з комплектуючими!) вироблені в Україні.
Орієнтовно, від 80% усіх уражень здійснюються дронами.
Використання інших видів зброї значно знизилось у порівнянні з 22-23 роком.
Використання артилерії зараз знизилось в десяток разів у порівнянні із тим шквалом, який був у 22-му році. Навіть з боку ворога. Артилерійські системи зношені, снарядів стало набагато менше, вони не точні. Артилерія зараз використовується для важливих, але вузьких, конкретних задач. Або страхують БПЛК під час поганої для дронів погоди.
Щодо снарядів для дронів - то тут взагалі в нас працює «тіньовий ВПК», який і за великого бажання знищити неможливо.
В тисячах підвалів та сільських хат виробляються боєприпаси різних типів. Розкручуються застарілі радянські міни, у мультиварках розправляється вибухова речовина, і робляться ті боєприпаси які нам потрібні. Причому, різних типів - від фугасу до термобару. Це звичайно дуже спрощено. Насправді, ми створили цілу індустрію самозабезпечення себе снарядами для дронів.
В тому числі вже працює пів сотні офіційних виробників БК.
Саме цей «тіньовий» і офіційний ВПК дав нам БК, які і знищили ті 80 відсотків цілей за останній рік.
Усе це я пишу до того, що Himars, чи Гаубиця “777” вже давно не королі фронту. На фронті царює дрон!
До речі, - щодо Himars. Нажаль, ворог вже давно знайшов можливості спуфінгу наших пострілів підміною координат. Ракети прилітають, але не туди… Ефективність Himars нажаль знизилась.
Я не знаю, чи усвідомлюють це американці, але така гірка правда – комплекси, які коштують сотні мільйонів доларів - інколи не приносять адекватного результату. Ними треба було активно руйнувати все у перший рік війни. Але тоді була обмежена для нас кількість снарядів. Час значних можливостей був втрачений.
Далі - протитанковий комплекс Jevelin. Звичайно, це важлива штука. Вона врятувала нас в перші місяці. Але зараз - це давно не та зброя, яка є вирішальною на полі бою. Якщо на місяць є декілька результативних застосувань Jevelin по всьому фронту - то це
olshe11• 23 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
У Украины еще 6 млн мужиков!
Не забудьте сколько миллионов женщин🤦‍♀️
sky-labs• 23 апреля 2025
Главы МИД Великобритании, Франции, Германии и Украины отложили встречу в Лондоне: переговоры пройдут на уровне чиновников, — Sky News.

Нахер нам то США ’Европа нам поможет’!!!
nennsi• 23 апреля 2025
И что?Вместо сша нам другие страны помогают
nennsi• 23 апреля 2025
нам помогает вся европа,канада,япония,.юж корея,австралия и др.это не бедные страны.акакаяразница откуда деньги?
nennsi• 23 апреля 2025
80 проц русни мы убиваем дронами.это реальность на фронте
nennsi• 23 апреля 2025
к тому же трамп это не вся америка.половина страны нам помогает деньгами от себя .разные организации
nennsi• 23 апреля 2025
американских дронов у нас нет.а 80 проц русни гибнет именнно от них.снаряды дает европа
nennsi• 23 апреля 2025
боевые командиры говорят все так.да неприятно но не критично
nennsi• 23 апреля 2025
в сухом остатке остается россия китай иран сев корея и с другой стороны мы европа канада австралия зеландия юж корея и япония
nennsi• 23 апреля 2025
от трампа помощи и так не было
nennsi• 23 апреля 2025
поздравляю матрьошек с мертветчуковскими ботами-собирайте детей в украинский мясокомбинат.путька их дернет по любому
Bransoletka• 23 апреля 2025
Ответ дляsky-labs

І не кажіть. 4 рік пекла, а люди і досі моляться на того Зе
mymoly• 23 апреля 2025
Ответ дляBransoletka
От і в мене теж питання
Heilige Sonne• 23 апреля 2025
Лучше никто не предложит
Bransoletka• 23 апреля 2025
Ответ дляmymoly
От і в мене теж питання
Мабуть багато тих, хто має свої профіти від такого життя. В кожного по-різному. Хтось на гуманітарці наживається, у когось чоловік десь командиром сидить в тилу і гроші рікою течуть, а в когось некоханий чоловік зник безвісти і вона його зп отримує. В кожного свої ’плюшки’.
frumoasa17• 23 апреля 2025
Ответ дляBransoletka
Моя думка незмінна - наша влада всіма силами буде тягнути до виборів в конгрес в надії, що переможуть демократи і можна буде далі підкидати дров у криваву бійню. Заробляючи мільярди на крові
Здається я вам писала, що нічого ці вибори не дадуть, так як у Трампа вето. Вони будуть тягнути кров´ю до 2029 року, а потім ще. Одне чудо від України в ООН це вже озвучило. Ось тільки ППО України виснажиться до кінця цього року. Була як раз стаття про це. Вже не збивають до 20% шахедів, міста горять, а про ракети взагалі мовчу і це поки що немає масованих по 100 ракет.
Далі буде...
Solar Cloud• 23 апреля 2025
Какой-то дурдом опять
❗️США відмовляться від посередництва між рф та Україною, якщо не отримають позитивної відповіді, – Венс.

«І рф, і Україна мають поступитися у територіальних питаннях». Тим часом WSJ пише, що Франція та Британія відкриті до сценарію нинішньої лінії контролю фронту з гарантіями для України, але хотіли б де-факто перемир´я (як у Кореї), а не де-юре визнання російських окупацій
Heilige Sonne• 23 апреля 2025
Ответ дляsky-labs
Не удасться добить ракетами, которые они клепают день и ночь, а мы их даже не сбиваем, а всего-лишь ’сопровождаем’?!

Уже превратилась в спамера, тем не менее

8 из 8 не сбито
Удалено администрацией...
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ дляmymoly
От і в мене теж питання
Они и раньше не были особо интеллектуальными.
ПТСР по последствиям сопоставимо с ЧМТ.
Это как если бы каждого по голове били железной трубой или битой...

Снижение интеллекта хорошо видно по боксерам
Solar Cloud• 23 апреля 2025
Ответ дляsky-labs

8 из 8 не сбито
Вы смотрите, что делается с этими шахедами, они уже и с утра летают, это же полный треш. В Херсоне ⚡️❗️ Окупанти знищили енергооб’єкт, який забезпечував світлом Херсон

За словами голови Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, росіяни вже понад добу масовано бʼють по одному з ключових підприємств енергетичної інфраструктури регіону.

По обʼєкту, який забезпечує місто світлом, окупанти били з артилерії та дронів. Атаки з БПЛА - тривають дотепер.

’Наші військові всю ніч боролися, щоб відбити ворожі удари. Однак на ранок росіяни домоглися свого, знищивши енергетичний обʼєкт. Енергетики роблять все можливе й неможливе, аби стабілізувати енергетичну ситуацію у місті. Прошу всіх максимально ощадно користуватись електроенергією. Найближчим часом можливі вимушені відключення’, - попередив Прокудін містян.
_ЯгодаМалина_• 23 апреля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Далі буде...
Вы наверно хотели написать ’сбивают 20%’.....потому как то что в статистике подается утром не соответствует реальности. Уже даже Ванек написал,что не будет комментировать сбития потому как брешут безсовестно
frumoasa17• 23 апреля 2025
Ответ дляBransoletka
Вічний цар. Якого скоро поставлять в кожному домі, як в якості ікони.
frumoasa17• 23 апреля 2025
Ответ для_ЯгодаМалина_
Знаю, що неправдива, але реальних цифр нема. Доведеться оперувати тим, що є.
sky-labs• 23 апреля 2025
Ответ дляSolar Cloud

Удалено администрацией...
_ЯгодаМалина_• 23 апреля 2025
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Прям как в фильме Не смотрите наверх. Не смотрите в небо,смотрите марафон.((((((Там расскажут как потужно надо воевать.....чужими жизнями