ВерСаСе• 23 апреля 2025

Прошу допомоги.

Підкажіть справді помічну молитву чи слова, щоб налагодити сімейні відносини.Свекруха руйнує сім"ю, виганяє з хати, чоловік їй підтакує і мовчить
Така бойова Я• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Дитина почала лиш ходити. всюди біжить все бере в руки. шо її лишити і іти сапати? чи як? лиш відвернешся то вона тягне в рот різне з землі. як ви це уявляєте?
Раз попробує, скуштує , виплюне . Живете в селі. а елементарного не знаєте.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
От і посидять з дитиною, а потім в садок віддасте.
З дитиною треба бігати а не сидіти наглядати. почала ходити і всюди її повно.
Анонимарик• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
в вому я винна? шо хочу мати доброго чоловіка шоб говорив зі мною розказував про те як день пройшов і проводив з дитиною і зі мною хоч кілька хвилин на день? це я шо надприроднє хочу?
В тому, що намагаєтесь переробити людину під себе. Він не хоче того, що і ви. Як хочете доброго чоловіка, то шукайте деінде. А цей не такий, ніколи таким не був і ніколи не буде.
Така бойова Я• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Не тільки у Вас дитина шилопоп. І нічого виросли. Або Ви дієте, або затикаєтеся і нянчите свого муженька безтолкового з його маманьой.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
та я не переробити. просто в мене тато був прекрасним. пильнував нас маму і все був допомогою і порадою. а тут відірваний від хати.
Анонимарик• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
розумомо вмію але ідей нема. я готова працювати .я більше виконавець. мені би менеджера шоб знайти роботу а я виконаю совісно.
А у вас замашки примадонни. Агента вам подавай, щоб роботу гарну підкидував. Так агентам треба платити. Ви ж якось розібрались, як на порадниці тему створити. Що заважає відкрити work. чи robota.юа, поставити галочку на Віддалена і погортати?
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
не повірите от якраз тепер ввечері гортала і навіть дзвонила на кілька номерів.поки що не брали телефон. може пізно для дзвінків.
так шо там казати. у вас мета-зацькувати. тому на цьому крапка.
Анонимарик• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Так він ніколи не був прекрасним татом, а ви хочете, щоб раптом став. Це і є змушувати переробити під себе. Сама при цьому ви змінювати нічого не збираєтесь. Він от хоче, щоб ви працювали, а ви всіма силами упираєтесь
Анонимарик• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А з якого дива він має бути схожим на вашого тата? Його ж інші люди виховували. Ви бачили, який він. З гівна цукерку не зліпиш. Думайте, як жити далі замість того, щоб витрачати енергію на скарги та звинувачення всіх довкола
Анонимарик• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А резюме чого не відправили? Воно за пару хвилин робиться на сайті.
Ви можете і на мене ображатися. Мені все одно. Від цього нічого у вас не зміниться. Ви пальцем не поворушите, щоб щось зробити самій. Вам всі винні. Ви нікуди не підете, будете це все терпіти, аби не поводитись як відповідальна доросла. Дитина підростатиме і бачитиме, як об вас усі витирають ноги, і теж вас не поважатиме. Ви для неї створили таку нездорову модель родини. І з великою вірогідністю вона повторить вашу долю. Але ж вам все одно. Якби ви дійсно любили своє дитя, ви б усіма силами намагались дати йому найкраще. А ви любите лише себе і свої ’страждання’
Видна міленіалка• 23 апреля 2025
Вірила до моменту де вона з ним «спала без бажання». Неможливо бути такою

Тут прям «бінго»
автор ВерСаСе • 24 апреля 2025
Ответ дляВидна міленіалка

Тут прям «бінго»
Можливо, можете не вірити.але це так
Там-тарарам• 24 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Как тогда вы собираетесь работать удаленно, если ребенок требует внимания 24/7? Или вы думаете, что удаленная работа это полчасика в день? И компьютер у вас есть хотя бы?
Нафаня Маня• 24 апреля 2025
Ответ дляВидна міленіалка

Тут прям «бінго»
А зря, такого полно. Это только у советчиц нимфомания, муж на руках носит и всё отлично) А в реальности полно женщин терпят супружеский долг, потому что мужику надо, а они боятся остаться одни, либо любят до упаду (подруга была такая, пробыла 10 лет в любовной зависимости, на таблетках и терапии, ничего не помогло, пока не случилось горе и он её сам бросил)
Планшетница• 25 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
все дівчата, іду дитину вкладати .пізно вже. отак в мене дні і проходять.
6 годин поспіль на форумі, то звичайно важко. куди там ще город сапати.
Яжбоматусяблін• 26 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Будинок творчості, методист,зарплата маленька
20 лет сидели, сопли жевали и надеялись на чудо? когда узнали про беременность, о чём думали, как ребенка на ноги ставить планировали?
автор ВерСаСе • 26 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
заткнись! чи ти не залишаєш телефон на активній сторінці і не сидиш в ньому? то шо онлайн не значить шо я весь час сиджу.
автор ВерСаСе • 26 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Вам не знайоме те ,що можна просто жити. А не бути корисливою сукою і хитрістю виманити в чоловіка гроші.
Планшетница• 26 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
то пані хамло нечемне ? ой, права ваша свекруха з чоловіком. кому така жінка треба ? а на форумі ви не просто сиділи, а ще й відповідали постійно.
автор ВерСаСе • 26 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
Знаєте вчителі були добрі. А ви до мене яким тоном? не знаєте ситуації краще мовчіть!Як би ви реагували якби вони з своєю мамочкою вимагали від мене продати батьківську хату і віддати їм гроші .Нічим не пояснюючи. Оце шок!ЦЕ така добра свекрушенька і її сночок?
Яжбоматусяблін• 27 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А Вам не знакомо понятие ’включать мозги’ по жизни?
Яжбоматусяблін• 27 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Так кто Вам доктор, сами такого мужа себе выбрали, родили от него, а теперь жалуетесь, какие они плохие? Надо было хороших выбирать.
автор ВерСаСе • 27 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Так склалось. Не така я прохавана як інші і не хитра. Є як є.
Яжбоматусяблін• 28 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ну конечно, это не Вы волшебная, это все остальные прохаванные, хитрые, меркантильные и т.д.