ВерСаСе• 23 апреля 2025

Прошу допомоги.

Підкажіть справді помічну молитву чи слова, щоб налагодити сімейні відносини.Свекруха руйнує сім"ю, виганяє з хати, чоловік їй підтакує і мовчить
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
А продукты Вы откуда берете? И на проезд.
з отого мізеру виплати на дитину.
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Я вам кажу шо є.Це було раніше і я там не на повну ставку оформлена була
В будинку творчості ви були методистом на пів ставки і не взяли собі гуртків ще на пів ставки? Ви геть тю тю?
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
та я часто їду до неї.привожу продукти і прибираю. не можу залишити отак просто .
Вище ви писали, що їздите рідко....
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
Як я маю взяти? шо дали те і мала. Не всім щастить взяти.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
Вище ви писали, що їздите рідко....
Шо для вас є рідко то для мене часто.зимою рідше ше й з дитиною автобусами,пересадка. тепер частіше
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
До вагітності ми обоє і працювали на городі.Потім ясно шо ні, тепер сиджу з дитиною весь день. Чоловік приходить додому лиш переночувати. Дитини він майже не бачить.вихідні дні їздит десь з мамою цілими днями а я все сама. це нормально ви рахуєте?
Якби я була вашою свекрухою, я б теж була б не у захваті. Що заважає вам працювати на городі?
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
Дитина почала лиш ходити. всюди біжить все бере в руки. шо її лишити і іти сапати? чи як? лиш відвернешся то вона тягне в рот різне з землі. як ви це уявляєте?
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Не розказуйте казок. Методисту не знайшли годин гуртків?
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Встали в 5 ранку поки спить і сапаєте. В обідній сон. Дитина з саекрухою, а ви на город. Було б бажання.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
я пропонувала а вона не хоче сидіти з дитиною. каже я вам нічого не винна.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
може і казки але я намагалась і просила.Всюди економія коштів і скорочення такі шо добре що не скоротили.
Анонім Секретар• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Така я є , комплекс меншовартості.себе не люблю, і так сталось
Автор, вы себя не любите, вы себя обожаете! Рожать ребенка - вообще эгоистично, а в немолодом возрасте, такому отцу якобы плохому, в такие условия - это точно только о том, чтоб выполнить СВОИ хотелки, а на будущее и ребенка, и всех остальных причастных - плевать 🤬
Наслаждайтесь собой прекрасной дальше, жаль только ребенка
Там-тарарам• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Так хотели видимо. Уже всем в этой теме ясно, что вы лентяйка и инфантилка( я вообще не понимаю, почему молодая женщина без детей работала на полставки за мизерную зарплату? Как вы вообще думали содержать ребенка? Или думали, что муж вас будет содержать до его 18 лет?
Леди_в_ночи• 23 апреля 2025
Господи до 40 лет прожили терпилой, как можно не имея детей нихрена себе не отложить и не нажить до 40 лет? И Вы когда рожали чем думали? Словно до декрета вы жили с милой заботливой свекровью и щедрым обожающим Вас мужем.
Кузякин• 23 апреля 2025
Зайдите, пожалуйста, в мою тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3708082
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Не розказуйте казок. В гуртковій роботі взагалі біда з кадрами.
sim_sims• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
якби я хотіла бути тролякою.Бачите ви навіть не уялвяєте шо можна так жити і мати такого скота а не чоловіка.
Ви інвалід? Бо чому до народження дитини тільки на одну себе ледь могли заробити? Чоловік вам нічого не давав, то на що ви розраховували в декреті?
Ви розуміли, що за таких обставин ви в дитину свою зробите меншовартісною?
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Особливо з пед.освітою. Вистачає вакансій. До обіду асистентом вчителя, після обіду методистом. Чи вранці методистом, після обіду вихователем ГПД
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Я все життя чекала на дитину і щаслива що маю . А те що чоловік абюзер і мамин синочок це факт.
Там-тарарам• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А вы ленивая безвольная амёба. За что Бог так ребенка наказал, не понимаю((
sim_sims• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Вважаємо, що це погано. Вам це дуже допоможе? Чи молитва допоможе?
Рятуйте свою дитину від такого життя.
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А яким чином я мала назбирати ті гроші як він ані копійки мені не давав і не дає.Кожен чек контролює. я сама ледво виживала до декрету а тепер залежна.
тобто, ви й до декрету самі себе не здатні були забезпечити, але про дитину мріяли ? що у вас в голові ? точно полова. і зараз сидите зі своєю дитиною в старої жінки на шиї, ніц робити не хочете. город то для пані пахота. а хто ж для вашої дитини пахати повинен ? бабця ? то ви ж не бабці народжували, а собі. вам друга молитва потрібна- щоб бог дав розуму.
Луковая• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Згідна зі всіма вами, але нема грошей шоб жити самій з дитиною.Чоловік слухає маму і не дає ані копійки.
Сейчас есть на западной комнаты для матери с ребенком. Шелтера. Либо за границей. Реально в войну женщины получили хороший шанс сбежать от плохого мужа на социал.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
Як то в жінки на шиї? в дитини є тато! І поки я в декреті на роботу ходить він і повинен забезпечити. Чи в інших мамочок в декреті по іншому?
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Тут тільки пишуть про це,які тисячі доларів на себе витрачають жінки і скільки їм чоловіки в місяць дають. А тут за роки нічого і як скажу купити памперси то сварка в хаті.ТО як так? одним все іншим нічого?
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
От зараз я сама з дитиною, його нема, не дзвонить, приїде коли дитине вже засне. Купати дитину з роддому ше маленькою було проблема.Бо все його нема.а як зловлю момент шо є вдома то надворі своє робить. з дитиною і зі мною не проводить ані хвилини. я сама купала .як мати одиночка. це шо сім’я?
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
у вашої дитини тато є тільки на бумажці. як і мама. ви в свекрусиній хаті живете. на її меблях їсте та спите. і в її каструлях собі їсти варите. та навіть на її ліжку дитину собі натрахали. то це не в неї на шиї ?
Умничка-помощничка• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Мені вас шкода, але розгрібайтесь. Ніхто за вас цього не зробить. Дитину мамі, а вам тільки робити. Іншого немає. Дитина довгоочікувана, а ви не підготовлені? Навіть , хто неочікував, а випадково , і то все в гніздечко гребуть дівчата за 9 місяців. Я як дізналася, що вагітна, то пішла на вищу посаду, поки живота не видно було, бо там в 2 раза більше оклад. Хоча і важко було. Чоловік теж набрав купу роботи додаткової. Бувпло по 4 години за добу спав. А ви , як шалтай болтай виходить. На кого ви дитину повісити хотіли фінансово? Її очікували тільки ви. То ж ви повинні взяти себе в руки, і почати для своєї дитини заробляти. Шукайте на дому роботу. Просіть маму про допомогу з дитиною.
ну тут Вы загнули, прям все беременные пашут с утра до ночи. я с 8-го месяца беременности по больницам (гинекология плавно переходящая в РД) лежала на сохранении с краткими перерывами, не то что заработать больше, а все запасы повыгребала.
с 3*мя последними Вашими предложениями однозначно соглашусь
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
хата не її. Чоловік сам побудував ще до нашого знайомства. свекруха жила в старенькій яку завалили. все шо є в хаті це чоловік заробив і зробив.
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
а що ви зробили для того. щоб і вам все було ?