ВерСаСе• 23 апреля 2025
Прошу допомоги.
Підкажіть справді помічну молитву чи слова, щоб налагодити сімейні відносини.Свекруха руйнує сім"ю, виганяє з хати, чоловік їй підтакує і мовчить
Пиши-пропало• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
розумомо вмію але ідей нема. я готова працювати .я більше виконавець. мені би менеджера шоб знайти роботу а я виконаю совісно.
А в якому ви селі? Чи місті
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
де ж це місце? серце і тіло здорові.
то образно. бо ви ще начнете бідну бабу по ногах качалкою гатити.
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
То вам так здається. Вона старуха.
Знайти слабке місце і бити по ньому постійно.
Або ви, або вас. Що краще?
обережно з порадами. бо вона все за чисту монету сприймає.
Чаклунка-ведунка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
де ж це місце? серце і тіло здорові.
Що вона любить та цінує? Я намацала слабину в колишнього в його ерекції поганій, а у свекруні - що вона не хазяйка і що її всі терпіти не можуть - бо вона себе вважала таким собі місцевим авторитетом.
Разі на третьому вже ридала, стара сука, коли я її капусняк помиями називала. Фу, як згадаю, аж досі трясе.
Трактор Віка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Дитина маленька, я в декреті ,фінансово не протягну.
за кордон їдьте.
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
та я розумію шо образно. вона придумує те чого не було і перекручує факти. її синок теж має таку вдачу.
Анонім Секретар• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Я все життя чекала на дитину і щаслива що маю . А те що чоловік абюзер і мамин синочок це факт.
Нет, дорогуша, махровый абьюзер как раз вы, в 40+ годиков пора выключать дурочку, если не понимаешь, то заучить на зубок, что постоянно все тебя кружить не будут и не гробить судьбы окружающим!
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ дляПиши-пропало
А в якому ви селі? Чи місті
це не людина сестра з ледихіва , що трудно очень ?
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
вона так перекручує факти шо це страх. люди таке не казали а вона їх звинувачує в тому чи іншому. її голими руками не візьмеш.бо вона дуже обмежена людина. вона така тупа не вчена шо не розуміє деколи слів словникових.
Чаклунка-ведунка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Вона це робить лише з тими, хто слово їй поперек боїться сказати.
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
як же ви, така освідчена, творча та інтеллигентна жінка могли вляпатись в таке бидлянське болото ?
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляАнонім Секретар
в вому я винна? шо хочу мати доброго чоловіка шоб говорив зі мною розказував про те як день пройшов і проводив з дитиною і зі мною хоч кілька хвилин на день? це я шо надприроднє хочу?
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
не зрозуміла?
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
я кажу їй все.але вона все одно перекричить і переспорить . і по селі мене обгадила шо люди певно думають шо я монстр. а я лиш просто хочу спокійно жити.
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
сама і не знаю.
Сливочная пенка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Нема нічого.я фінансово залежна, він абюзер я це розумію, а виходу нема
вихід у дверях.
Йти і очинати самостійне життя.
Чаклунка-ведунка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ну мене ж ви намагаєтеся переспорити навіщось. Що саме вам заважає так із свекрунею?
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
не зрозуміла?
ви люду неробу з ледихова хіба не знаєте ? та її теми ,,трудно очень,,
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
я не спорю.я вам розказую факти .
Анонім Секретар• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Если ты не тролль - то не такое тупое, как хочешь тут казаться. Мозги врубай и вникай во все, что тебе пишут.
На этом
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
ні,вперше бачу . киньте де про таке пише.
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляАнонім Секретар
На этом
давайте без образ. тупое не тупое. навіщо переходите на особистості.
Чаклунка-ведунка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
я не спорю.я вам розказую факти .
Що саме вам не дозволяє розповідати ці факти свекрусі?
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
та висказую все їй.точніше намагаюсб .вона і слухати не хоче як її синок а кричить обзиває перекручує мої слова.і потім налаштовує сина проти мене.
Чаклунка-ведунка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Вам на це має бути начхати. Так само перекручуйте та кривляйте, смійтеся і крутіть пальцем у скроні.
Кажіть що зрозуміло в кого її вбогий синочок вдався. І так далі.
Ваша задача - вивести її з себе. І необов´язково для цього казати правду чи поводитися етично.
З бидлом треба розмовляти їхньої мовою.
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
З бидлом треба розмовляти їхньої мовою.
ви розумієте я вже так морально втомилась шо нема сили з нею боротися. от дивлюсь сусіди так гарно живуть.молоді . всюди разом з дітьми і на природу і біля хати і погуляти. а я все сама цілими днями. дитина тата майже не бачить.
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
все дівчата, іду дитину вкладати .пізно вже. отак в мене дні і проходять.
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляПиши-пропало
В якому? Може роботу запропонуємо
Я в декреті, тому робота тільки віддалена.Не залежно де я знаходжуся. Пропонуйте звичайно. я розгляну.