ВерСаСе• 23 апреля 2025

Прошу допомоги.

Підкажіть справді помічну молитву чи слова, щоб налагодити сімейні відносини.Свекруха руйнує сім"ю, виганяє з хати, чоловік їй підтакує і мовчить
Пиши-пропало• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
в вому я винна? шо хочу мати доброго чоловіка шоб говорив зі мною розказував про те як день пройшов і проводив з дитиною і зі мною хоч кілька хвилин на день? це я шо надприроднє хочу?
Так а цей чоловік при чому
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляПиши-пропало
Так а цей чоловік при чому
бо нема його навіть в неділю.тікає з хати.сидить десь з мамою надворі або кудись з нею їде. ми з дитиною самі навіть в неділю. дах їде від такої обстановки.
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
займатись сексом це сильно сказано. я з неохотою.
А що вас тримало в його домі до народження дитини?
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
та якось жили. більше зі мною спілкувався. а тепер як звір став.
Пиши-пропало• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Так він не був ніколи таким як вам треба і не буде. При чому тут взагалі він до того портрету бажаного чоловіка, що ви описали?
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
шо я не жінка бо не працюю багато фізимно.для тупої сільської баби цінна людина яка паше фізисно як ікнь.А хто вміє заробити розумом той для неї пан дурний лінивий.
А ви і не руками і не розумом.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляПиши-пропало
та я про те що я не вимагаю нічого захмарного. це елементарні речі.як побут і жінка і діти. та навіть того нема.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
А ви і не руками і не розумом.
розумом до декрету.
Пиши-пропало• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Для вас елементарні, а для нього- ні
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
розумомо вмію але ідей нема. я готова працювати .я більше виконавець. мені би менеджера шоб знайти роботу а я виконаю совісно.
Аж на пів ставки методистом в будинку творчості?
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
ну як вже могла. от вам шо не скажи то зразу осуд.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
не хочу продовжувати. не розумієте мене .лиш дехто відчув мою ситуацію.
Пиши-пропало• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ну то може він коли з вами одружився, думав що змінить вас і ви більше заробляти почнете..
Чаклунка-ведунка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
ви розумієте я вже так морально втомилась шо нема сили з нею боротися. от дивлюсь сусіди так гарно живуть.молоді . всюди разом з дітьми і на природу і біля хати і погуляти. а я все сама цілими днями. дитина тата майже не бачить.
А хіба у вас є ще якісь варіанти?
Пиши-пропало• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ви спали з людиною без бажання. Через силу. Що тут розуміти
Раздражевская• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
розумом до декрету.
Не смішіть своїми пів ставками методиста
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляПиши-пропало
такий в мене темперамент.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
то смійтесь. раз вам так весело.
Пиши-пропало• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
такий в мене темперамент.
Ну то ви змінюватись не збирались, а він повинен?
Ядвига Юсьлегко• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Тато помер, мама на мінімальній пенсії в 3000.,хвора старша.
Едьте заграницу, уже! Ищите волонтеров чтобы помогли с этим вопросом
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляПиши-пропало
в чому? про зміну професії ми не говоримо. Я не заставляю його пахати цілодобово. мені треба чоловік і тато поряд. а не його гроші які він сховав десь.
Пиши-пропало• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А як ви без грошей дитину будете ростити?
Там-тарарам• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Так вы и умом не зарабатываете)
Пацака-задирака• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Кому смішно і хто ставить такі смайли,бажаю такого ж відчути на собі.
У меня только одна молитва - все, что ни делается - к лучшему
Но в вашем случае не абьюз к лучшему, а он должен вам помочь бежать от абьюза
Там-тарарам• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
розумом до декрету.
5000 грн в месяц))) офигенный заработок)
Така бойова Я• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Згідна зі всіма вами, але нема грошей шоб жити самій з дитиною.Чоловік слухає маму і не дає ані копійки.
Чоловіка здати в ТЦК . Не буде давати грошей - подать на аліменти. У шлюбі теж можна подати на аліменти.
Така бойова Я• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Що значить відчути на собі? не всі ж народжують дитину не маючи ні кола , ні двора і проживаючи зі свекрухою.
Така бойова Я• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Мама стара, практично не ходить, живе сама далеко..інколи до неї приїжджаю
Ну, так їзжайте до неї та і живіть разом. Їй же теж треба допомога, а Вам буде де жити.
Така бойова Я• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ходить з паличкою,є сусідка яка до неї ходить.
От і посидять з дитиною, а потім в садок віддасте.
Така бойова Я• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
а хіба нормальні чоловіки тикають своїм жінкам шо вони вони в декреті сидять? чи вони прямо з роддому повинні іти працювати? ви шось таке пишете дивне
Так яке їхало , таке і здибало. Ви вартуєте одне одного.