Organic• 23 апреля в 17:26
Ви б кинули свою комфортну роботу?
Де ви до всього звикли, і як риба в воді. Це в мене така робота, 2/2 пів місяця працюю пів вільна, зп влаштовує вроді, а вроді і ні
Organic
• 23 апреля в 17:30
Ответ дляСвідок Перемоги
А кем работаете? Почему решили бросить?
На касі) продажі впали, людей мало, а виторги требують, як немає клієнтів треба створювати видимість роботи, ходити, шаритись по залу, так довго час тягнеться..
Борець за гаманець• 23 апреля в 17:31
Ответ дляOrganic
Так это не комфортно
західний_діалект• 23 апреля в 17:33
за мою зп я могу стерпеть многое...найти что-то круче пока не получается. Но ттт) будем верить в лучшее
Вареничніца• 23 апреля в 17:36
Багато залежить від обставин. В Україні, в ситуаціях, де я маю годувати дитину, то ні.
Organic
• 23 апреля в 17:38
Ответ дляБорець за гаманець
Так это не комфортно
Ну як сказати, хороший графік, свої 20-25 тис на місяць маю. Працюю з 8 по 20, фактично до 18 або бігаю або шарюсь, як є клієнти, продажі то добре, а як ні то час довго йде дуже, потім на 6 вечора приходить напарниця і я до 8 фактично вже просто можу спокійно повечеряти , в телефоні посидіти, піти в магазин сходити і тд
Пиши-пропало• 23 апреля в 17:51
Ответ дляOrganic
Такую запросто
Organic
• 23 апреля в 18:00
Ответ дляПиши-пропало
Такую запросто
Що значить таку? Типу погана робота?
Organic
• 23 апреля в 18:01
Ответ дляЗалатавая
А варианты другие смотрели? Есть какие-то хорошие вакансии?
Та є..але якийсь страх змін, на касі думала перекантуватись тимчасово, вже три роки кентуюсь
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 апреля в 18:09
Ответ дляOrganic
внутри компании можно развиваться? может другой отдел или направление.. типа закупки, контроль качества и т д
Organic
• 23 апреля в 18:10
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Можна, вакансій мало
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 апреля в 18:11
Ответ дляOrganic
Можна, вакансій мало
без вашей инициативы оно само не найдется..
Пиши-пропало• 23 апреля в 18:13
Ответ дляOrganic
Що значить таку? Типу погана робота?
Обычная, такой работы масса
Шпондєр• 23 апреля в 18:58
Ответ дляOrganic
а в чем комфорт?
Залатавая• 23 апреля в 20:31
Ответ дляOrganic
Так вам же не жить 300 лет ! Выбирайте что-то интересное и хорошее для себя
Свідок Перемоги• 24 апреля в 08:59
Ответ дляOrganic
Как по мне- отличные условия. Меня лично пятидневка напрягает.. А так полно свободного времени.
Organic
• 24 апреля в 17:44
Ответ дляШпондєр
а в чем комфорт?
В тому що не проводжу на роботі 5 днів на тиждень