Галя-краля• 23 апреля в 22:19
Просто дуже зла!
Маю молодшого брата. 27 рочків, з категорії мамина царапка. Мама все за нього вирішує і навіть відповідає на питання адресовані йому. Не говорячи, що весь одяг мама обирає та купує і не тільки одяг. Це щоб ви розуміли загальну картинку.
Домовилися їхати до бабусі на Великдень. Тато був на роботі і мені потрібно було забрати їх з братом. Вже, коли сіли в авто, то мама сказала брату, щоб той мовчав, бо в нього ангіна. Типу, не потрібно заразу розносити. Тут я звичайно охреніла, бо в авто були ще й мої діти. Сказала, що якщо хворий, то краще нехай залишиться, бо бабусі точно ангіни не потрібно. Але мама наполягла, що він не заразний)) Як же це дитятко м´яска не з´їсть? Хоча завжди, якщо хтось з дітей, чи я пчихне, то їхати не можна, щоб нікого не заразили.
Результат: вчора захворів син, а сьогодні я. Тепер якщо якимось дивом за ніч не одужаю, то потрібно брати лікарняне. Зателефонувала, подякувала.
І так воно в нас завжди працює. Але я розумію, що сама винна. Потрібно було висадити і повернутися додому. Та не хотілося сварки в свято.
Старшенькі, на вас також всім по фігу? Чи це тільки у нас так виходить?
marishka1001• 23 апреля в 22:59
Ответ дляГаля-краля
Я думаю, що з невісткою в нас буде схожа темка. Хоча навіть дівчини ще немає.
Так,готуйтеся що буде ще гірше,ніж зараз (
Love_Love_Love_• 23 апреля в 23:03
Мені здається що є такі люди яким просто Бог мозги віднімає в певний період їх життя.
Вам автор я дуже рекомендую завжди відстоювати свої кордони, але ви сама все розумієте.
Мона_Лиса• 24 апреля в 00:54
Автор, ви права, вчіться казати ’ні’, вам дійсно потрібно було або висадити або сказати, що своїм ходом, ангіна це ж серйозно, фігєю з вашої мами. Я старша, все більш-менш норм, не можу поскаржитися.
Мона_Лиса• 24 апреля в 00:56
Ваша мама реально не розуміє, що гіперопіка дорослого сина, це медвежа послуга. У вас велика різниця у віці ?
Галя-краля
• 24 апреля в 06:41
Ответ дляМона_Лиса
Не розуміє, хоча результати такої поведінки на лице. Брат абсолютно не пристосований до життя. Елементарно, коли треба ліки, то я маю везти, бо брат ’ зараз ще купить не те’.
Різниця 10 років.
До речі, всю ніч температура. Поки відпросилась з роботи, якщо не стане краще за день, прийдеться брати лікарняний лист(
Різниця 10 років.