Зайканалужайке• 09 апреля в 21:04
В кого швидко бруднились корені?
Ви знайшли засіб, що подовжує період між миттями? Я- ще ні, мию через день, так задовбує, співчуваю тим, хто, взалі, щодня...
Бадабум• 09 апреля в 21:06
Мне нужно каждый день мыть. Иногда через день бывает, хз от чего зависит, нервы точно влияют, если психую, то моментом голова жирнеет.
Тоже послушаю.
вкрации• 09 апреля в 21:07
У меня вообще беда , нужно каждый день мыть . Но я чередую мытье, а на следующий день сухой шампунь
неДодекаэдр• 09 апреля в 21:08
Я щодня все доросле життя.
Ковід і 22 рік показали 0 результат щодо поради не мити щоденно.
Меня много• 09 апреля в 21:24
Ответ длявкрации
Чула, що сухий шампунь треба на чисту голову. Тоді довго не жирніє.
Зайканалужайке
• 10 апреля в 09:43
Ответ длявкрации
Я теж раніше постійно спасалась сухим шампунем, але помітила, що волосся стало більше сипатись. Перестала користуватись сух.шамп. і випадіння припинилось. Десь на просторах інтернету знайшла інфу, що можна крохмалом обробляти жирні корені, пробувала вже кілька разів- ефект дійсно є, але в мене темне волосся, то трохи світліє негарно від обробки, а в кого світле, то думаю, взагалі буде супер.
Зайканалужайке
• 10 апреля в 09:45
Ответ дляnikolayev
Ламинирование льном. Морока, конечно, но помогает.
Це Ви про ту жижу з відвару льону чи це салонна процедура?
Зайканалужайке
• 10 апреля в 09:46
Ответ дляJules08
Пенка Taft на корни при укладке,мою на третий день 👌
Дякую за пораду
Зайканалужайке
• 10 апреля в 10:33
Ответ дляnikolayev
Про жижу, из льна..
Салонные процедуры не лечат, это косметика. Лен лечит, если правильно пользоваться.
Так, я колись після хім.завивки врятувала ним волосся, але щоправда відмовилась тоді повністю від покупної косметики, замінила жовтком- шампунь, розведеним оцетом- кондеціонер, робила спрей із відвару трав. Там єдиний мінус- це багато часу, але результатом була мегазадоволена
Зайканалужайке
• 10 апреля в 10:44
Ответ дляnikolayev
Про жижу, из льна..
Доречі, а з желатинової маски не пробували ламінування?
вкрации• 10 апреля в 21:48
Ответ дляЗайканалужайке
Спасибо, я блондинка . Попробую этот рецепт
Зайканалужайке
• 12 апреля в 13:13
Ответ длявкрации
Будь- ласка