Басноплетка• 24 апреля в 12:09

Турція,Єгипет виходить дешевше ніж ті отелі на Закарпатті

Згодні?
Пушап Мі мі• 24 апреля в 12:09
Посмотрела цены, да.
Гравіцапа• 24 апреля в 12:10
Ні(( я в травні лечу 1+2 дітей в Хургаду, так виходть дуже небюджнтно, на 7 днів з перельотом майже 3000 уе
Меряю от 0• 24 апреля в 12:11
Ответ дляГравіцапа
Турция так же , сейчас смотрим
Вимагаю спілкування• 24 апреля в 12:12
По разному
Воленс-неволенс• 24 апреля в 12:13
Не знаю, що ви розглядаєте, але нічого дешевого немає. До 3 тис євро Турція. Та і Єгипет, це зовсім треба га@но розглядати, щоб дешевше було.
Триндю-бриндю• 24 апреля в 12:13
автор, так всегда было и до войны тоже, на юге страны, и даже в Крыму. а теперь тем более западная цены гнет, потому что конкуренции нет
автор Басноплетка • 24 апреля в 12:13
Ответ дляГравіцапа
Единая страна!• 24 апреля в 12:13
Турція
автор Басноплетка • 24 апреля в 12:14
Ответ дляВоленс-неволенс
Это если пятерка.Мы бюджетные четверки смотрим
Воленс-неволенс• 24 апреля в 12:16
Ответ дляБасноплетка
Так дивіться рівноцінний відпочинок. Бо можна вибрати і апартаменти за 3 км від моря, де самій готувати. Тут писали таке, як відпочівають дешево, і вияснилось, що десь у сарайчику живуть , і ходять по годині до моря.
Триндю-бриндю• 24 апреля в 12:17
Ответ дляВоленс-неволенс
вот именно) и в Карпатах можно в сарайчике жить, а не в люксе со спа, тоже дешевле будет
Воленс-неволенс• 24 апреля в 12:21
Ответ дляТриндю-бриндю
Автор дивиться Карпати люкс зі спа, а Турцію 4? Ну порівняння цін неправильне. А якщо дивитися букінг, то не забувати ж дорогу приплюсовати, і не автобусом , а літаком. Віп так віп))
Мрії у вирії• 24 апреля в 12:22
Ответ дляГравіцапа
Дивилась знайомі готелі, раніше було 1300-1500 у.о, а зараз вони від 2500(((
Патриоточка• 24 апреля в 12:22
Ответ дляБасноплетка
Вы посчитали дорогу ещё? Или это автобус?
Лизочек• 24 апреля в 12:23
если равноценные отели брать - аквапарк, бассейн, все включено и т.д., то у нас всегда ценник был космический, это если еще и найдешь такой отель.
Но сейчас к стоимости египетского тура еще и дорогу до аэропорта надо плюсовать (
Лизочек• 24 апреля в 12:23
Ответ дляМрії у вирії
Ценник на Египет вырос за последние годы, а Турция вообще взлетела
Разгуляшка• 24 апреля в 12:24
Ні, не згодна, якщо порівнювати однаковий рівень готелів
Воленс-неволенс• 24 апреля в 12:24
Ответ дляПатриоточка
В мене в тому році поїхала колега автобусом))) Проклинала все. Це точно, каже, не відпочинок. Бо сама дорога все перечеркнула.
Так що, як порівнюєш, то треба вибирати все рівноцінне.
Мрії у вирії• 24 апреля в 12:25
Апартаменти є до 500 в місяць, але + переліт+самим готувати.
Лизочек• 24 апреля в 12:25
Ответ дляГравіцапа
Ни куя себе Это какой отель и какой возраст деток?
Не танцую- но пою• 24 апреля в 12:35
Да. Что в том Закарпатье и Буковели делать, скукота, а цены бешенные
Та_шо_ж_таке• 24 апреля в 12:39
Ответ дляВоленс-неволенс
Так проблема как раз добраться к границе
Гравіцапа• 24 апреля в 12:51
Ответ дляЛизочек
Хургада джаз макадина, 12 років та 17
хутряна володарка• 24 апреля в 12:54
Та ні. Дивлячись які готелі. Та й у Єгипет-Туреччину чоловік не полетить зі мною(
tori35• 24 апреля в 13:05
Ответ дляБасноплетка
В середине мая Анталия на 7 дней бюджетная четверка ,все включено ,2 человека.450 евро .
Без перелета .
Считаю что это очень бюджетно .
Рожайтретьего• 24 апреля в 13:20
Мені термальні води Закарпаття шкідливі,тому обираємо Червоне море.
tori35• 24 апреля в 13:32
Видела по букингу все включено на 7 дней 270 евро ( 2 человека).
Выбирайте под свой бюджет .Пот ому что всегда кричите что дорого ,дорого .
Крым в те времена типа тоже дорого .Мы приезжали ,комнату бюджетную снимали и на море .Даже когда особо не было денег ,находили возможность побывать на море .
Глас_Народа• 24 апреля в 13:34
Ответ дляВоленс-неволенс
Якщо врахувати, що у вартість ’путівки’ входить переліт в обидві сторони - то так, на саме проживання, харчування та інші готельні послуги (басейн, наприклад) припадає значно менша сума. Тому висновок: так, в нас в Карпатах дорожче.
Реанимация• 24 апреля в 13:52
Ответ дляВоленс-неволенс
Туреччина є по 2€ нормальна
Реанимация• 24 апреля в 13:53
Ответ дляtori35
Без перелета .
Считаю что это очень бюджетно .
А перелет сколько и откуда
Дорога до аэропорта + трансфер,вот и 1500 евро набежит