вентиляторная• 24 апреля 2025

На що ви готові, щоб виїхав ваш чоловік?

Я собі на це питання вже відповіла на практиці - віддала всі гроші, що мала (ну ладно не всі, але майже всі). Це були гроші зароблені мною до війни. Офіційно ми не одружені і у нас спільна дитина маленька. Три роки я живу з дитиною за кордоном, чоловік в Україні. Я просила виїхати ще в 23 році, коли зрозуміла куди це все несеться. Він не захотів, бо ми не молоді, в Україні бізнес у нього, і батьки, яких він може ніколи не побачити. Потім він захотів, але вже не так легко знайти можливість. Один раз кинули на гроші при спробі виїхати. Тепер йому не вистачає 15 тисяч. Варіант надійний. Я не засумнівалася ні на хвилину, відвезла гроші. Але зіштовхнулася з нерозумінням рідної людини, типу "ви три роки жили окремо, це все що у тебе є, у тебе дитина мала". Але для мене вибір гроші чи кохана людина, батько дитини навіть не стояв.
Цікаво як би вчинили інші на моєму місці
Зоркая Зорро• 24 апреля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у автора точно хороший чоловік?
Автор говорит, что точно.
А она лучше знает своего мужа, чем незнакомая тетка с советчицы
Бамбарбия! Кергуду.• 24 апреля 2025
У меня мужчина сильный и надёжный. Он решает проблемы, а не создаёт их.
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Вони вас не зрозуміють. То ’тарєлочниці’ по життю
Хватит троллить.
Думать надо о ребенке, о себе.
А не о члене что три года трахает других.
автор вентиляторная • 24 апреля 2025
Ответ дляПомогалочка
Откуда у вас такие деньги....и это не последние я так понимаю. Вернее откуда он знает что у вас есть такая сумма. Не все надо говорить как бы вы его не любили...
Він і не знав. Спитав чи є у мене така сума, коли знайшов варіант
МатьЧасть• 24 апреля 2025
Ни на что. Вкладываться в мужчину самая бесполезная затея в мире
Каяспер• 24 апреля 2025
Ответ дляКолупалочка
Короче, ясно, вы троллите.
Конечно тролит.
У нее в стартпосте - она уже отдала деньги, потом отвезла деньги. А теперь уже - ещё ничего не давала.
Автопортрет нурофена• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Знаєтете, я тепер розумію як живуть і мислять ті, хто мені тут нарисував що я чоловіка кинула свою жопу рятуючи, що у нього там вже коханка. Вас пра війна не навчила що в житті важливо а що ні?
Мы видим что происходит вокруг. Я живу в Днепре и вижу как живу мужики, у которых семьи 4й год за границей
Показушница• 24 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Автор, прислушайтесь к мудрому совету...Он даже не женился на матери своего ребенка. Вы для него никто. Вас используют.
Хаспади
Не всем этот брак нужен. Особенно когда бизнес
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляAnubis88
Читаєш весь цей треш і не захочеться ніяких відносин з такими потужними вовчицями. Бо гроші тут є а тут нема і здоров’я так само. І якщо людина готова вас кинути при будь яких проблемах то нахуй така людина потрібна.
У побратимів так жінки подрискали за кордон, а потім як гроші не шлеш то іди нахуй. А те що ти хворий поранений і у стресі завжди їй плювати.
Так мужик автора кинул ее и так, он три года спит с другими, а автора и ребенка не обеспечивает. Он уже не поддержал их в трудной ситуации
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
+100
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
ппц
То есть на вас одна надежда? Вы добытчик, хоть даже не женаты?
автор вентиляторная • 24 апреля 2025
Ответ дляФайна дівка
все зависит от отношений. если вы в нем уверены, то почему нет. у того человека наверное есть опыт предательства
Впевнена. Що значить ’зради’? Я кидала чоловіків, навіть того з ким була в шлюбі (не цього, іншого), колись навіть зраджувала будучи в стосунках. Тому що закохалася в інша людину. На гроші я ніколи нікого не кидала
Показушница• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Скажіть, нафіга мені зараз цей шлюб? Щоб що?
Шоп соседки выдохнули-любит!)
ЯяяКакаджамбо• 24 апреля 2025
Ответ дляКолупалочка
У меня все есть, и любовь и доверие и он никогда бы просто не принял и не просил и не ждал бы денег от меня и ребенка
А если бы он заболел? Тоже все сам?
Всех анонимов аноним• 24 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Автор говорит, что точно.
Тоді чому у автора взагалі виникло питання давати чи не давати?
Бамбарбия! Кергуду.• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
А ви як думаєте?)
Мы не знаем сколько денег вложил в вас ваш мужик в его лучшие времена
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
И я вижу, праст приводят, и годами живут с новыми уже семьями
автор вентиляторная • 24 апреля 2025
Ответ дляМалинка
Автор, тут заливаются желчью! Особенно триггерит их наличие у вас мужчины, почему-то)))
Боже, я почитала комментарии и в шоке от этих особей-панталонов (по аналогии со штанами). Интересно, у отписавшихся есть сыновья? Они для них тоже штаны и ничтожества?
И это женщины)) кошмар.
Я не знаю чого так бомбонуло. Причому сам факт виїзду їх не хвилює. Хвилюють гроші)
МастерЮля• 24 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Автор говорит, что точно.
Он не муж

Он отец ребенка. Ахаха
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Еще раз.
Нафига даете такие деньги тому кто даже в войне не помог вам финансово? тому кто спит с другой
Коли мовчу- приємна жінка• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Автор,я вас 3 раз запитую,ваш чоловік вже виїхав чи ні?
автор вентиляторная • 24 апреля 2025
Ответ дляМалинка
И это женщины)) кошмар.
Мені цікаво чи там немає мужиків чи жінкам під стать)
Показушница• 24 апреля 2025
Ответ дляМастерЮля
Он не муж

Он отец ребенка. Ахаха
Есть мужья без штампа
И есть отца ребенка со штампом
автор вентиляторная • 24 апреля 2025
Ответ дляКаяспер
Автор, вы явно тролите.
То вы давали деньги, то вы отвезли деньги, а потом ещё не довезли.
Ну звичайно я тролю. Ніхто б не став писати про таке на форумі)
Ответ длявентиляторная
Альо дамочка,ауууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу
Черпак_для_фантазий• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Якщо завтра у вас знайдуть пухлину в мозку і вам терміново знадобиться операція за 100 штук ви зрозумієте чоловіка, який скаже що він вам 40 не дасть. Бо ви все одно інвалідом залишитеся, а йому ще дітей піднімати. Простіше баласт скинути
Не плутайте лікування і махінаційні схеми, це різні речі. Нехай якщо що, то у вас завтра знайдуть пухлину. Таке писати, це взагалі розуму не мати
Зоркая Зорро• 24 апреля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
В теме автора написано, что она ни минуты не сомневалась. Так что, не пойму, с чего вы взяли, что у автора этот вопрос стоял
А с какой целью автор тему создала - на этот вопрос можно легко получить ответ, прочитав название ее темы
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Хватит троллить.
Это звучит бредово.
Три года живет мужик отдельно, денег не дает вам, секс с другими.
А потом спрашивает: Маня, дашь 15 штук у.е?
А вы такая: да, любимый, бегу, спешу
Ответ длявентиляторная
Ало,дамочка,чого ви не відповідаєте???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Вимагаю спілкування• 24 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
дівчата, таке враження що ви самі понароджували від всяких дегенератів і тепер рівняєтк по своєму мудаку увесь чоловічий рід. Я в шоці, стільки понаписуввти про людину яку ти в очі не бачив
Ну, якось три роки він сидів на дупці рівно і не планував виїжджати до своєї СІМ´Ї. А тут раптом і батьків вже можна задишити