Щедрик• 24 апреля в 14:28

Що вас дратує навіть у найближчих людях?

Анонимба• 24 апреля в 14:28
тупость и безволие.
Пешеходик• 24 апреля в 14:28
Впертість,ігнор
Скорая помощь• 24 апреля в 14:31
Их лень и привычка приходить на всё готовое
Алина-1240• 24 апреля в 14:31
Синдром носухи любопытной и наглость
Чучело-Мяучело• 24 апреля в 14:32
Наглость, навязчивость. Узость мышления (или вообще отсутствие). Истеричность. Манипуляции.
Цигарний шланг• 24 апреля в 14:33
В близких - ничего..Я ж их люблю,как говорится свое г...о ,не воняет
Міс Всесвіт• 24 апреля в 14:34
Поради - як витрачати свої гроші, і питання - а як це ви виплатили іпотеку за рік.
А, ще скільки дітей мені треба народити
Заліковий троль• 24 апреля в 14:34
Когда лезут с советами, разговорами о том, как лучше жить, что делать/носить
ХтоЯкщоНеЯ• 24 апреля в 14:35
Їх бажання щоб я читала їх думки. Подумав, нічого не сказав, але чекає що зроблю.
Allein74999• 24 апреля в 14:38
Безответственность и лень, рукожопость и хитрожопость
Фрикаделька• 24 апреля в 15:14
Байдужість, небажання нести відповідальність, егоїзм.
Мэри Попкинс• 24 апреля в 15:19
Нічого не дратує. Просто рада що вони живі і здорові. Як часто згадую те, минуле життя і шкодую, що ми не цінили як щасливі були. Весь час чогось не вистачало, щось дратувало. Так і зараз вважаю що всі недоліки близьких не варті щоб на них дратуватися