120-120-120 (не худею)• 24 апреля 2025
Скажите честно, можно договориться за ЗНО?
Или это нереально и если ребенок провалит то никуда не поступит?
Зоя Жорівна• 24 апреля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Ні, не можна. Треба було вчитися. А не хоче, то сенс домовлятися? Контракт, робота, ПТУ
На контракт також потрібний зданий нмт.
Зоя Жорівна• 24 апреля 2025
Ответ дляДлинноНожка
У знакомых дочка в прошлом году завалила математику-115. При этом укр и англ 200
Завалила математику - це 99. 100 і вище - це здала математику, але гірше, аніж сподівалася.
Чучало яблуні• 24 апреля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
На контракт також потрібний зданий нмт.
Я знаю, але є такі спеціальності, де з найнижчими балами впихаються
Зоя Жорівна• 24 апреля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Так, при чому багато, погоджуюсь.
Медсестричка• 24 апреля 2025
Что такое зно? Это для очников ? Учимся заочно, такого вроде нет в 11 классе
Медсестричка• 24 апреля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
ПТУ кстати не проблема , многие потом лучше зп имеют . Ок всем универы заканчивать .
Чучало яблуні• 24 апреля 2025
Ответ дляМедсестричка
От і я про це
Аноним Советчик• 24 апреля 2025
12 років тому моя однокласниця, тупа як двері, здала всі предмети на максимальний бал. Всі знали, що результати були куплені, але на якому рівні і за яку суму - невідомо. Тільки от отримана таким чином освіта їй нічого не дала - займається нігтиками, в чому немає нічого поганого. Питання в тому, чи потрібен вашій дитині той ВУЗ взагалі.
Залізний кіготь• 24 апреля 2025
Ответ дляДлинноНожка
А история?
Радикальная• 24 апреля 2025
Ні, не можна.
Точніше, це потребуватиме таких зв´язків та зусиль, що не матиме сенсу, бо за ці гроші можна буде навчання в УКУ оплатити)
Знаю, про що пишу, бо моя мама до недавна була залучена до ЗНО.
Наприклад, питання дізнатись неможливо.
Мама була одною з тих, хто розробляв питання на ЗНО по історії протягом декількох років. Так от, там дуже складна анонімна процедура, самі розробники не знають, чи використають їхній варіант на ЗНО, чи ні, і в якій саме комбінації.
Декілька команд розробляють різні варіанти завдань по темам, потім їх можуть рандомно перетасувати.
На етапі друку теж питання дізнатись не можливо, бо там все строго - обшук працівників, заборона на телефони. Надруковані завдання зразу фасують і опечатують. Друкують завдання за день до ЗНО, під охороною розвозять по областям. Ніхто не розпечатує завдання, конверти з ними відкривають перед учнями вже в кабінеті, де проходить ЗНО, і в присутності спостерігачів.
Підробити вже перевірені роботи теж дуже складно, бо дані учнів шифровані, і результати ЗНО розсилаються автоматично в кабінети абітурієнтів.
Наприклад, питання дізнатись неможливо.
Зоя Жорівна• 24 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Ні, не можна.
Наприклад, питання дізнатись неможливо.
Теж спілкувалася з одним з розробників. Оплачують авторам саму роботу і тримають ці питання в базі, яку можна використати і через рік в через 10.
Зараз нмт, трохи спрощена процедура, було багато технічних багів в 22 році, але уцояо зробили висновки, цю сторону значно покращили.