Альфред Шнитке• 24 апреля в 21:37

Чи легко ви відмовляєте чоловікам, якщо у вас є симпатія?

Маю на увазі, коли бачите що чоловіка цікавить суто секс. Але він вам подобається, і секс подобається.
автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 22:23
Чи написати, що ні, пізно вже і мало часу для зустрічі?
Ростки жимолости• 24 апреля в 22:25
Ответ дляАльфред Шнитке
Як? Пише - ну що - їхати до тебе? Написати, що «ні. Трохи не мій формат»?
Написать прямо, приезжай когда будет время на полноценные отношения.
автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 22:30
Ответ дляРостки жимолости
Так и написала..:: когда будет время на полноценные встречи и свидания. Как по мне, все верно вы посоветовали.
Пишет «зараз їхати?»
Невгамовна сила• 24 апреля в 22:32
Я так залипла. Історія один в один, наче з мене списана. Рік трахаємося. І так, у нього дійсно є стосунки, були сумніви, але докопалася до правди (а не робота - нема часу). Так що, автор, ночував, це ще далееееко не показник . Мій теж ночує. Не виправдовуйте.
Невгамовна сила• 24 апреля в 22:33
Ответ дляАльфред Шнитке
Пишет «зараз їхати?»
Ой, хай їде. Хоч секс якісний отримаєте , якщо вам подобається.
автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 22:33
Ответ дляНевгамовна сила
Я не виправдовую. Ясно ж розумію, що хоче лиш сексу.
Невгамовна сила• 24 апреля в 22:34
Ответ дляАльфред Шнитке
Я про відсутність стосунків. Ночував це ще нічого не означає. А якщо ви теж хочете сексу, людина подобається, то дозвольте собі. Ви ж все одно захочете, але інші можуть так не подобатися як він
автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 22:39
Ответ дляНевгамовна сила
Та мені якщо чесно - все Одно за його стосунки- є чи немає.
Ростки жимолости• 24 апреля в 22:50
Ответ дляАльфред Шнитке
Пишет «зараз їхати?»
Вы ему одно, он вам другое. Типа под дурачка косит. Не будет с ним ничего нормального кроме потрахушек.
автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 22:53
Ответ дляРостки жимолости
Понимаю это. Вот и хочу отказать но аргументированно
Ростки жимолости• 24 апреля в 22:56
Ответ дляАльфред Шнитке
Что еще вы собрались аргументировать? Тебе трахаться, мне отношения, нам не по пути.
автор Альфред Шнитке • 25 апреля в 07:56
Ответ дляРостки жимолости
Отлично. Мысли устали на место. Спасибо). Написала что-то подобное