Все будет, но потом• 25 апреля 2025
Поради безпеки при шахедах
1. Коли пишуть , що шахеди вилетіли у вас є алгоритм дій! Приготувати в коридорі, тривожну валізу ( документи, гроші, вода, знеболювання, бинт- обовʼязково), приготувати взуття , теплу кофту, воду, аптечку, повідки для собак, бокси для котів!
2. Як тільки оре сигнал тривоги ви тут же одягаєтесь в те, що вже лежить у коридорі! і обуваєте взуття, котів в бокси, собаки на повідець! Всі садяться як можна ближче до виходу! Завжди не важливо в вашому районі летять чи іншому!! Це обовʼязково!!! У коридорі немає бути дзеркало чи скла!!! Уберіть, якщо є, або знімайте , коли пишуть , що вилетіли.
3. Після вчорашньої ночі я чітко усвідомлюю, що якщо прилетить у будинок( не дай Боже!) або поряд , буде лише 10 секунд!!! Буде погано( почнете блювати, не буде слуху) , потрібно виходити до найближчого забору подалі від пожежі!!!з собою в валізі потрібно, щоб була вода та знеболююче , бігти
!
Ви не зможете піклуватися про когось , тому кожен повин бути підготовлений!!!
Не важливо в приватному будинку чи квартирі, якщо є можливість уйти в укриття коли пишуть , що вилетіли, уже ідіть, бо коли лунає тривога - вже пізно і не можна рухатись по вулиці!!!
Тільки коли ви відійшли від хвилі і шоку - можете думати , як надавати допомогу!
Не нехтуйте повідомленнями!! Бережіть себе і близьких!!!
Стосовно тварин вони після вибухів не будуть вас чути, не будуть чемними, тому повідець!!!!!як тільки лунає тривога!!! Коти , інші маленьки тваринки, птахи- бокси!!!
А і дуже важливе!!! Перекривайте газ , коли лунає тривога!! Вчора один будинок згорів , бо газ!
І ще дуже важливо, дбайте про свободний підʼїзд пожежних, не перекривайте дороги… думайте до тривоги не лише про себе , а і про те, щоб вам могли допомогти!!!
Люди, прості речі , реально можуть врятувати!!!
Якщо у вас собаки у вольєрі, заберіть до себе на повідках!!! Навіть, якщо вони не бояться взривів !!!
Якщо це виконувати, можна врятуватись, інакше ні….Босі ноги, у піжамах, собаки без повідків, це смерть… бо після удару 10 сек ви відходите від цього і бігати не зможете( а у вас тільки 10 сек)!!!!
Поширюйте, розказуйте не нехтуйте!!!
( з фб )
всегдаДаДа• 25 апреля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Разве стоит так раздражаться ?
Мы итак все вымотаны и находимся в травме, что бы еще портить свое эмоциональное поле перепиской с незнакомыми людьми.
Берегите себя..
Я давно философски отношусь к людям , которые не живут в прифронтовых городах , но усиленно рассказывают , как их дите страдает от войны .
Наверно даже не философски , а с гуманностью .
Спасибо ! И Вы тоже себя берегите !!♥️
КаРаКаТиЦа• 25 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Про газ это очень важно.
це якщо є можливість перекрити його десь на магістралі ще ДО будинка. якщо перекрити в самому будинку то толку від цього 0
Майструю крила• 25 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Дуже слушні поради, чи є різниця хто написав?
Для кого вони слушні? Можливо для Хуста? Ужгорода? Тоді напевне. А для тих, хто слухає ці шахеди кожну ніч - це не поради, це ідіотизм.
Щаслива Я• 25 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Спасибо ! И Вы тоже себя берегите !!♥️
Я живу в Одессе...
Работа у меня специфическая и я имею дело в ВПО...
Однажды у нас в офисе выключили свет, а в этот момент ребенок из Херсона, который чудом выбрался из оккупации, был в туалете....
У меня чуть сердце не остановилось от того, что с ребёнком было...Спасибо психологам, которые рядом были ..
Но тогда я поняла: моя жизнь в Одессе с недосыпами, без света и с обстрелами- это просто мелочи...
КаРаКаТиЦа• 25 апреля 2025
Ответ дляСама не знаю
потрібно виходити до найближчого забору
Тут не зрозуміла, до якого забору мені іти, якщо я в спальному районі на останньому поверсі.
ця стаття була написана для тих хто живе в приватних будинках. чомусь тут це вирізано
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Так вам не нравится, что не про ваши области. Это мазохизм сидеть там, где не нравится
Или невозможность выехать. Работа, невыездные мужчины, пожилые лежачие родственники, банально отсутствие денег. Просто целые области мазохистов собрались.
ps В прошлое лето никакие искандеры, прилетавшие прямо на трассу здоровья не остановили туристов, приехавших на море и потусить в клубы. Мы знатно выслушали про ’танцы на костях’ от сильно правильных фейсбучников, но да ладно.Подозреваю, что и в этом году шахиды их не остановят.
КвартираЧья• 25 апреля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Я живу в Одессе...
Я тоже видела, как парень из Мариуполя на конференции в Киеве бился в закрытую дверь, услышав тревогу. А киевляне (мы) и не дернулись, только в телефоны полезли смотреть, что летит
КвартираЧья• 25 апреля 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Да. Я лично прошлым летом 2 раза в Одессу на выходные ездила. И в этом собираюсь.
КвартираЧья• 25 апреля 2025
Ответ дляOlga_72
Під час нальоту шахедів, неможна виходити з приміщення. Бо осколками може посікти. Тільки якщо вже будівлю зачіпило, тоді виходить.
А при баллистике уже лучше вообще не дергаться
І ще порада щодо тварин. Якщо вас оглушило вибухом, то вам буде не до тварин в клітках. Якщо вони будуть вільні, то вони побіжать, сховаються. В клітках вони нікуди побігти не зможуть.
Контужена людина губиться в просторі, і може забути що є діти та тварини, може забути як звуть, скільки років, де живе. Я після струсу мозку коли була в шоці не могла згадати хто я і де мешкаю. В голові була карусель того житла, де я мешкала в дитинстві.
КвартираЧья• 25 апреля 2025
Ответ дляOlga_72
Помните котика в Бородянке в разрушенном доме? Его ещё не хотели отдавать хозяевам, мол, бросили. А ты поди ещё найди того кота!!! Моя так прячется, что я её и в нормальном состоянии найти не могу
всегдаДаДа• 25 апреля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Я живу в Одессе...
А сейчас как он ?
Ему немного хоть легче ? Он смог хоть немного восстановиться ?
КаРаКаТиЦа• 25 апреля 2025
взагалі всі ці поради - досить загальні і деякі з них неможливо виконати.
вчора Світлана Ройз виклала нагадувалку як поводитись якщо потрапили під завал. в одному реченні написано не рухатись щоб не завалило ще більше. і в наступних розтерти кінцівки, вкритись ковдрою, накласти пов´язку якщо йде кров, обняти дитину
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
ось оригінальний допис в ФБ
автор Ирина Есенович
А, тогда понятно. Там в ФБ ей тоже в панамку накидали
Щаслива Я• 25 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
А сейчас как он ?
Ребенок находится в терапии...
Психолог работает, результаты очень радуют.
Ребенок уже общается с другими детьми, страх темноты ушел.
Но еще есть с чем работать в направлении травмы войны(((...
Щаслива Я• 25 апреля 2025
Ответ дляКвартираЧья
моя кошка при тревоге идет в коридор...
если мы туда не идем- еще и орет на нас.
Женщина_в_лосинах• 25 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Як тільки оре сигнал тривоги ви тут же одягаєтесь в те, що вже лежить у коридорі! - живу в Харькове, из коридора вообще можно не выходить
вот именно
всегдаДаДа• 25 апреля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Ребенок находится в терапии...
Классно что есть прогресс в лечении . Хоть так .
Пусть скорее выздоравливает и хоть какой-то кусок своего детства наверстает !!
КвартираЧья• 25 апреля 2025
Ответ дляЩаслива Я
моя кошка при тревоге идет в коридор...
Вам повезло, а моя просто растворяется
Щаслива Я• 25 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Дети - это моя боль...Те дети, которые пережили оккупацию- это отдельная история.
Иногда, закрываюсь в кабинете и сижу плачу(
Все будет, но потом
• 25 апреля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Разве стоит так раздражаться ?
Берегите себя..
Людям давно пора таблеточки
Но не подошла информация, проходите мимо или добавьте свои советы
Уже настолько люди не здоровы ..