культУра• 25 апреля в 18:46
Хочу сережки
З діамантом ніколи ще їх немала,тому хочу купити але потрібно ще назбирати гроші
Знайшла які сподобались
Діамант: 2Кр-57-0,12ct-G-H/VSA
Діамант: 66Кр-57-0,33ct-G-H/VSA
Скажіть будь ласка чи нармальний діаманти?скільки вартує дати ?
Знайшла які сподобались
Діамант: 2Кр-57-0,12ct-G-H/VSA
Діамант: 66Кр-57-0,33ct-G-H/VSA
Кубик Рубика• 25 апреля в 18:59
вартує? ’коштує ’ вообще-то! учите литературный украинский, а не проталкивайте в массы ваш суржик польско-венгерский, если хотите чтоб детям вашим щелбаны в школе не давали
Тётя Хрюша• 25 апреля в 19:29
В перших сережках два маленьких камінця, в других розсип мікрокамінців. Немає сенсу говорити про якість цих камінців.