Сама вумна тутички• 25 апреля 2025
Пышные дамы 45+ вы б носили такой купальник?
Хочу такую модель, но другого цвета .
Україна наше все• 25 апреля 2025
Я не пишна, тому піську не виставляю. От якби була пишною...
Сама вумна тутички
• 25 апреля 2025
Ответ дляБагиня
Такий собі тролінг
Вы на пляже давно были ? Судя по ответу очень .
Я_не_аноним_100%• 25 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Берите и носите. Зачем вам мнения посторонних теток
А я нівроку• 25 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Влітку були. Але на дамах з пишними формами купальника такого плану не бачили.
Кукусикиииииии• 25 апреля 2025
Ой, нет, конечно!
Я ещё уродский низ не досмотрела, просто сразу на слитный купальник нет. Потому что один раз мучилась пока натянула, а потом мокрый стягивала с себя.
Только раздельный.
КоролеВешна• 25 апреля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Там Матильда его съест спереди, а попа сзади
В котрий раз переконалась, що перші коментарі - самі влучені!
Респект вам!
Бронетапці• 25 апреля 2025
Отличный купальник на такую фигуру.
Сиськи до пупа, писька наружу.
Что еще надо?
Сиськи до пупа, писька наружу.
Что еще надо?
Багиня• 25 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Я там кожен рік буваю. А ви троль
В рот не ложи• 25 апреля 2025
Ні. Це тупо. Оці стрічечки не зроблять жопу стрункішою, тільки підкреслять габарити. Ще й виколупувати це з попи (і не з попи) за кожним рухом. Нє.
Області пітьми• 25 апреля 2025
Может она его задом наперед одела, так торопилась в водичку помыться
Неновая почта• 25 апреля 2025
Моральна травма моєї молодості. Колись на пляжі поряд з нами відпочивала пишна жінка 50+ в такому купальнику. Коли вона нахилялась то її третє око підморгувало усім відпочиваючим. Чоловіки падали пиками в пісок, щоб того не бачити.
Мотористка• 25 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
Пузата Хата• 25 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Я аж в вересні, це що з вересня стали такі тумби так одягатися і на пляж ходити? Фу, риголєто. І в Греції такі? Бо я знов туди збираюсь.
Мию чакри щоденно• 25 апреля 2025
Я, надеюсь, это фотомонтаж какой то?
Или в самом деле бывает такое?