Дуняша• 25 апреля в 21:04
Чим рятує коридор чи ванна при тривогах?
Не розумію трохи. Особисто в мене і коридору толком нема, а той кусок, де є- шафи купе з дзеркалами. В ванні бойлер і вона маленька- там тільки сісти одній людині . Короче мені особисто нема куди діватись. І думаю так у багатьох. Але чим воно рятує? Я так розумію тільки від уламків і вибитих вікон
Якщо будинок знесло чи він склався до 1 поверху- то нічого не врятує
Розвідка Маші• 17 мая в 12:56
Мы в тамбур выходим, там получается от нас 2 стены + окно и с соседской стороны 2 стены и окно, там несущие стены идут, где вход в квартиру, самые толстые + маленькое помещение, без стекол и зеркал. Мне там спокойнее, коридор у нас крошечный + все двери межкомнатные со стеклом..