Потужна махіна• 25 апреля 2025
Про підвищення зарплати
Сьогодні дізналась, що % мого щорічного підвищення зп, суттєво нижчий за середній по компанії. Коли обговорювали з керівником, результати року, не було ніяких зауважень, навпаки, минулорічні цілі виконані, будували нові. І так, тепер на душі кішки шкребуть. Розумію, що, не варто, може хтось взагалі без роботи лишився, але відчуття, наче я якась третьосортна. Як від цього почуття позбавитись?
Потужна махіна
• 25 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вы готовы за себя бороться?
Пізно вже. Все узгоджено. Хіба що в наступному році.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 апреля 2025
Ответ дляПотужна махіна
В таком случае, просто принять как факт
Все і одразу• 25 апреля 2025
Есть ещё такой вариант. Попробуйте найти новую работу и посмотрите насколько Вы востребованы на рынке.
Джага Джага• 25 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вы готовы за себя бороться?
По перше.Якщо ти прийшов робити на дядю або на цю державу - то хрен ти що вибореш.Для того що б ставити свої права,потрібно самому очолювати свою компанію.А що до найманого труда,то це хіба що,якщо це державна структура і всі б виходили на мітинги за підвищення зарплат так як в франції а не були такими баранами як в нас то можна було б щось робити,щось регулювати і на державному труді.А оскільки ми смиренні та незламні і німі овечки то звісно нічого не можна зробити.Що ж ти зробиш.Ми можемо тільки на колінах стояти і бекати.Вибачте за відвертість.
Потужна махіна
• 25 апреля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Розумієте, справа ще в тому, що керівництво знає, що я нікуди не дінусь і можна зекономити. Мені 56 років, і нову роботу знайти, ще той квест
Все і одразу• 25 апреля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Попробуйте. Тогда и смыла поднимать Вам зарплату тоже нет. Вы же все равно никуда не денетесь. Попробуйте найти другую. Не ленитесь.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я имела ввиду, что автор может напрямую задать начальству свои вопросы. Но в таком случае, может потерять работу. Если она к этому не готова, то и начинать не стоит. Хотя имеет место быть банальная ошибка
Потужна махіна
• 25 апреля 2025
Ответ дляivareka
а как вы избавитесь от такого справедливого чувства? разве что добьетесь того, что вам положено
Можливо є якісь практики, дихання-постукування:) а то вихідні попереду, а настрій ніякий
Потужна махіна
• 25 апреля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Дякую. Спробувати можна, але аби гірше не стало:) І мені моя робота подобається, і колектив гарний.
Все і одразу• 25 апреля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ну и как Вам платить больше? Зачем?
Джага Джага• 25 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я имела ввиду, что автор может напрямую задать начальству свои вопросы. Но в таком случае, может потерять работу. Если она к этому не готова, то и начинать не стоит. Хотя имеет место быть банальная ошибка - в даному випадку,так.
Потужна махіна
• 25 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Та так, якби я знала, при обговоренні, що крім відсотка підвищення за труди, є ще відсоток на інфляцію 5%, для усіх однаковий, то я б не погодилась на ту суму, що директор назвав. А так вийшло, що загалом наче й підвищили, але у більшості на 5% більше
Потужна махіна
• 25 апреля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Ну и как Вам платить больше? Зачем?
Ну хоча б щоб мотивувати.
Не кажу вже про справедливість
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 апреля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ну хоча б щоб мотивувати.
Не кажу вже про справедливість
Коротко. Вы не просите - вам не дают. Вы сами считаете, что вам незачем платить больше на месте работодателя. Вот и он сам мыслит аналогично. Если вы хотите изменить зп, нужно решительно действовать. Но вы рискуете потерять работу.
Потужна махіна
• 25 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую! Все так. Питання, як це прийняти, і не накручуватись
З понеділка на дієті• 25 апреля 2025
Так может у вас зарплата выше чем у других сотрудников, поэтому и процент пересмотра меньше
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 апреля 2025
Вы ежедневно делаете выбор. Что съесть на ужин, какой шампунь купить. Так и это тоже ваш выбор. Посмотрите на ситуацию под другим углом. Поймите правильно, всякие практики требуют не только понимания, но также веры и регулярности. Утрируем, вы подышали 5 минут и жизнь наладилась, так не бывает.
З понеділка на дієті• 25 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Работодатель заинтересован удерживать сотрудника, только адекватный действуют наперёд, а другие тянут до момента когда попросят повышения
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Автору 56. Она заинтересована в работе больше, чем работодатель в ней
З понеділка на дієті• 25 апреля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Что за бред 5% на инфляцию. У кого-то зарплата 100.000, а у кого-то 30, и 5% совершенно разные, у вас компания считает что это нормально такое озвучивать сотрудникам? То есть у начальника отдела жизнь сильнее подорожала чем у бухгалтера?
Потужна махіна
• 26 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Зарплата, як для моєї посади, не висока. Є такі, у кого зп в рази більша, і підвищення отримали більше
Ms. Похвала• 26 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
да. не его вчерашние 100 тис через год можно купить на Х% меньше. логично что инфляция в процентах а не твердой сумме
Ms. Похвала• 26 апреля 2025
Ответ дляПотужна махіна
автор, руководство потому и руквоводство что хорошо сечет все психологические вещи. просто знают, что ві настаивать не будете,
у вас есть 3-6 мес., чтоб изменить свое мнение о себе , стать чуть более решительнім. обдумайте все хорошенько, потренируйтесь в диалогах місленно. но главное убедите себя что ві єтого заслуживаетею когда изменится ваше внутренне убеждение- начальство єто почувствует при переговорах. и чрез 3-6 мес попросите прибавку на инфляцию.
Потужна махіна
• 26 апреля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Дякую:) головне знайти підходящий момент і привід
Мальовнича даль• 26 апреля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Яка зарплата, якщо не секрет
Потужна махіна
• 26 апреля 2025
Ответ дляМальовнича даль
Яка зарплата, якщо не секрет
Цифра нічого не скаже, мої візаві в компаніях нашого сектору отримують більше десь на третину