elenkagurina• Изменено 26 апреля 2025

Декрет до 6 років

Матусі, хто оформляв декретну відпустку до 6 років, як це можливо зробити, з чого почати ? Один раз на 6 міс продовжували до 3.6 років , далі лікар відмовляє про продовження. Допоможіть, будь ласка🙏
175см55кг19лет (она)• 26 апреля 2025
Каждый раз продолжать по 6 месяцев. По другому никак
Дайте згадаю• 26 апреля 2025
любой врач должен найти показания по здоровью. Как найдете такие показания-так и продолжайте. Или материально замотивируйте)
Чудо в декрете• 26 апреля 2025
Так ця ж відпустка не по бажанню матері, а по стану здоров´я дитини, за показаннями.
автор elenkagurina • 26 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Та я розумію це. Але як бути, якщо дитина часто хворіє в садочку. Тиждень в садочку, місяць вдома. Допомоги просити нема в кого посидіти з дитиною, бо всі далеко. А без роботи не хочеться залишитись
Та прям багіня• 26 апреля 2025
Ответ дляelenkagurina
У нас 90 процентов принесли такие справки без каких то серьезных проблем у детей, мало того многие вообще за бугром сидят и врачи тех детей в глаза не видели, а у вас действительно есть показания как часто болеющий ребенок. Жалуйтесь заведующей, все равно при таких обстоятельствах работник из вас никакой, лучше действительно посидеть ещё в декрете
Чудо в декрете• 26 апреля 2025
Ответ дляelenkagurina
Мені свого часу педіатр казав, що 10 застуд на рік то норма (кожна застуда закінчувалася бронхитом чи пневмонією).
Щоб продовжити відпустку по догляду треба було вносити дані в картку правильно. Очевидно, у вас їх нема і підстав для продовження нема.
автор elenkagurina • 26 апреля 2025
Ответ дляТа прям багіня
Дякую ) Та в нас багато хто продовжує також , чула що беруть ці справки .Але ми пішли домовлятися і нам відмовляють( Спробуємо до завідуючої ще підійти поговорити
автор elenkagurina • 26 апреля 2025
Ответ дляДайте згадаю
Дякую) Просто без направлення до лікаря зараз я так розумію підійти не можна, а направлення нам не дають.
мадам Везувий• 26 апреля 2025
Ответ дляelenkagurina
А вы думаете, вас будут 6 лет ждать на работе? Вас и не вспомнят, кто вы, да и квалификацию потеряете. Выйдете, и сразу уволят. Кстати, часто болеющие дети не перестают и в школе болеть, у самой такая была. Так что до 6 лет декрет может не оказаться выходом, лучше ищите няню.
автор elenkagurina • 26 апреля 2025
Ответ длямадам Везувий
Я б не проти няні, але зарплати не вистачає на няню. Няні у нашому місті 200 грн/год. А ходить на роботу і постійно бути на лікарняних - це не варіант, нікому такі працівники не потрібні. Зараз ще дітки в бомбосховищах майже не щодня, можливо частіше хворіють (
БершкомангоЗар• 26 апреля 2025
Ответ дляelenkagurina
У Вас дома курять? У нас тільки побуваймо у свекра , який курить - так імунка і падає.
БершкомангоЗар• 26 апреля 2025
Ответ дляelenkagurina
Це в якому місті?
автор elenkagurina • 26 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Ні, ніхто не курить
автор elenkagurina • 26 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Це в якому місті?
Спілкуюся з дівчатами з різних міст і няня-це дороге задоволення в будь якому місті. Для няні потрібна високооплачувана робота.В мене робота з 8.00 до 17.00 . Няня потрібна на весь день - це дуже дорого