Колгоспниця• 26 апреля в 14:10

Ваш ребенок и новая женщина вашего бывшего

Давали бы вы своего ребенка проводить время с бывшим и его новой пассией ? Если ребенок общий с ним
Результат:
вже голосів: 73
47 (64.38%) да
15 (20.55%) тык
11 (15.07%) нет
Соседушка• 26 апреля в 14:44
Ответ дляProstoKoschka
А вы думаете, ’пассии’ нужен ваш ребенок? Сразу видно, что вы ребенка будете настраивать против нее. Не нужен он там. Папа может наедине погулять
Кому треба взагалі чужі діти.В кожного є своі
Бокс-орун• 26 апреля в 14:47
Ответ дляСоседушка
Діти час проводили з татом.Ніхто не хотів з новими жінками,ні діти,ні тато,ні нові.За 18 років їх було багато,так і не женився.Але й тато рідко міг,на керівній посаді в силовій структурі,добре,як раз в 3 міс побачитися і сходити на фільм.
Ну или так. Личная жизнь папы это его дело. Дети могут запросто видеть папу, проводить с ним время, но зачем детям папыны любовницы? Я бы тоже была против такого.
И двумя руками за то, чтобы дети проводили время именно с отцом, ходили гулять, в кино, хоть раз в месяц.
Да и я знаю многих мужчин, которые так и делают. И всем ок.
Чавонадо• 26 апреля в 15:01
Автор, я друга дружина.
Поділюсь своїм досвідом.
Перша дружина не давала доньку гуляти з нами разом. Могла дати батьку на пару годин погуляти в парк. Дуже рідко, може років з 8 дівчинки дозволяли погуляти з татом та другою дружиною (мною) або взяти до бабусі, де були всі родичі.
Тобто, це була така помста тату.
Я до дитини гарно ставилась, вона мене не напрягала. Тим паче син народився аж через 6 років шлюбу, могла спокійно з донькою чоловіка проводити час.
Тепер підбиваємо підсумки.
Доньці чоловіка 22 роки. Вони не спілкуються. Вона чужа. Вона не є частиною нашої сімʼї.
А якби спілкувалися постійно протягом цих років, тим паче, що тато хотів, були би гарні стосунки.
Якщо друга дружина не проти, хай проводять час разом.
Вчителька з мікрорайону• 26 апреля в 15:06
Ответ дляСоседушка
Ага, какой мой БМ судился с первой женой, война прям была,долго длилась, что бы с дочкой видеться. Добился. И что? Привозил девочку и оставлял со мной, а сам всегда под каким-то предлогом слинивал. У нас на тот момент общих двое уже было. И я одна с тремя детьми сидела. Оно мне нафиг не надо было. Но зато ’папа проводил время с ребенком’.
А поговорить?• 26 апреля в 15:44
Ответ дляСливочная пенка
Многие даже не догадываются, что во время развода все эти нюансы можно прописать - как, когда и сколько времени ребенок проводит с отцом, и мамы манипулируют, и шантажируют, по полной.
многие даже не догадываются, что ребенок это не вещь, которую можно ’давать’
Сливочная пенка• 26 апреля в 18:06
Ответ дляА поговорить?
Многие даже не догадываются, что можно не придираться к словам. Да, у нас дают и заводят детей, что ж поделать
Куколка-мяуколка• 26 апреля в 21:05
я - нова дружина, до доньки чоловіка від першого шлюбу відносилась завжди нейтрально (зараз їй вже 22 роки). Мама її настроювала проти мене, бо ревнувала. А мені чим менше часу у нас проводила - тим краще було. Так що попередня дружина мені своїми ревнощами робила велику послугу, бо чесно кажучи, для мене це чужа дитина і не горіла бажанням хоч якусь частину свого життя присвячувати їй.
Так що, лайфхак попереднім дружинам - хочете розсварити свого бувшого чоловіка з новою дружиною - ’давайте’ дитину туди, і чим частіше, тим буде кращий ефект
Куколка-мяуколка• 26 апреля в 21:05
я проголосувала не відпускати дитину, бо не хотіла б, щоб моя донька когось дратувала