Мусик Пусик• 26 апреля в 16:44

У вас паспорт "книжка" или пластик?

Результат:
вже голосів: 627
512 (81.66%) Книжка
105 (16.75%) Пластик
10 (1.59%) Другое
-Ань-• 27 апреля в 00:51
Ответ дляГороховаЯ
Паспорт дійсний лише як посвідчення особи. Але з ним не можна здійснювати жодних правочинів. Якщо не вклеєне фото. Сказали в ЦНАПі.
Сказали... Паспорт або дійсний, або недійсний. Він не може бути частково дійсним+частково недійсним.
Гуру троллинга• 27 апреля в 00:57
Ответ дляПокорительная
Наверное наши дети сестры по вреднечеству )). Аналогично, в след.году будет 45, в планах поменять на пластик. Замечания, по поводу художника дома, я уже слышу 11 лет, как только открывают мой паспорт ))
Похоже на то)))
ГороховаЯ• 27 апреля в 01:05
Ответ для-Ань-
Ну, я просто так поцікавилась у працівниці, тому стверджувати не берусь. Якщо відпишеться хтось хто зараз на підставі протермінованого ІД оформив наприклад закордонний паспорт, то я з інтересом почитаю. А теоретично розмірковувати - то, вибачте, таке..
_Злата Ibra_• 27 апреля в 01:06
Ответ дляZanka_
А вообще смотрю у нас в Украине есть секта свидетелей ´Святой книжечки´
Было удобнее если бы паспорт был в формате книжки, но более прочной . А внутри как карта айди почти. Ну и чтобы печати были и тд.
маринабаранова• 27 апреля в 15:48
Ответ дляМусик Пусик
Сторонников ’теорий заговоров’ тоже интересно услышать). Пишите, не стесняйтесь.
При чём тут ваши ’теории заговоров’? Вот вчера - Дия легла, ненадолго) Вопрос совсем другого порядка: в реалиях нашей жизни - книжечка удобней и практичней: в ней вся информация, она бессрочна. И да - она увесистая, её проще и быстрее найти среди документов)))
Замулена ріка• 27 апреля в 16:34
Ответ дляZanka_
Пластик, и очень довольна, что поменяла, айди есть в Дии, в айди есть идент код, теперь все в телефоне, физические документы с собой почти не ношу, только беру в поездки, ну и для важных оформлений, типа загран получить, в банк
Так в Дии и так у всех все есть- и ИНН в том числе. Независимо от того, какой паспорт
Госпожа Белладонна• 27 апреля в 20:43
Ответ длямаринабаранова
В IDcard точно та же інформация что и в книжечке.При чем тут Дія?
Ms. Любмая жена• 27 апреля в 22:31
Ответ дляПаспортний стіл
Хто читає? Ви чи вона?))))) Ніхто з вас не читає. А ви відкрийте положення про паспот и ПОЧИТАЙТЕ нарешті УВАЖНО!

3. Бланки паспортів виготовляються у вигляді паспортної
книжечки або ПАСПОРТНОЇ КАРТКИ за єдиними зразками, що
затверджуються Кабінетом Міністрів України.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2503-12#Text
9. Паспорт, виготовлений у вигляді паспортної картки
(інформаційного листка), має розмір 80х60 мм. У інформаційний
листок вклеюється фотокартка і вносяться відомості про його
власника: прізвище, ім´я та по батькові, дата народження і
особистий номер, а також дата видачі і код органу, що його видав.
Інформаційний листок заклеюється плівкою з обох боків.

Зараз паспортна картка - пластикова! Бо це зручніше ніж проламінований картон.

Тобто книжечка та айді картка - мають однакову законну цінність. Це одне і те ж саме.
Якби не треба було кожні 10 років робити ту ід-картку та ще за гроші, то мать її дригалом. А що робити неходячим інвалідам ? От моя сусідка погано ходить. Їй спуститися з 5 поверху важко і була ціла катавасія з тим паспортом. Ні. В сраку той пластик і тих хто його видумав. У людини повинен бути вибір, що їй оформлювати пластик чи вклеїти в 45 років фото в книжечку.
Ms. Любмая жена• 27 апреля в 22:34
Ответ дляСосиска_Втесте
Книжка, но из-за войны без фото в 45, уже просрочены все термины, придется на пластик менять
Ні. Не треба. По закінченню військового стану +30 (якщо не помиляюся) днів дається змога вклеїти фото в книжку.
ВундерКИНГ• 16 мая в 22:17
Ответ дляЛетчица
Ваш штамп про прописку втратив свою актуальність. Якщо зараз вам десь потрібно буде підтвердити своє місце реєстрації, то вас попросять надати витяг.
а вот и не правда. Оформляла покупку авто в 2024 году - паспорт показала и все. Регистрацию спокойно там посмотрели и записали. И когда меняла место регистрации в 2021 - тоже штамп поставили, и бланк не выдали. В цнапе так и сказали ’зачем вам бланк, если у вас штамп есть - он действует’. Ребенку - тому да, выдали бланк, потому что на чем-то ж надо эту инфу показать. А у меня штамп - до сих пор им и пользуюсь. Ни разу проблем не было
ВундерКИНГ• 16 мая в 23:41
Ответ дляГороховаЯ
вам наврали. У меня брату 47 - тоже вклеить не успел до. В прошлом году у нотариуса спокойно оформил продажу имущества, в цнапе договор зарегистрировали без вопросов. Хотя 1 нотариус тоже втирала про ’нельзя, нельзя’. А второй молча хмыкнул и сделал без лишней лапши. Если нормы знать - можно.
ГороховаЯ• 17 мая в 01:10
Ответ дляВундерКИНГ
Колись давно я декілька років не міняла паспорт після заміжжя і зміни прізвища. І в цей час оформлювала документи у нотаріуса. І вона теж усе зробила. Хоча паспорт мій на той момент по ідеї був вже не дійсний. Проморгала вона просто..
Ну, не знаю чи реально було б на підставі паспорта з невклеєним фото зробити закордонний. Якщо це комусь сильно треба, то можна вникати в норми і наполягати.. Там можливо невідповідність якась, в одному місці зміни, а в інших залишилось як було..
ВундерКИНГ• 17 мая в 18:38
Ответ дляГороховаЯ
есть спец.постановление о действии простроченных паспортов на время ВП + 6 мес после. Все! Остальное - это ’абы да кабы’. Конкретный документ, где конкретно прописано черным по белому, что такие паспорта ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫ.
А что у вас нотариус прошляпила - ну это да, такой нотариус невнимательная попалась. И если бы кто знал заинтересованный, мог бы оспорить легко тот ваш документ. Но ваш случай не имеет отношения к обсуждаемому нынче вопросу