Мусик Пусик• 26 апреля в 16:44
У вас паспорт "книжка" или пластик?
Результат:
вже голосів:
512 (81.66%)
Книжка
105 (16.75%)
Пластик
10 (1.59%)
Другое
Ответ дляПаспортний стіл
Хто читає? Ви чи вона?))))) Ніхто з вас не читає. А ви відкрийте положення про паспот и ПОЧИТАЙТЕ нарешті УВАЖНО!
3. Бланки паспортів виготовляються у вигляді паспортної
книжечки або ПАСПОРТНОЇ КАРТКИ за єдиними зразками, що
затверджуються Кабінетом Міністрів України.
9. Паспорт, виготовлений у вигляді паспортної картки
(інформаційного листка), має розмір 80х60 мм. У інформаційний
листок вклеюється фотокартка і вносяться відомості про його
власника: прізвище, ім´я та по батькові, дата народження і
особистий номер, а також дата видачі і код органу, що його видав.
Інформаційний листок заклеюється плівкою з обох боків.
Зараз паспортна картка - пластикова! Бо це зручніше ніж проламінований картон.
Тобто книжечка та айді картка - мають однакову законну цінність. Це одне і те ж саме.
Ви робите неправильні висновки. Навіть не розумієте, що ви цитуєте.
Паспортна картка - не пластикова! Не клеять на пластик фотографію і не заклеюють плівкою з обох боків!
Мусик Пусик
• 26 апреля в 22:13
Ответ дляenglish book
Зараз там зміни.Можна вклеїти не пізніше 30 днів після скасування військового стану.
Паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 року та після 24 лютого 2022 року, є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.
То есть, если человеку 45 в этом году, то ничего вклеивать пока не нужно будет?
Мусик Пусик
• 26 апреля в 22:13
Ответ дляЛетчица
Ваш штамп про прописку втратив свою актуальність. Якщо зараз вам десь потрібно буде підтвердити своє місце реєстрації, то вас попросять надати витяг.
У мене просто дивилися в паспорті.
Курочка-чубаточка• 26 апреля в 22:15
Ответ дляТрактор Віка
Типа жалеют. Блин для меня открытие вообще. Я представляю какой средний возраст советчиц... за 50 где-то . Наверное даже ближе к 60. Блин что я здесь делаю
Да! И многие из них в шапках из фольги.
Не хотят участвовать в ІD- карточном заговоре)))
Я шалунья• 26 апреля в 22:15
Ответ дляАнтиТанкист
Чтобы быть как в Европе
Для меня Европа красная тряпка. Максимально не хочу ничего иметь с ними общего )
english book• 26 апреля в 22:16
Ответ дляМусик Пусик
Нет,пока закон позволяет не вклеивать.Но если есть возможность,то лучше не тянуть и вклеить.
Если нет,то можно позже.Это точно работает
Знакомые уехали в начале войны,вернулись в Украину,и зимой вклеили в ЦНАП
spart-5037• 26 апреля в 22:17
Ответ для-Ань-
Назви просто так не міняють. Різні терміни - різна суть.
За всі роки незалежності України людей і громадян поступово перетворювали в осіб - забирали права і навішували обов´язки.
Так в чем разница кроме названия ? Я её не вижу.
Поменяли. Ок. Шило на мыло
spart-5037• 26 апреля в 22:18
Ответ дляМусик Пусик
Если хотите оставить книжку, то наоборот нужно успеть вклеить
Я шалунья• 26 апреля в 22:19
Ответ дляМусик Пусик
Имейте ввиду, что ваш паспорт недействителен, пока не будет вклеено 3 фото.
Трактор Віка• 26 апреля в 22:21
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Гениальный вывод с учетом то, что айди лет десять как ввели в обиход, выдача с 14 лет))
Пожалуй, вам лучше вернуться класс во второй, там как раз счет с переходом через десяток вроде)
Ну вот я и говорю одни бабушки кругом.
всего 10 лет как ввели. Для кого-то это полжизн
Ответ дляМеня не звали
Удалено администрацией...
Конституцію України прочитайте. Якщо не можете осилити всі 161 статтю, то хоча б статтю 10:
’Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.
{Офіційне тлумачення частини першої статті 10 див. в Рішенні Конституційного Суду № 10-рп/99 від 14.12.99}
Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.’
spart-5037• 26 апреля в 22:22
Ответ для-Ань-
Раніше вас милом тикали, коли гнали в потрібну сторону, а тепер шилом.
Щоб зрозуміти різницю, треба купу документів вичитати.
Ну так вы же вычитали ? Поделились бы в паре предложений. Люди бы прочитали и спасибо сказали.
Ответ дляenglish book
Вопрос не во мне,а в том,что как вы утверждаете ’Согласно Законам Украины и Конституции, только паспорт - книжка являются документом’
Это неправда,так как согласно украинскому законодательству ID card выполняет ту же функцию,о чем вам выше неоднократно написали.
По поводу печати.Паспорта изготавливаются в единственном месте на ПК’Украина’,демонтаж линий произведен ещё в 2018 году.Вместо них установлены 3 линии по произвдству пластиковых документов,в том числе биометрических загранпаспортов,ID card и т.д.
Попросите хоть одного из знакомых вам людей показать фото паспорта книжки,выданного в 24 или 25 году.Чтобы можно было понять что это правда.
В тех случаях что я знаю,абсолютно все получили отказ в выдаче,несмотря на решение суда.Причина отказа -отсутствие бланков образца 1994 года.
Невже ПИСЬМОВУ ВІДМОВУ отримали?
Виконавча служба є, якщо міграційна тягне час і не виконує рішення суду.
В вашому ж скріні написано, що ’’Бланки паспортів виготовляються’’.
А я знаю випадок, що міграційники з іншої частини України везли бланк, щоб виконати рішення суду.
Це обов´язок держави - видавати громадянам паспорти. При невеликих зусиллях з боку держави можна легко організувати друк бланків.
Відмова у видачі паперового паспорта-книжечки - незаконна, і суди це визнають.
Не цілуюсь з бодуна• 26 апреля в 22:38
Ответ дляБілка в колесі
А фото какого размера приносили?
Ой, я не знаю) Прийшла в ательє, сказала що на паспорт)))))
Ответ дляСосиска_Втесте
Книжка, но из-за войны без фото в 45, уже просрочены все термины, придется на пластик менять
Ваш паспорт дійсний і буде дійсний ще 30 днів після відміни/скасування воєнного стану. І фото ви можете вклеїти зараз або пізніше - у вас ще буде 30 днів після скасування воєнного стану.
Почитайте, в цій темі відписалась людина, якій в цьому місяці без проблем вклеїли фото, а день народження був в минулому році.
Не обов´язково вклеювати фото в найближчій міграційній службі, якщо там неадеквашки сидять - йдіть в іншу.
english book• 26 апреля в 22:40
Ответ для-Ань-
Невже ПИСЬМОВУ ВІДМОВУ отримали?
Виготовлялися,до кінця 2017 року.
Ті запаси що були,вони не безкінечні,і напевно вони скінчилися,або скінчилися саме в Києві. Люди отримали лист з поясненнями,і запрошенням отримати ID card замість книжечки,що вони і зробили.
Ответ дляЛюблю порядок
А если просрочить уже не вклеивают фото?
english book• 26 апреля в 22:44
Ответ для-Ань-
Невже ПИСЬМОВУ ВІДМОВУ отримали?
Друк бланків організувати не можна,бо обладнання демонтовано і знищено під наглядом СБУ у 2018 році.Замість нього встановлені нові лінії для випуску сучасних паспортів,які відповідають міжнародним нормам захисту.Спеціалісти які друкували паперові паспорти,тепер друкують пластикові.
Є відповідна постанова КМ про це.
Ответ дляenglish book
Виготовлялися,до кінця 2017 року.
Лист? Печатка була на тому папірці? Підпис посадової особи?
Просто їх запросили/запропонували отримати пластик, і вони погодились.
Ответ дляenglish book
Є відповідна постанова КМ про це.
Можна ссилку на постанову?
Це казочки для населення, що те що було можливо в 2017 році і раніше - раптом стало неможливо в 2025.
Технології розвиваються, а не деградують. Деградує населення (організовано деградацію населення).
english book• 26 апреля в 22:49
Ответ для-Ань-
Офіційний лист,отримували з паспортом,розписувались про отримання.
Про печатки і підписи не знаю.Погодились тому що вони зараз не живуть в Україні,і займатись всім цим немає часу.
Ответ дляenglish book
Лист Укрпоштою з повідомленням про вручення (можливо навіть з описом вкладення).
Можливо просто анонімка без печаток і підписів. Українці часто ведуться на всяку фігню. Навіть запрошення / пропозицію / рекомендацію вважають обов´язковою.
Особливо в освіті таким страждають надавачі освітніх послуг.
english book• 26 апреля в 22:58
Ответ для-Ань-
Можна ссилку на постанову?
Ви погано уявляєте вартість обладнання.Воно коштує понад 120млн $
Попереднє відпрацювало свій ресурс,і ставити застаріле не було ніякого сенсу.Технології та захист пішли далеко вперед. Декілька років розроблялася технологія,і під неї було замовлене обладнання,в одного з лідерів по виготовленню цінних паперів.
Новий паспорт неможливо якісно підробити на відміну від старого.Бо ви правильно написали-технології розвиваються,а не деградують.
Якщо порівняти ступені захисту старого і нового зразка,то це буде 20 до 80 на користь нового.Ви думаєте там шматочок пластику? Ні там цілий бутерброд,всередині якого ховається багато захисних елементів.Є видимі відомі широкому загалу,а є невидимі,про які знають лише відповідні органи та експерти .
_Злата Ibra_• 26 апреля в 23:08
Ответ для-Ань-
ID-картка. ID = identity document.
А вообще почему решили сделать у нас айди
Ответ дляenglish book
Отож. Отримуючи пластик ви навіть не знаєте, що там всередині. На що ви погоджуєтесь. Що вам насували в той бутерброд. (До речі, можете колись поколупати просрочений паспорт, подивитись що там всередині).
Щодо обладнення, якщо його дійсно нема, взагалі не бачу проблеми відновити. На кілька разів менше вкрасти з державного бюджету.
В Положенні про паспорт ще в 1992 році описали, як повинен виглядати паперовий паспорт-книжечка. Зараз паспорт виглядає так само, як і тоді коли ви вперше отримували свій паперовий паспорт-книжечку.
Хіба що тупі особи з міграційної іноді вдруковують в паспорт капслоком ПРІЗВИЩЕ, ІМ´Я, ПО БАТЬКОВІ. Навіть програму початкової школи не освоїли, не знають що тільки перша буква велика.