Оновлена версія• 26 апреля 2025
Смарт часы, что бы с NFS и можно было отвечать на смс. Какие?
У меня есть одни, купила по совету, но нет там этих функций. Что из более адекватной цены можете по опыту подсказать?
всегдаДаДа• 26 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
Дорого.
Скільки готові віддати? Бо комусь 5 000 дорого, а комусь 50 000 норм
Оновлена версія
• 26 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
До 10
всегдаДаДа• 26 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
До 10
То епл вкладається ) за 10 можна взяти se, там і відповіді на смс і nfs є )
Можливо ще щось з хуавей чи амез фіт, але я там не шарю вже. У мене тільки мі бенд були, самсунг та зараз епл )
Оновлена версія
• 26 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
І який вам краще?
всегдаДаДа• 26 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
І який вам краще?
Мені і самсунг і епл норм. З самсунгами ходила роки 3, епл вже півтора роки.
Єдине що - на самсунгах я не відповідала на повідомлення, якось не треба було. Вистачало функції Прийняти дзвінок.
На епл часто диктую відповіді на повідомлення :) руками писати не зручно.
І на скільки я памʼятаю у самсунгів з 6 годинника працююча nfs була. Старші моделі не працювали з оплатою годинником.
Електрохарчування• 26 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
У мене 4, оплачую годинником
всегдаДаДа• 26 апреля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
У мене 4, оплачую годинником
Оу, тоді я таки помилилась. Значить у мене були 4 :) щось я думала що 6 :)
До них були 2 і там nfs була, але в Україні не працювала.
всегдаДаДа• 26 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
Який?
Авторе, а телефон у Вас який? Бо самсунг буде тільки з самсунгом працювати, а яблуко тільки з яблуком.
Оновлена версія
• 26 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Реалми
всегдаДаДа• 27 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
Реалми
Тоді самсунг чи епл не підійдуть. Шукайте з ксіомі або амезін фіт. Почитайте що там є.
Грибной_Дождик• 27 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
диктувати укр мовою там можна? У мене сірі на англійській
всегдаДаДа• 27 апреля 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Сірі англомовна або російськомовна. А от диктувати повідомлення українською можна.
Хотите купить спортивные часы наручные , которые станут вашим надежным помощником в повседневной жизни? В интернет-магазине Бест-Тайм вы найдете широкий выбор современных моделей с различными функциями и возможностями. Современные часы - это не только устройство для отслеживания времени, но и умный ассистент, который поможет вам в организации дня, контроле над здоровьем и спортивными достижениями.