Прибираю щодня• 26 апреля 2025
Мене назвали жінкою легкої поведінки..як вважаєте, заслужено?
Рік я була в інтрижці з чоловіком, який не сприймав це все серйозно. Рік я дарувала ніжність і ласку людині, які це було не потрібно. Рік мене кормили обіцянками і словами, а толку 0.
Я прозріла і дуже швидко почала приділяти увагу його другу, знаючи, що мій йому заздрив.
Той радо відгукнувся і я зрозуміла, що новий чоловік робить для мене значно більше, ніж цей.
Пішла до іншого.
Колишній назвав мене повією і ляддю, мовляв, як я могла так з ним вчинити.
А я змогла.
Пішла до іншого.
А я змогла.
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Кароче.Було два друга.Юра (поганий) і Коля (хороший).Юра не ставився до відносин серйозно,не пропонував виходити заміж і не давав гроші та інші подарунки,був інколи грубим.Тільки тра.ались з ним дуже добре.Коли це затягнулося,і вона зрозуміла що тут тільки секс і він не приносить грошей то вирішила краще придивитися до Колі.Коля виявився більш м´яким та поступливим,ніжним,щедрим.Невеликим зусиллям,Коля був взяти на гачок.Потім стався перший секс,можливо ще будучи в відносинах з Юрою.Але Юра дурачок,нічого не зрозумів.Потім декілька спровокованих скандалів з Юрчиком і розход.Біжу до мами.Ну тіпа до мами,насправді до Колі на х.й.Ну таке.Тепер живемо з миколкою.Він дає гроші,ласку,тепло,впевненість в завтрашньому дні,деколи секс є (посередній але все ж).Тепер Коля хороший а на Юру по.уй.Все.Така історія.
Так Юра по описанию это фаллаимитатор, а че он ждал после таких действий
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
А вона що не отримувала задоволення і емоцій?Тільки він отримував її пісєчку?
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
У женщин другая точка G, єто у мужчин все сводится к кексу, и Мужиик который дает только кекс, не сравним с мужчиной который дает безопасность эмоциональную, финансовою, психологическую. Женщинам нужен самец для продолжения рода, а фаллоиммитатор не сможет обеспечить детей даже в теории
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
Жінкам потрібен один чоловік який їй буде давати секс і емоції і ще один,який буде виховувати дітей і давати гроші.Той що дає гроші і виховує дітей,як правило не дає доброго сексу і емоцій
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
ото у тя низкая самооценка, если не ходить и не пиздааастрадать то все реально
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
То давай,покажи як треба.А не сидиш розказуєш на дівані.
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
и как ты думаешь почему женщины рожают от мужчин с зп 15тыс грн
и живут же, семья и норм
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
и живут же, семья и норм
Ви хочете сказати що так добре кохається?
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
я не на диване, я сижу на стуле, считаю скок штукатурки на стены ннада
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
кохатися можно навчитись, а вот не бути мужику слюнявой принцессой вже важче, але можливо
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
А чому ваш мужик не штукатурить, а ви цим займаєтесь?
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
я не займаюсь, я тіки рахую, я змішувачі, вимикачі вмію міняти, але нашо це знати чоловіку?
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
А скільки тобі років що ти така досвідчена у всіх питаннях?
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
че у всіх, просто є вільний час, 35 рочків мені, єх було 20, таких кексогігантів посилала швидко. одноразками називала
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
Ти така сама як я.Моя одногодка.
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ти така сама як я.Моя одногодка.
ти шо не мужик?
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
ти шо не мужик?
Нє,не мужик а чоловік
.То ж пишу що ти така сама як я по роках.Моя одногодка.А ти звідки?
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Нє,не мужик а чоловік
Харків, ну сюдячи з тексту про пісечки, ти явно не подорослішав
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
Та я з західної України.В мене тут багато людей з твого міста живе.А що до того,що ти сказала що я не подорослішав чи не постарів.Так я і не хочу.Мені добре бути молодим.
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
все хорошо вовремя, в 15 лет одно, в 25 другое, а в 35 лет сидеть на женском форуме. чел ты извращенец, те к психологу надо, а еще есть прикол если мужик до 35 не был женат этс красный флаг и с ним что то не так
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
Без питань,я ж не навязуюся.Я ж тобі нічого не пропонував.А якщо розведенка до 35 років,5 разів була розлучена,то це не червоний прапор.
Вельми шановна• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
опаньки обиженка
как ты думаешь какого женщина выберет мужчину, который думает что он Бог в кексе ( в чем как правило ошибочка
), или мужчину с которым кекс хорош и он решает бытовые вопросы