Прибираю щодня• 26 апреля в 22:34
Мене назвали жінкою легкої поведінки..як вважаєте, заслужено?
Рік я була в інтрижці з чоловіком, який не сприймав це все серйозно. Рік я дарувала ніжність і ласку людині, які це було не потрібно. Рік мене кормили обіцянками і словами, а толку 0.
Я прозріла і дуже швидко почала приділяти увагу його другу, знаючи, що мій йому заздрив.
Той радо відгукнувся і я зрозуміла, що новий чоловік робить для мене значно більше, ніж цей.
Пішла до іншого.
Колишній назвав мене повією і ляддю, мовляв, як я могла так з ним вчинити.
А я змогла.
Пішла до іншого.
А я змогла.
Джага Джага• 26 апреля в 22:36
Ну пішла і пішла.Я б сказав допобачення і на місці того хлопця нічого б з тобою не виясняв.Я завжди так роблю.Зачиняю двері на завжди.
АнтиТанкист• 26 апреля в 22:36
І я б змогла)
І будь-яка нормальна змогла б.
Приходить час вибирати себе чи чоловіка. Вибір, як на мене, очевидний
І будь-яка нормальна змогла б.
Джага Джага• 26 апреля в 22:38
Рік я була в інтрижці з чоловіком, який не сприймав це все серйозно - всмислі не сприймав серйозно,що він мав робити?На голові стояти?
Прибираю щодня
• 26 апреля в 22:39
Ответ дляНеначасі
А где про любовь?
В цьому ж пості
Цей його друг скільки всього робив, а я не помічала 🤦♀️
АнтиТанкист• 26 апреля в 22:39
Ответ дляНеначасі
А где про любовь?
Вам 14 років?))
Любов - це віддзеркалення відношення чоловіка до жінки.
Немає нічого з його сторони, то і причин бути любові з її сторони немає.
Чоловік гарний у вчинках, а не в словах
Прибираю щодня
• 26 апреля в 22:39
Ответ дляДжага Джага
В прямому
Я не дарма написала ʼінтрижкаʼ
Ми навіть офіційно парою не були
Я йому ніжність, турботу , він грубо відштовхував і тоді сам повертався до мене зі словами про любов і шукав спілкування
І так рік
Я не дарма написала ʼінтрижкаʼ
Ми навіть офіційно парою не були
І так рік
Джага Джага• 26 апреля в 22:39
Ответ дляНеначасі
А где про любовь?
Жила з хлопцем один рік,він не сприймав це серйозно (мав сприймати це якось).Кинула його пішла спати з його другом,бо він давав більше ніштяків і сприймав це більш серйозно ні ж той перший його друг.
Прибираю щодня
• 26 апреля в 22:40
Ответ дляДжага Джага
Жили разом? 😂😂😂
Я навіть не знаю його адресу
Да, я блондинка!• 26 апреля в 22:41
Ответ дляДжага Джага
Є відносини чисто для сексу і є відносини, які мають розвиватися в шлюб і сімʼю. Автор хотіла шлюб і сімʼю, а чоловік не хотів.
Джага Джага• 26 апреля в 22:42
Ответ дляДа, я блондинка!
Согласен.Як казала одна баришня - в мене вже третій чоловік а любовнік той самий.
Привіт з ботойбіччя• 26 апреля в 22:45
Ответ дляПрибираю щодня
Жили разом? 😂😂😂
Я навіть не знаю його адресу
как перетрахаетесь со всеми друзьями - пишите очерки мы почитаем
Джага Джага• 26 апреля в 22:45
Ответ дляДа, я блондинка!
В мене теж була одна дєвочка.То в нас з нею були відносини один рік.Це були відносини для сексу і страсті.Потім вона після нашого розставання через пів року знайшла якогось Васю і взяла його за чоловіки (чи вийшла за нього).Але я її ігнорив і не зачіпав і нічого не питав.Просто розійшлися і все.Я відразу спалив жостко всі мости.Все починалось дуже добре і закінчилось дуже погано.
Заикальница• 26 апреля в 22:47
Ответ дляНеначасі
А где про любовь?
почала приділяти увагу його другу, знаючи, що мій йому заздрив.
Ну вот же. Автор, с кем он ему зрадив?
Джага Джага• 26 апреля в 22:54
Ответ дляЗаикальница
Ну вот же. Автор, с кем он ему зрадив?
Кароче.Було два друга.Юра (поганий) і Коля (хороший).Юра не ставився до відносин серйозно,не пропонував виходити заміж і не давав гроші та інші подарунки,був інколи грубим.Тільки тра.ались з ним дуже добре.Коли це затягнулося,і вона зрозуміла що тут тільки секс і він не приносить грошей то вирішила краще придивитися до Колі.Коля виявився більш м´яким та поступливим,ніжним,щедрим.Невеликим зусиллям,Коля був взяти на гачок.Потім стався перший секс,можливо ще будучи в відносинах з Юрою.Але Юра дурачок,нічого не зрозумів.Потім декілька спровокованих скандалів з Юрчиком і розход.Біжу до мами.Ну тіпа до мами,насправді до Колі на х.й.Ну таке.Тепер живемо з миколкою.Він дає гроші,ласку,тепло,впевненість в завтрашньому дні,деколи секс є (посередній але все ж).Тепер Коля хороший а на Юру по.уй.Все.Така історія.
Заикальница• 26 апреля в 23:00
Ответ дляДжага Джага
І автор ще не знає навіть де той паразіт поганий юрчик живе
Заикальница• 26 апреля в 23:01
Ответ дляПрибираю щодня
В цьому ж пості
Наприклад, що той друг ( умовний Колян) робив?
Джага Джага• 26 апреля в 23:04
Ответ дляЗаикальница
Цілий рік з ним кохалася і не знає де він живе.Щось тут не сходиться.Десь є подвох.
Заикальница• 26 апреля в 23:05
Ответ дляДжага Джага
Ну порядна жінка ж. Що не сходиться?
Фантазерша• 26 апреля в 23:39
Скажіть собі, що вас не має цікавити думка такого байстрюка.
Казати він має право все що завгодно, ваша справа - то фільтрувати.
Ку ка ку ка ку• 27 апреля в 01:28
Ответ дляДжага Джага
Почему это погано? Девочка и Вася создали семью, это прекрасно.
Ку ка ку ка ку• 27 апреля в 01:31
Ответ дляДжага Джага
Да отличный был секс у девочки с Васей. А может и до сих пор такой .
Вельми шановна• 27 апреля в 11:09
Ответ дляДжага Джага
не, не так, бегает мужик к женщине, справляет нужду, вытирает об нее ноги, и до следущего раза, и да мужик, который никаких ништяков не несет, нужен только его мамке. эт Эволюция