АБВГДейка• 26 апреля 2025

Квартиранти, я в шоці!!!

Сьогодні з’їхали квартиранти, які прожили 3 року , я в шоці які бувають люди ЗАСРАНЦИ. Вони напевно не прибирали взагалі... Напишіть це тільки мені такі почались чи квартиранти всі такі ((
Даха-сваха• 27 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
За кордоном повно
в Украине до войны в клининге офисов дофига мужиков работало.
Пекельнi Борошна• 28 апреля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Щось здається, що застарілий жир Тіль в фантазіях автора існує
Я не конкретно про квартирантів автора, Ви ж в пості на який я відповідала в загальному написали..
Ms. Доброта• 28 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Якщо в загальному- то згодна. Треба берегти.
А в випадку автора- мені здається, що більше її фантазій.
Пс-Ну і плюс є люди, яким категорично заборонено здавати житло. Наприклад, моя мама. В неї починається істерика, якщо у квартирантів швабра суха -і далі як у автора, все не так
Рекламама• 29 апреля 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
о! яркий пример злыдни.
Таблетку забыли принять?
автор АБВГДейка • 29 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Київ? Маю знайомого - він менше нарахує. Він хазяїн клинінгу. 0986301774
Але треба метраж та фото-відео загажених поверхонь вислати, щоб порахував.
В нього й озонатор для виведення запахів, й парогенератор Керхер. Мийщики вікон професійні, дівчатка - феї чистоти. хімчистка мёяких меблів та килимів. Профзасоби чистящі. Від скотчу вікна миють на ура.
Хочу написати вам ДЯКУЮ за контакти, вже сьогодні прибрали всю квартиру. Буду звертатись і рекомендувати!
ЯспАкойнаЯ• 30 апреля 2025
Ответ дляРекламама
Таблетку забыли принять?
Это вы забыли принять желчегонное
Доктор Варвар• 30 апреля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Дякую і вам за зворотній зв´язок.
Мені теж гарно прибрали:)
Фірма молода. Набирає постійних клієнтів. Дуже стараються під різні потреби.

Тут відгуки трошки з´являються. Ваш не завадить:)
Компания ’Клінінгова компанія Chip Cleaning’ будет благодарна вам за отзыв. Опубликуйте его в профиле этой организации. https://g.page/r/CXwO7iY-zq_4EBE/review