АБВГДейка• 26 апреля в 22:50

Квартиранти, я в шоці!!!

Сьогодні з’їхали квартиранти, які прожили 3 року , я в шоці які бувають люди ЗАСРАНЦИ. Вони напевно не прибирали взагалі... Напишіть це тільки мені такі почались чи квартиранти всі такі ((
Сито для думок• 27 апреля в 09:15
Ответ дляНічний дожор
а що робити коли власник піднімає ціну кожного року, ми живемо 4й до нас жили ще 4 роки , квартира зношується але вкладатись в квартиру власник не хоче, типу квартира завжди ідеальна як нова))
просіли вікна та двері на балкон з них гуде і сквозить, відстала плитка у ванній що може впасти, телевізор застарів і не підтримує вже оновлення
Така ж сітуація. Тільки підвищення і все. При перевірці квартири бурмотання під ніс, що треба замінити, поремонтувати....
Принцепесочка• 27 апреля в 09:34
Ответ дляЖдушечка
вот по этому я проверяю квартиры раз в месяц и заключаю официальный договор. Я сдаю две квартиры и у меня пять лет назад был суд с бывшими квартирантами, мне возместили порчу имущества - розжиг камней для карьяна на варочной панели.
А официальный договор как заключают? У нотариуса и вы налоги от сдачи платите?
Раз одела не бу• 27 апреля в 09:36
Мы заехали в квартиру. Плита стоит в углу, там весь угол уже в жиру , отмыть его я не смогла, так и живем. Когда ремонту много лет невозможно уже идеально чистоту поддерживать.
А я з косою• 27 апреля в 09:37
Ответ дляMs. Доброта
Якщо у вас Хренова вода (як у мене з 40 метрової скважини), то щоб ви не робили -все марно
В мене вже батарея різної хімії. Лиш невелике покращення
Вода хренова, теж з скважини. Дякую
Prervana• 27 апреля в 09:38
Ответ дляА я з косою
Як відмити цей наліт? Дякую за поради
Это
Кидаете в воду, оно там шипит и все разьедает
Харчовий тріль• 27 апреля в 09:45
Ответ дляНічний дожор
Шукати іншу квартиру?
Оновлена версія• 27 апреля в 10:10
Берите сумму на финальную уборку и все. За квартирантами зайдут клинеры и вылижут вам за день объект.
За рубежом очень часто есть этот пункт.
Капризуля• 27 апреля в 10:15
Ответ дляПусин Кукин
Ага, особливо в опалювальний сезон. Моя пуста це 3200. Зовсім копійки.
Індивідуальне опалення
Силиконочка• 27 апреля в 10:17
Ответ дляЛатвийские_Номера
Чому о чоловік має мити? Він заробляє кошти ще й за нею прибирати має?
Вона не працює?
Силиконочка• 27 апреля в 10:18
Ответ дляЛатвийские_Номера
Він не має. Ви десь бачили в клінінгу чоловіків?
Пхахахах
А що він має робити?)))
Бандитка Сью• 27 апреля в 10:30
Ответ дляДаЗдраПерма
С боевым крещением Вас
Не просто так придумано проверять раз в месяц квартиру
а толку от проверок, вы под диван заглядываете? и допустим делать замечания - поубирайте. а люди не убирают. вы их выселите, и дальше заедут такие же.
Меломанка Маланка• 27 апреля в 10:29
Ответ дляКудряшка Сью
А так часто є. Вже від багатьох чую, що чоловіки акуратніші.
Ну наші хоч додумались викликати клінінг і здати квартиру нормальну, все по людські, я б в такому випадку не віддавала залог поки б не здали
Пусин Кукин• 27 апреля в 10:56
Ответ дляКапризуля
Індивідуальне опалення
Це ж не у всіх. Правда? В нашому місті не дозволяли переробляти на індивідуальне опалення. У всіх багатоквартирних будинках централізоване, лише в новобудовах і то не у всіх є індивідуальне .
Капризуля• 27 апреля в 10:58
Ответ дляПусин Кукин
Тільки в Києві таке
Пусин Кукин• 27 апреля в 11:09
Ответ дляКапризуля
Тільки в Києві таке
А всі живуть в Києві? Я з передмістя Києва . В нас покійний мер не дозволяв відключатися від централізованого. От переїхала в інше місто, тут і в старому фонді автономне, а в нас не давали дозволи.
Нічний дожор• 27 апреля в 11:09
Ответ дляХарчовий тріль
Шукати іншу квартиру?
а люди які заселяться після нас незай ще більше платять за ще більше зношену квартиру)) логічно
розумієте мій посил не в переїзді а в іншому
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 апреля в 11:15
когда соседские квартиранты выехали, то забрали (украли) нехитрую утварь.. типа ложки-вилки-терки, ну, и конечно все засрали.
ГейСюда• 27 апреля в 11:20
Ответ дляАБВГДейка
Ось під диваном де вони спали...
Ну тут вообще просто пыль, а Вы в обморок упали
Грамотний хвіст• 27 апреля в 11:21
Так везде и в любимой всеми Европе тоже запарились одирать от прошлый квартирантов и никого это не парит. Люди разные. Сдаете - просто будьте готовы
Пусин Кукин• 27 апреля в 11:28
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Колись в 90ті , квартирантка вивезла прихожу(тоді ще не було стільки меблів в асортименті) і диван , ключі залишила в поштовому ящику
менеджеp• 27 апреля в 11:29
обiчно так пишут про руських, а тут оказiвается i про украйнцiв йде мова
Пусин Кукин• 27 апреля в 11:33
Ответ дляНічний дожор
Ну от я телевізором власника не користуюся. Користуюся своїм . Ага балконі ще дерев´яні рами, то відремонтували створки самостійно, дрібні ремонти робимо самостійно. В моїй квартирі, де квартирантка, теж так домовилися , що їй треба робить.
Пекельнi Борошна• 27 апреля в 11:33
Квартиранти всі різні, тому що люди всі різні.
Мої свекри здавали квартиру 10 років одному мужчині.. Квартиру зараз переписали синові.. Ми вирішили обновити ремонт і підняти оренду , а там такий треш...
Майстри бридились робити ремонт, уявляєте? Вони сказали, що не погодились би на цей об´єкт, якби мого чоловіка не знали (вже робили ремонти у нас)
Там був жах, навіть фото робити не хотілось, скоріше би з пам´яті стерлось. Страшно було доторкатись до чогось, щоб чуму не підчепити. Беее. Як він там жив я взагалі не уявляю.
Пусин Кукин• 27 апреля в 11:37
Ответ дляПекельнi Борошна
У чоловікових родичів здається квартира в Чернівцях, оплачують їм онлайн. От вважають що мала орендна плата, треба піднімати, бо от Вася здає на 2тис більше...я тоді задала питання: коли останній раз вони були в квартирі особисто, чи бачили вони стан квартири тепер...і тут почали згадувати, що востаннє вони були в тій квартирі до
ковіду...як кажу піднімати плату без візуалізації? А ніяк
Пекельнi Борошна• 27 апреля в 11:43
Ответ дляНічний дожор
міняйте квартиру.. Оренда нерухомості - це співпраця двох сторін. Якщо Вас не влаштовують надані умови, то Ви маєте повне право відмовитись від цієї співпраці.
ДаЗдраПерма• 27 апреля в 12:13
Ответ дляБандитка Сью
Значит есть толк , если так пишу
ДаЗдраПерма• 27 апреля в 12:15
Ответ дляРаз одела не бу
Любой жир и грязь отмывается легко если знаешь как
С вапняным налетом чуть сложнее
ДаЗдраПерма• 27 апреля в 12:16
Ответ дляkoluchka866
Мілам гель в поміч!
Милам который именно от налета ?
ДаЗдраПерма• 27 апреля в 12:19
Ответ дляА я з косою
Як відмити цей наліт? Дякую за поради
Обычную белизну на ночь затейте
Потом тщательно ершиком
Пусин Кукин• 27 апреля в 12:44
Ответ дляДаЗдраПерма
Обычную белизну на ночь затейте
Потом тщательно ершиком
Краще спочатку кислотновмісним засобом. Хлоровмісн й лише освітлить, але не розчинить сольові відкладення