АБВГДейка• 26 апреля 2025
Квартиранти, я в шоці!!!
Сьогодні з’їхали квартиранти, які прожили 3 року , я в шоці які бувають люди ЗАСРАНЦИ. Вони напевно не прибирали взагалі... Напишіть це тільки мені такі почались чи квартиранти всі такі ((
Сито для думок• 27 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
а що робити коли власник піднімає ціну кожного року, ми живемо 4й до нас жили ще 4 роки , квартира зношується але вкладатись в квартиру власник не хоче, типу квартира завжди ідеальна як нова))
просіли вікна та двері на балкон з них гуде і сквозить, відстала плитка у ванній що може впасти, телевізор застарів і не підтримує вже оновлення
Така ж сітуація. Тільки підвищення і все. При перевірці квартири бурмотання під ніс, що треба замінити, поремонтувати....
Принцепесочка• 27 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
вот по этому я проверяю квартиры раз в месяц и заключаю официальный договор. Я сдаю две квартиры и у меня пять лет назад был суд с бывшими квартирантами, мне возместили порчу имущества - розжиг камней для карьяна на варочной панели.
А официальный договор как заключают? У нотариуса и вы налоги от сдачи платите?
Раз одела не бу• 27 апреля 2025
Мы заехали в квартиру. Плита стоит в углу, там весь угол уже в жиру , отмыть его я не смогла, так и живем. Когда ремонту много лет невозможно уже идеально чистоту поддерживать.
А я з косою• 27 апреля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Якщо у вас Хренова вода (як у мене з 40 метрової скважини), то щоб ви не робили -все марно
В мене вже батарея різної хімії. Лиш невелике покращення
Вода хренова, теж з скважини. Дякую
Харчовий тріль• 27 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
Шукати іншу квартиру?
Оновлена версія• 27 апреля 2025
Берите сумму на финальную уборку и все. За квартирантами зайдут клинеры и вылижут вам за день объект.
За рубежом очень часто есть этот пункт.
Капризуля• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ага, особливо в опалювальний сезон. Моя пуста це 3200. Зовсім копійки.
Індивідуальне опалення
Силиконочка• 27 апреля 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Чому о чоловік має мити? Він заробляє кошти ще й за нею прибирати має?
Вона не працює?
Силиконочка• 27 апреля 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Він не має. Ви десь бачили в клінінгу чоловіків?
Пхахахах
А що він має робити?)))
Бандитка Сью• 27 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
С боевым крещением Вас
Не просто так придумано проверять раз в месяц квартиру
а толку от проверок, вы под диван заглядываете? и допустим делать замечания - поубирайте. а люди не убирают. вы их выселите, и дальше заедут такие же.
Меломанка Маланка• 27 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
А так часто є. Вже від багатьох чую, що чоловіки акуратніші.
Ну наші хоч додумались викликати клінінг і здати квартиру нормальну, все по людські, я б в такому випадку не віддавала залог поки б не здали
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляКапризуля
Індивідуальне опалення
Це ж не у всіх. Правда? В нашому місті не дозволяли переробляти на індивідуальне опалення. У всіх багатоквартирних будинках централізоване, лише в новобудовах і то не у всіх є індивідуальне .
Капризуля• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Тільки в Києві таке
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляКапризуля
Тільки в Києві таке
А всі живуть в Києві? Я з передмістя Києва . В нас покійний мер не дозволяв відключатися від централізованого. От переїхала в інше місто, тут і в старому фонді автономне, а в нас не давали дозволи.
Нічний дожор• 27 апреля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Шукати іншу квартиру?
а люди які заселяться після нас незай ще більше платять за ще більше зношену квартиру)) логічно
розумієте мій посил не в переїзді а в іншому
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 апреля 2025
когда соседские квартиранты выехали, то забрали (украли) нехитрую утварь.. типа ложки-вилки-терки, ну, и конечно все засрали.
ГейСюда• 27 апреля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Ось під диваном де вони спали...
Ну тут вообще просто пыль, а Вы в обморок упали
Грамотний хвіст• 27 апреля 2025
Так везде и в любимой всеми Европе тоже
запарились одирать от прошлый квартирантов и никого это не парит. Люди разные. Сдаете - просто будьте готовы
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Колись в 90ті , квартирантка вивезла прихожу(тоді ще не було стільки меблів в асортименті) і диван , ключі залишила в поштовому ящику
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
Ну от я телевізором власника не користуюся. Користуюся своїм . Ага балконі ще дерев´яні рами, то відремонтували створки самостійно, дрібні ремонти робимо самостійно. В моїй квартирі, де квартирантка, теж так домовилися , що їй треба робить.
Пекельнi Борошна• 27 апреля 2025
Квартиранти всі різні, тому що люди всі різні.
Мої свекри здавали квартиру 10 років одному мужчині.. Квартиру зараз переписали синові.. Ми вирішили обновити ремонт і підняти оренду , а там такий треш...
Майстри бридились робити ремонт, уявляєте? Вони сказали, що не погодились би на цей об´єкт, якби мого чоловіка не знали (вже робили ремонти у нас)
Там був жах, навіть фото робити не хотілось, скоріше би з пам´яті стерлось. Страшно було доторкатись до чогось, щоб чуму не підчепити. Беее. Як він там жив я взагалі не уявляю.
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
У чоловікових родичів здається квартира в Чернівцях, оплачують їм онлайн. От вважають що мала орендна плата, треба піднімати, бо от Вася здає на 2тис більше...я тоді задала питання: коли останній раз вони були в квартирі особисто, чи бачили вони стан квартири тепер...і тут почали згадувати, що востаннє вони були в тій квартирі до
ковіду...як кажу піднімати плату без візуалізації? А ніяк
Пекельнi Борошна• 27 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
міняйте квартиру.. Оренда нерухомості - це співпраця двох сторін. Якщо Вас не влаштовують надані умови, то Ви маєте повне право відмовитись від цієї співпраці.
ДаЗдраПерма• 27 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Значит есть толк , если так пишу
ДаЗдраПерма• 27 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Любой жир и грязь отмывается легко если знаешь как
С вапняным налетом чуть сложнее
ДаЗдраПерма• 27 апреля 2025
Ответ дляkoluchka866
Мілам гель в поміч!
Милам который именно от налета ?
ДаЗдраПерма• 27 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
Як відмити цей наліт? Дякую за поради
Обычную белизну на ночь затейте
Потом тщательно ершиком
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Обычную белизну на ночь затейте
Потом тщательно ершиком
Краще спочатку кислотновмісним засобом. Хлоровмісн й лише освітлить, але не розчинить сольові відкладення