Блондинка в Шоколаде• 27 апреля 2025
Навіщо забезпечені люди купують в секонді?
Дівчат, от задумалась. Вчора забігла в Секонд купити дитині пару штанів вбивати на майданчику, бо штани виявились на ньому просто горять.
Там завоз і бачу мамочок багато біля корзин з одягом. І серед них одна прям дуже на себе звертала увагу, бо видно по ній, що вона не в нужді. Гарний аромат, дорога сумка, стильно вдягнута. На касі стояла з купою речей, всі в ідеал ньому стані і на вигляд справді чарівні і класно підібрані. Виходили рвзом і вона складала все у багажник авто.
Я до чого. Ми звикли, що є паралель: нема грошей - Секонд. Є гроші - нові речі.
А тут якась інша філософія? Моя подруга припустила, що може тому і є гроші, що на розвідниках типу дитячого одягу заощаджують і інвестують в дійсно вагоме. І тільки біднота прагне на останнє купити щось, щоб пускати пил в очі. По-справжньому забезпечені не бачать сенсу переплачувати.
Що думаєте про це? Дійсно така філософія життя? Чи що тоді люди з грошима роблять там?
Штани я доречі купила, Zara, H&M, mayoral. Всі чудовий стан. Віддала 100 грн за 3, перший день завозу і максимальна ціна. А потім піднялась на другий поверх, де нові речі типу стоку дитячого. То там одні штани 370 грн. Стан виходить один в один, але бірки і неношені.
Коротше, заплуталась. Одна з найбільших моїх мотивацій почати заробляти більше - це не купляти в секу. А виходить, що люди з набагато більшими доходами беруть і їм ок.
Як ви ставитесь до таких речей?
Маю декілька думок• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Да. И те, кто в палатках в лесу живет и зайцев бьёт для пропитания - тоже там не потому, что на городскую жизнь денег нет.
А обмануть меня не сложно, ч сам обманываться рад
Редиска Я• 27 апреля 2025
Моя знакомая модель говорит, что это азарт своего рода - найти иголку в стогу сена, т.е. классную вещь за копейки.
Бжоли-бандерівці• 27 апреля 2025
Моя подруга секонхендовський маніяк.
Вона любить купувати там яскраві речі, комбінує їх, робить фотосесії.
Веде сторінку в інстаграм де вона вся така лухарі.
А потім ці речі продаж на олх. Причому на олх виставляє фото з фотосесій і продає ця речі в десятки разів дорожче.
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
так это же хорошо
я часто сюда за поржать прихожу
вот вас повеселила
я часто сюда за поржать прихожу
вот вас повеселила
Вот видите ,а ржут то с вас
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляРедиска Я
модель не миллионер
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Вот видите ,а ржут то с вас
так на здоровье
это все во благо
смех не слезы
это все во благо
смех не слезы
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
так на здоровье
это все во благо
смех не слезы
это все во благо
смех не слезы
Согласна
А_мій_самий_самий• 27 апреля 2025
Муж моей подруги (очень обеспеченный) иногда ходит для развлечения. И радуется, как ребёнок, когда что-то приносит)
Бжоли-бандерівці• 27 апреля 2025
І ще щодо відношення до грошей.
Наприклад взяти банальне меню в Макдональдс за 250 грн.
Це меню коштує однаково що для середньої людини що для багатої.
І багата людина не заплатить за це меню 1000 грн, бо розуміє цінність даного продукту.
Мядуза аля моргонер• 27 апреля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та мої ідеальні фантазії брати дитині все нове і навіть туди не заходити. Змирилась що поки так. Прагну більшого. Звикла що мамочки там такі ж, видно ще не від кращого життя і питань нема. А що там роблять ті, по кому видно, що не крайня нужда - тут вже питання
А у мене нема таких фантазій. Все від першої дитини стоїть у коробках у гаражі для другої. Для першої одяг до року брала частково у родички. Що в нормальному стані після другого - теж в коробках, а раптом на третього наважусь. Гроші є на нове, он тільки своє нове на 300уо віддала в червоний хрест (забула відправити назад замовлення)
Завжди з рушником• 27 апреля 2025
Дивно не розуміти, що всі люди дуже різні. Забезпечені можуть купувати дешеве взуття, секонд, їсти макарони з хлібом, мазати обличчя нівеєю або взагалі нічим і т.д., але мати 20 об´єктів нерухомості або інші активи. Це лише питання звичок, способу життя та пріоритетів.
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Ну есть же такое понятие, как дромомания
Маю декілька думок• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Думайте что хотите или вам обязателен диалог лично со мной по этому вопросу?
🤣🤣🤣 корону поправьте
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Ответ дляРедиска Я
Дайте угадаю
’Классная вещь’ это какая-то неактуальная нелепая фигня от люксовой марки?
Или как тут любят с придыханием рассказывать ’весь свой кашемир я нашла за копейки в секонде, это вечная классика’, а то морально устаревшие свитерки
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
я таких не знаю, вполне допускаю что может быть, но все же
какая нивея и дешевая обувь
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
І ще щодо відношення до грошей.
Богатый человек если и зайдет зайдет в мак, то раз в год
А питаться будет дома, там у него личный повар. Еще в хороших ресторанах
Марс атакует• 27 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Це психологія дурного бідного івана. У нас ніщеброд. Зп 20тис. Зато айфон в кредит. За душою гі еопійки. На кредитках мінуси. Зато гонопу..я купила одяг дорогий.байдуже що сидітиму на макаронах. Але ж не в секонді..а ті що мають гроші.вони їх тому і мають що не купують кепки і костбми по 100-200 тис.
це все визначається рівнем доходу. Що таке забезпечені? Це скільки?
Я маю дохід в межах +/- 70 тис. Це скільки? Я не ніщеброд, але і не сильно забезпечена, і відповідно не буду купувати костюм за 100 тис, але і в секонд не піду. Бо навіщо? Якщо в моїх витратах врахувати ще і доходи чоловіка, то можу купити собі і за 100 тис. Але знову ж таки, не буду, з різних міркувань, мені це ще ’морально’ важко. Не сприймаю це як свій фінансовий рівень. При тому на інші речі можу витрати і більше 100 тис.
А у моєї подруги власний бізнес, і її доходи більше 400 тис на місяць, вона може зробити імпульсивну покупку спідниці за 50 тис грн. Може і дорожче, а якщо це якась дорога прикраса, яка їй дуже треба, то може і за 400 тис.
Для неї це психологічно цілком прийнятна сума.
Ось в цьому різниця.
Мядуза аля моргонер• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
угу
сплошные богачи
Так вот ты какой, человек, которому в школе не объяснили разницу между ’не все’ и ’никто’ 😂
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
І ще щодо відношення до грошей.
Это все самообман
Якобы у вас и у богатых людей много общего, вас это наверное успокаивает
Реальность другая
Богатые живут в своем мире
И вы туда можете заглянуть одним глазком, если например, пройдете кастинг на горничную
Реальность другая
Богатые живут в своем мире
Марс атакует• 27 апреля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
У мого сина та його друзів зараз з´явилося хобі, щось купувати в секонді, потім в спільну групу кидати, щоб всі ого який улов.Потім продають.Ось купив джинси( Цуги чи Суги),аж світився що таке вдалося ввдхватити.Потім на олх за 2200 грн продав( купив на вагу за 280).І що саме цікаве в цій шайке одним хлопці, помішані на цьому.
Все з достатньо забезпечених родин, добре вдягнені, вгодовані.І таким промишляють.
азарт і підприємницька жилка))
але ж тут ключовий мотив - не зєкономити, а отримати задоволення від процесу і результату.
Завжди з рушником• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
какая нивея и дешевая обувь
Я теж багато чого не знаю, але ж це не означає, що цього немає в світі через моє незнання)
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Ответ дляМарс атакует
Ось в цьому різниця.
Когда я писала про подобный доход, мне тут хором отвечали, что мы даже близко не обеспеченные
Например, мы не можем замахнуться на покупку недвиги в Европе
СкрипяСердцем• 27 апреля 2025
Автор, люди різні. Це треба прийняти як факт. А осуджувати чи ні, то інша справа. Колись давно працювала на дуже заможну людину, дуже… все елітне, дороге… а працівникам вираховував за чай та туалетний папір (так, чай і папір купляли свій). Потім на мій подив потрапила на передачу по тв. Один популярний ведучий (прізвища не напишу, не хочу робити антипіар) вивіз родину до Франції, та розказував, які вони там пособія отримують, і як ходять у банки безкоштовної їжі, за продуктами. І паралельно він їздить в Україну гроші заробляти. І взагалі вони при грошах. Але ж банки безкоштовної їжі для людей саме без доходу (!). Якийсь осадок від точно інтервʼю. Далі. Колись в Києві на Виноградарі був Баул, там секонд-хенд і не тільки, дві жінки скуповували з етикетками класні дитячі речі та продавали потім - одна через інтернет як нові і з накруткою, інша несла в свій магазин. Ну і ще історія - моя знайома купляла в секонді не для себе, а збирала пакуночки та передавала родинам, які в скруті. Така собі благочинність. Тому однозначної відповіді нема. Лише те, що всі люди різні, та дії їхні різні.
Я_и_моя_собака• 27 апреля 2025
Я захожу в сек, когда нет денег. Могу купить что-то , если вещь в идеальном состоянии. Но гораздо приятнее зайти в ТЦ, примерить и купить новое . Рыться в б/у вещах не очень приятно, тем более,у меня после секанда руки начинают чесаться, нужно сразу их помыть или влажной салфеткой протереть ..
курасаны• 27 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Ну ви крайнощі описали. Для мене фу - носити поношений одяг, який вже викинули. Навіть поношений вонючий одяг. Краще мало речей, але сучасні. Можливо сказується те, що я не вмію підбирати, купляти, навіть шопінг по магазинах не приносить прям ейфорії. Я взагалі не розумію захоплення брендами
Скільки не намагалася, скільки тут не читала тем і ’сповідей’ форумчанок, от не розумію, як можна так превозносити ганчірки? Вау, біркін.. Та пофіг.
Висновок: існує певна кількість людей, яка ’тащиться’ від шмоття. І от вони такі круті в своїх очах і очах таких же ’повернутих’. Тобто відносно невеликої кількості людей.
Скільки не намагалася, скільки тут не читала тем і ’сповідей’ форумчанок, от не розумію, як можна так превозносити ганчірки? Вау, біркін.. Та пофіг. Висновок: існує певна кількість людей, яка ’тащиться’ від шмоття. І от вони такі круті в своїх очах і очах таких же ’повернутих’. Тобто відносно невеликої кількості людей.