Блондинка в Шоколаде• 27 апреля 2025

Навіщо забезпечені люди купують в секонді?

Дівчат, от задумалась. Вчора забігла в Секонд купити дитині пару штанів вбивати на майданчику, бо штани виявились на ньому просто горять.
Там завоз і бачу мамочок багато біля корзин з одягом. І серед них одна прям дуже на себе звертала увагу, бо видно по ній, що вона не в нужді. Гарний аромат, дорога сумка, стильно вдягнута. На касі стояла з купою речей, всі в ідеал ньому стані і на вигляд справді чарівні і класно підібрані. Виходили рвзом і вона складала все у багажник авто.
Я до чого. Ми звикли, що є паралель: нема грошей - Секонд. Є гроші - нові речі.
А тут якась інша філософія? Моя подруга припустила, що може тому і є гроші, що на розвідниках типу дитячого одягу заощаджують і інвестують в дійсно вагоме. І тільки біднота прагне на останнє купити щось, щоб пускати пил в очі. По-справжньому забезпечені не бачать сенсу переплачувати.
Що думаєте про це? Дійсно така філософія життя? Чи що тоді люди з грошима роблять там?
Штани я доречі купила, Zara, H&M, mayoral. Всі чудовий стан. Віддала 100 грн за 3, перший день завозу і максимальна ціна. А потім піднялась на другий поверх, де нові речі типу стоку дитячого. То там одні штани 370 грн. Стан виходить один в один, але бірки і неношені.
Коротше, заплуталась. Одна з найбільших моїх мотивацій почати заробляти більше - це не купляти в секу. А виходить, що люди з набагато більшими доходами беруть і їм ок.
Як ви ставитесь до таких речей?
Садова гойдалка• 27 апреля 2025
Ответ дляПетриківна
Думаю, что вы свои фантазии за действительность выдаете)
чего? я знаю таких. когда я работала в проектной организации, у нас город часто заказывал обьекты. и приходила дама. и у нее была прям фишка говорить что и по чем она ’ оторвала’ в секе.
Перша леді колгоспу• 27 апреля 2025
С чего вы взяли, что она состоятельная? Я, к примеру, полы мою за границей, а парфюм за 300 евро. И одежда дорогая(относительно) и хорошо подобраться. Но я беженка, потерявшая все. Правда, по секондам не хожу. Люблю магазины.
Стрибну в гречку• 27 апреля 2025
Ответ дляБла бла бла
Откуда мы знаем, какой аромат и сумку вы считаете классными?
А авто и вовсе не роскошь
Для когось і сумка і аромат це розкіш.Про машину вже мовчу
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
И снова здравствуйте. Секонд это фан, охота и прикол. А не ’не хватает денег на Зару’
+100
Но вас сейчас заклюют
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Я с вами не спорю,соответственно и вы не спорьте со мной
И у вас как то странное мышление :обязательно ВСЕ состоятельные должны ходить в секонд ? Или вы считаете ,что все бедные ходят в секонд ?
да, бедные ходят
выкручивается кто как может
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляБла бла бла
Да, надышаться их вонючей обработкой от вшей
Люди ,какие вы недалекие
автор Блондинка в Шоколаде • 27 апреля 2025
Ответ дляПетриківна
Та мої ідеальні фантазії брати дитині все нове і навіть туди не заходити. Змирилась що поки так. Прагну більшого. Звикла що мамочки там такі ж, видно ще не від кращого життя і питань нема. А що там роблять ті, по кому видно, що не крайня нужда - тут вже питання
Гарні диньки• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
и зарабатываете 300 тыс?
или просто купили кепку
Це психологія дурного бідного івана. У нас ніщеброд. Зп 20тис. Зато айфон в кредит. За душою гі еопійки. На кредитках мінуси. Зато гонопу..я купила одяг дорогий.байдуже що сидітиму на макаронах. Але ж не в секонді..а ті що мають гроші.вони їх тому і мають що не купують кепки і костбми по 100-200 тис.
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Тогда эти люди не могут судить о реальной состоятельности других людей
В их мире состоятельны те, кто зашел перекусить в мак
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Я люблю хуману , часто там вижу очень модных и не бедных людей, но и бедных дофига ходит ... Если человек умеет выбирать вещи и модно одеваться в секунду , то зачем платить больше, лучше эти деньги на отдых отложить
Ну и азарт конечно, урвать крутой бренд за копейки
состоятельный одевается в секонде что бы сэкономить на отдых
он точно состоятельный?
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
да, бедные ходят
выкручивается кто как может
Не все бедные ходят ,далеко не все
Ласкове телятко• 27 апреля 2025
Є непогане авто. Є власний бізнес невеликий. Не можу сказати, що я прям доларовий мільйонер, але не бідую від слова ’геть’. Проте на шмотки дійсно шкода грошей. Тому, коли є час і натхнення, іноді заглядаю в хенд. Як і на порадницю))
Весёлая морковка• 27 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Тому що одяг це всього лиш ганчірка яка б вона не була.і вкладатися в ганчір´я дурість. Такі багаті по 2-3 р відпочивають по місяцю в Іспанії на морі, діти вчаться в дорогих закладах, але частенько мама речі купує в секонді. Коли жінка має смак і дійсно можна вловити фірмові речі, а не якийсь мотлох, то чому не одягатися на секонді.? Заробляти більше щоб вкладатися в одяг?)) Одяг не інвестиція. Я розумію коли більше заробляти щоб піти на курси.щоб вивчити дітей. Щоб купиьи нерухомість.антикваріат.те що матиме цінність завжди.а не ганчір´я яке стане неактуальним вже через 1-2 роки.
А ще такі дами займаються перепродажами. Це дуже гарний дохід.я сама займалася цим. Є люди які за бренд готові платити будь яку ціну. Я дуже гарно заробляла на таких. Мала знайому на секонді, вона мене впускала за годину до відкриття. Я нагрібала речей і собі і на продаж. Гарні фото - і ха тиждень- два все розкуповували.особливо великі розміри.
Богатые живут с видом на море в Испании и Италии, со своим пляжем и бассейном
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Не бедные люди не будут бегать по хуманам, чтобы ’отложить на отдых’

Весь год по хуманам пробегала, зато отложила на мальдивы, йухууу!
Садова гойдалка• 27 апреля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
От про це і моє питання, яка мотивація таких людей брати там?
никакой. захотела и купила. не должна отчитываться ни перед подругами в ресторане ни перед плохо одетыми женщинами в магазине.
нравится им так.
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Вот мне пишут ,что бедные все в секонде одеваются . А это не так . Действительно,как вы пишите ,доход на семью 20 тыс -но в секонд не ногой ,потому что гонор
Prervana• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
+100
Но вас сейчас заклюют
Пусть еще на киевскую барахолку прогуляются, там такой народец интересный в бабушкиных платочках роется, что аж дух захватывает)
Коханозадовільна• 27 апреля 2025
Никогда такого не встречала, только на советчице читаю.
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Не все бедные ходят ,далеко не все
угу
сплошные богачи
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Да-да
Там прикольно
Гарні диньки• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Бо я знаю.в мене подруга така. Моря і відпустки не мала 10 р.грошей нема.зато секонд це фу.бідне аж синє)))
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
угу
сплошные богачи
Вы очень смешная
Барабан для дорослих• 27 апреля 2025
У мого сина та його друзів зараз з´явилося хобі, щось купувати в секонді, потім в спільну групу кидати, щоб всі ого який улов.Потім продають.Ось купив джинси( Цуги чи Суги),аж світився що таке вдалося ввдхватити.Потім на олх за 2200 грн продав( купив на вагу за 280).І що саме цікаве в цій шайке одним хлопці, помішані на цьому.
Все з достатньо забезпечених родин, добре вдягнені, вгодовані.І таким промишляють.
Коханозадовільна• 27 апреля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну давайте скажу так, жінка яка вибивалась зовні з тої когорти мам, що там були.
Покажите эти трое штанов за 100 грн
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Вы очень смешная
так это же хорошо
я часто сюда за поржать прихожу
вот вас повеселила
Скокмоно - стокнуно• 27 апреля 2025
У мене є родичка у якої по місту валом нерухомості яку вона здає в оренду. В неї великий будинок, два авто, а виглядає як циганка, все життя вона вдягається в секонді, і дітей там вдягає, а діти вчаться у Києві в університетах, і теж виглядають як цигани, бо не мають смаку і беруть одяг в останні дні завозу. А знаю ще дівчину у якої є ательє, забезпечений чоловік, і вона дуже гарна та стильна. Купує речі теж на секонді, багато що перешиває, в більш актуальні моделі.
Садова гойдалка• 27 апреля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Автор, будет. Все будет. Я просто уверена, что у вас все будет хррошо
Маю декілька думок• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Тем кто в мусорных бака роется тоже фан и прикол, а не потому что не зватает на еду 🤣🤣
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
У меня тоже есть такие знакомые
И при этом есть очень состоятельные ,но которые ходят в сек на охоту
Я тоже не бедная по меркам советчиц ,но в секонд иногда хожу . Но не гребу там все подряд же ,я очень тщательно выбираю и обдумываю покупку . Для меня это развлечение ,а не необходимость
Мядуза аля моргонер• 27 апреля 2025
2 жінок знаю, які б підійшли під ваші слова. Одна бідна, влягається в секонді і на ринку, але має чудовий смак і хист знаходити там класні речі. Виглядає ’дорожче’ мене, хоча у мене якраз гроші є на хороший одяг.
Друга непогано заробляє, але вона справді переживає за планету, за шкоду для навколишнього середовища, за тварин. Веган, шкіру і хутро не носить, намагається не користуватись одноразовим пластиком, купляє продукти, у яких закінчується строк придатності, щоб не множити сміття, і б/в одяг. Це її переконання і вони викликають повагу