КаРаКаТиЦа• 27 апреля в 13:03

Киевляне, в чем вы сегодня на улице?)

Клин_Кляйн• 27 апреля в 13:56
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
как обычно парчовое платье, песцовая накидки, капор и анучи
Розумію, що тіпу ’жарт’, але аж смикнуло від того запаху роzіянського. Просто еталонний приклад ’ізісканай адєжди’ московита. Абсолютно традиційний, так би мовити. ’Анучі’ - то буквально мєчта московита, тільки вони в тому дранті ходили, та й ходять в глубінках. У нас, українців, червоні сап´янові чобітки, краса неймовірна.
От, курва, нічим не витравиш той паскудний роzіянський менталітет, сидить в ’карєнних кієвлянок’ ( насправді ніт!) буквально в генах та вилазить попри все назовні. Навіть жартують як рашисти і ’Онучі’ на ногах тягають досі.
Мяо мой мяо• 27 апреля в 14:02
Вчера была по осеннему-худи,куртка на синтепоне.Джинсы и теплые кроссовки.Сегодня так же.
Залетна Я тут• 27 апреля в 14:05
У Києві традиційно найгірша погода в Україні 😑😫
Залетна Я тут• 27 апреля в 14:07
Ответ дляЭлька-Карамелька
В шоке от того, что люди в такую погоду шапки надевают
Вітер холодний, я пошкодувала про своє рішення вийти без капюшону
Золота орда• 27 апреля в 14:43
Ответ длясама себе прекрасная
Ху из,, мастерка,,? Это спецовка?
Кофта на замке с капюшоном
Золота орда• 27 апреля в 16:36
Ответ длясама себе прекрасная
Ху из,, мастерка,,? Это спецовка?
Вы с Урала?