Mrs.Ochmonek• 27 апреля в 20:23
Ответ дляБасина
Ви хоч цікавились, для чого це робиться? Їм кошти потрібні, щоб оплачувати допомогу на фронт.
До речі, ви знаєте список бригад , кому саме дарував порошенко? (Не контракти на постачання від його фірм, а саме дарування)?
Це дивовижно як люди вірять в казочки.
Mrs.Ochmonek• 27 апреля в 20:50
Ответ дляНаташа_32
Значить пи***ць вже не за горами! Ось це вже дуже серйозно!
Просто перед санкціями підвищеними темпами став виводити гроші з України, але це завжди було.
Пєтя не пропаде, аби перестав українців стравлювати постійно
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це дивовижно як люди вірять в казочки.
Що не передадуть? Гроші? Так там не гроші потрібні, а техніка, зброя. Не всі можуть їх ’дістати’. Чи вам хотілось би, щоб він взагалі нічого не робив для фронту?
Вся інформація про постачання є у відкритому доступі. Вони регулярно пишуть, що і куди доставили.
Mrs.Ochmonek• 28 апреля в 09:47
Ответ дляБасина
Тобто, усі ці збори, які проводять для конкретних відділів, саме коштів - вони Петра не цікавлять. А цікавить тільки там *допомога* , де можна прикрутити гроші - військові облігації, контракти на продаж свого армії, і пару дронів для піару. Причому лише тим, хто будуть вихваляти петю ((
Mrs.Ochmonek• 28 апреля в 09:51
Ответ дляБасина
*вони пишуть* - ключове у вашому дописі
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ви звідки знаєте, куди і скільки вони донатять конкретним підрозділам?)) Чи і за особисті кошти вони мають відчитатись перед вами?
Господи, скільки ж невдячних і заздрісних людей навколо... ’Хай в сусіда корова здохне, навіть якщо сусідка регулярно моїх дітей молоком вгощає’...
Mrs.Ochmonek• 28 апреля в 13:23
Ответ дляБасина
Тому що проводяться збори для конкретного підрозділу, який дав запит на конкретні речі -і і вони закриваються. У пєті це працює по іншому)
А ви і далі будьте вдячні за кинуті кістки для піару з награбованих у вас в тому числі.
*Корова сусіда - вкрадена *, це якщо по вашій аналогії.
Хоча напрошується інша : Нічого, що розбещує , зате канхветкою вгощає потім*
Ответ дляMrs.Ochmonek
В мене він нічого не вкрав. Мені не важливо, для піару чи ні. Головне, що допомога йде на фронт. І неабияка. Про аналогії: у кого що болить...
Mrs.Ochmonek• 28 апреля в 16:43
Ответ дляБасина
Він вкрав в усіх українців - як і Ахметов, як і Коломойський, як Пінчук, як Янукович з Арбузовим. Олігарх - це не просто багата людина, у нас це завжди злодій в особливо великих розмірах.
Подачки на фронт - це тільки може розцінюватися як пом´якшувальні обставинаи а не виправдання.