Teonaa• 27 апреля в 20:57

Чи є таке окреме поняття «застуда»?

Що це таке? Ну, вважається що бігання босоніж по підлозі, протяг, холод (ну це все вміру) - не «заразне». І що коли ти захворів, то значить ти підхопив вірус. Якщо організм не справився, то ще отримаєш якусь хворобу (бронхіт ітд). Тобто ти не бронхітом заразився. А грві, яка призвела до нього.
Але я в гугл пишу «причина кашлю» - пишуть в тому числі грві і застуда. От і питаю - що це вони мають на увазі?
Завжди недо...• 28 апреля в 00:17
Ответ дляTeonaa
У вас занадто багато запитань як для нескладної дискусії
Я зобов‘язана «виправдовуватися». Мені треба, я спитала. Для кого, для чого - це вже 10та справа
Запитання були риторичні. Це перше. Друге, ви на форумі і можете контролювати лише свої дописи, інші люди пишуть те, що вважають за потрібне. Мені без різниці будете ви виправдовуватись, чи ні. Краще задумайтесь над тим, що я Вам написала. Ви і так знаєте, що я права.
автор Teonaa • 28 апреля в 13:31
Ответ дляЗавжди недо...
Ви написали те, що не має віднош.до дійсності. Тобто НЕ про мене. Що я «сама» знаю-то? Окі, пишіть, що вважаєте. але кому? хотілося щоб якось в моєму питанні - мова переважно йшла про мене.