Шиворот Навыворот• 27 апреля 2025
А есть здесь мужчины?
Хочу познакомиться или здесь только отброски и нереально найти нормального?
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я в итоге пришел к тому, что у меня в месячном бюджете отдельная статья на проституток. Так намного проще, чем весь этот бред, который вы женщины называете ’отношения’
Зараз сучасні відносини це битова проституція х виносом мозку і купою проблем.А потім в тебе розвод і дєльожка імущества.А до проститутки ходиш доки вона нормально - прийшов заплатив,по.бався і пішов довольний з порожніми яцями підкоряти довколишні середовища.Ніяких тобі проблем і мозговиносів.Зрозуміло що розумний чоловік вибере.Я це все пишу не тому що підтримую проституцію і кажу що це все правильно а через те що не підтримую сучасні стосунки і їх дурноватий устрій.І не вважаю їх безпечними для чоловіка і потрібними.Тим більше я неікому не рекомендую вкладати шлюб з сучасною жінкою (шуллером) в країні де всі закони проти чоловіка.Були б нормальні закони,нормальні жінки,нормальні відносини між чроловіком і жінкою я тільки за хорошу і правильну родину.Але в теперішніх обставинах це не розумно.Тому приходимо до таких невтішних висновків.
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляЗалатавая
Женщина, это мамский форум.
Знакомиться пробуйте в то время, когда ваши дети на секциях.
Вы давно в разводе?
Нехай знайомиться там де їй буде зручно а ми підтримаємо.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Платишь деньги и все будет. Все просто. В отличие от жен, у которых всегда все сложно. Солнышки, ну серьезно, я не могу понять, зачем вы ищите себе мужика, а потом не даете ему?
Вы ей опротивели и у нее из-за вас болит голова
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Для женщины отношения с таким мужчиной опасны вдвойне. Терпи нищеброда а потом еще дели со жлобом имущество. Это травма на всю жизнь
Джага Джага• 27 апреля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А що вона ділить якщо в них завжди гола срака?Ви бачили женщіну яка уходить ні з чим?Я бачив,це моя бивша.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Шото вам не везет на женщин
. Значит проблема в вас
Шиворот Навыворот
• 28 апреля 2025
Ответ дляЮрий-de5d
Сегодня появился , познакомимся ?
Что о себе расскажешь?
Шиворот Навыворот
• 28 апреля 2025
Ответ дляЮрий-de5d
Сегодня появился , познакомимся ?
А, о страпонах уже прочитала, зачем тебе знакомиться, ты же ищешь с вибрацией для двоих