Приму в дар• 28 апреля 2025
Кому недавно устанавливали кардиостимулятор в Киеве. Сколько заплатили?
Подскажите пожалуйста,и есть ли возможность человеку установить его бесплатно?
Жинси на дитину• 28 апреля 2025
Здається є можливість встановити безкоштовно. Але там черга і встановлюють звичайно не дуже якісний апарат. Вони різні бувають, багато залежить від виробника.
Гарний апарат без черги коштує близько 50 тис. Ще 25 операція. Інститут серця на Амосова.
мадамГрицацуева• 28 апреля 2025
Родственнику установили меньше чем через месяц после инфаркта хороший и совершенно бесплатно , Киев.