Пи Пи Пилюля• Изменено 28 апреля 2025
Что с покупателями?
Делают заказ, в заказе пишут свои данные куда отправлять и пропадают, зачем?
Заходят на сайт, в заказе написано что покупатель не просмотрел.
Очень все странно, ну отмени заказ.
Есть такая кнопка отмена покупателем
Очень все странно, ну отмени заказ.
Есть такая кнопка отмена покупателем
Ниф_ниф• 28 апреля 2025
передумали у вас покупать...не хотят заморачиваться с отменой...оплаты нет, значит нет заказа...
Пи Пи Пилюля
• 28 апреля 2025
Ответ дляНиф_ниф
Заказ в работе, покупатель может легко нажать кнопку отмена , это легко
Ищу Аленя• 28 апреля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну напишите ей в вайбер или наберите
Застряла• 28 апреля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Где это? На шафе?
Хропочка з гривкою• 28 апреля 2025
Якщо є телефон, пишу у менеджери. Можливо, хочуть щось уточнити, сумніваються. Звичайно таким чином так і ,,додавлюється,, замовлення
Інший випадок - знайшли дешевше, передумали, оформили, а потім під кінець місяця зрозуміли, що коштів не вистачає (до речі, такі замовлення часто в кінці місяця)
Хропочка з гривкою• 28 апреля 2025
І до речі, часто буває, в кінці місяця оформили замовлення, тягнуть діалог 2-3 дні, уточнюють до 30-31 числа, отримують зарплату і оплачують 31 числа
Застряла• 28 апреля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тут
Тут можно без последствий отменить самой, у меня правило- сутки не отвечает, не заходит. Заказ отменяется. Точка. На шафе, я сама не отменяю, там рейтинг понижается,пару раз просила админов убрать.
Ниф_ниф• 28 апреля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
ну может покупатель сомневаеться, думает, ждет ответ еще от кого-то, ждет поступления денег, много причин может быть, занят в конце концов, не до этого сейчас...
Жена брата Админа• 28 апреля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тут
Взагалі дивно що у вас тут є покупці))) Я б більше цьому дивувалась ) А якщо серйозно то часи настали важкі, і буде ще гірше. тому розпродаю те що є і думаю чим далі займатись. Одяг точно більше не буду продавати. На шафі кожне друге замовлення то відмова, а якщо і забирають то через тиждень хочть вертати.
на Шафі оформлють мовчки безпечну оплату на розетку і не сплачують, замовлення само відмініється через 24 години
один парниша вже другий заказ так робить та неоплачує, один теж самий товар, неоплачує, через сутки замолення відміняється
Вчора жіночка замовила так само спідницю, не оплатила, сьогодні замовлення неактивувалось