Зілля до весілля• Изменено 28 апреля в 16:56
Імплантація зубів- потрібен компетентний лікар, щоб не нашкодив Київ
Дякую вам
Ответ дляЗілля до весілля
Він якісно робить?
В мене стоїть вже більше 4х років точно нижній кутній 6ий справа.
Було 2 операції: підсадка кістки, потім імплантація, потім тимчасова коронка, зараз постійна. Дорого, довго на жаль. Але я задоволена. + кожні півроку рік запрошують на чистку і роблять фото зубів.
В процесі імплантації теж робили фото на кожному етапі.
В них в базі лежить повність моя історія з фотофіксацією - це величезний плюс. Щиро рекомендую