Я шалунья• 28 апреля 2025

Як живуть багатодітні в англії

Він і вона. Безробітні. Живуть в соц житлі.
10 дітей. Найменшій пів року, найстаршій 22.
Обоє по 120+ кг. Їдять і дітей кормалять фастфудом, готовою їжею і газировкою.
Минулого місяця купили 3 нові авто. Сіат. Собі мікроавтобус. Хлопцям 17 років легковушки.
КаваЗМолоком• 28 апреля 2025
Ого, им соц замок на такое количество детей выделили?
Гарні диньки• 28 апреля 2025
И тем не менее, там они считаются маргиналами.
Миссис Буркул• 28 апреля 2025
Они все британцы? Или переселенцы?
Миссис Буркул• 28 апреля 2025
Зачем им три новые машины и еще автобус?
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
3 кімнати плюс вітальня. Новий фонд. Хороше місто де 99 відсотків біле населення. Офіційно живе тато і 3 сини дорослі. А по факту фіш їх знає, то разом то окремо
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Они все британцы? Или переселенцы?
Британці.
КаваЗМолоком• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
А что за город? Скажите мне где белые живут!!
Миссис Буркул• 28 апреля 2025
Какое у вас самой отношение к описанному в теме, автор?
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Автобус сімейне. 2 машини хлопцям, які здали на права. Авто 25 року. Бо тут по номерам видно.
Вони могли взяти на щомісячну виплату. Там фунтів по 200 за авто
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Я тут теж живу. Не хочу світити місто. Центральна Англія.
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Просто поговорити. Непогане соцзабеспечення.
Миссис Буркул• 28 апреля 2025
Радоваться, сочувствовать или завидовать им?

Не могу понять свои чувства …)
Ромашкинная• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Так с чого ви вирішили, що соціал? Може вони вклались в якісь акції, може батьки багаті були...мільйон причин може бути звідки у них гроші). Не страждайте і не завідуйте))
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул

Не могу понять свои чувства …)
Вони зовсім інші. У всьому.
Наприклад підлогу вони ще не постелили. В них бетон. Вже 8 місяців
КаваЗМолоком• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Вони зовсім інші. У всьому.
Бетон можно не мыть
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляРомашкинная
Я не заздрю. В мене теж хороше авто.
Я з ними спілкуюсь, навіть знаю що платять 650 фунтів. Хороші люди.
Курять як паравози, разом з дітьми, дозволяли 17 річній дівчині в них спати, вже з животом і теж курить.
Пасхальний тролік• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Думаете тут англики из вашего секретного городка сидят и спалят вас?)))
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Мені якось однаково. Тут багато таких містечок. Житло дороге. Тому інтернаціонал в великих містах. А в маленьких, в основному біле населення.
Пасхальний тролік• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Ну так почему боитесь название города сказать?
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Розумієте різницю? Не хочу і боюсь😉
Миссис Буркул• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Вони зовсім інші. У всьому.
Молодці. І живуть же !! Отже так можна :))
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Згодна! У тата інші пріоритети! Зате купив дітям електросамокати. А підлога то не головне😀
На кухні стоїть більярдний стіл.
Діти його дуже люблять
Миссис Буркул• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
На кухні стоїть більярдний стіл.
Діти його дуже люблять
Ви смієтесь а люди реально живуть і не паряться за те за що б у наших сердце щемило.

Взагалі бути людиною широких поглядів - це дуже класно. Спробуйте
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул

Я не зрозуміла вашого наїзду?
Я абсолютно їх приймаю. І не сміюсь. Коли діти заходять в гості малі, я їх пригощаю.
Мені цікаво спостерігати за ними, бо це зовсім інша культура і погляди.
Пес Патрон• 28 апреля 2025
Автор, тупее поста я еще не видела. Вот они все такие плохие, одна вы классная? Ну и себе родите детей , получите соц жилье и возьмите 3 тачки почти нахаляву, кто вам мешает?
Только это все не так просто как вы описываете.
Ananasprotivogaz• 28 апреля 2025
А вы все пешком ходите....
Миссис Буркул• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я не зрозуміла вашого наїзду?
Ніякого наїзду не було

Ви дуже в оборонітєльной позиції у спілкуванні
автор Я шалунья • 28 апреля 2025
Ответ дляПес Патрон
В якому місці вони погані? Вони інші.
В мене є робота, житло і авто. При чому тут це?
Всюди влазю• 28 апреля 2025
Автор, в Англии также, как и у нас, есть разные слои населения. И у них отличия между богатыми и бедными сильнее заметно, чем у нас. У нас бедные все стремятся учиться, так как не вылезти из нищеты. А у них, особенно говорят раньше, на пособиях сидели пожизненно, особенно у кого много детей. Сейчас уже столько не платят.
Пес Патрон• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
В якому місці вони погані? Вони інші.
Ой давайте не будем. И фастфудом кормят и пол бетонный. И курят и дочка беременная. И пита вы совсем их не обсыпаете, ьютак просто констатируете факты.