АБВГДэшница• 29 апреля 2025
Чоловік живе з іншою жінкою, не одружені
Почали жити півроку тому
Якщо я йому напишу, це буде підлість ?
Швидкоруч• 29 апреля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Він живе з іншою жінкою , в я хочу написати невільній людині
так о чём встречаться хотите? насчёт алиментов детям или чтобы переспать с ним на безрыбье?
На паровозе• 29 апреля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Він в плєну? Більшість чоловіків-сожителів вважають, що вони -вільні ’орли’
На паровозе• 29 апреля 2025
Ответ дляБасноплетка
Вона не дізнається, він їй не скаже, щоб не хвилювати.
Лиш би не забув їй сказати, що женився))))
Кіма кепка• 29 апреля 2025
Смотря что хотите написать. Если он, например, сантехник и Вы хотите вызвать его для замены смесителя в ванной за деньги - пишите без проблем. Или если это Ваш племянник и хотите поздравить его с ДР. Ну а ’подкаты’ тут неуместны, цените себя!
Куратор дебошей• 29 апреля 2025
Ответ дляНа паровозе
Даже женатые так считают,что свободные орлы