Наизнанку• 29 апреля в 08:41

Аэрогриль vs духовка

Не решаюсь купить. Есть большая хорошая духовка. Нужен ли мне аэрогриль? Убедите или отговорите.
Кто недоволен аэрогрилем?
Пиши-пропало• 29 апреля в 08:42
Он все пересушивает. Духовки достаточно.
Слава Українi• 29 апреля в 08:42
в аэрогриле быстрее, и суше. и подгорает, если не уследить.
Мию вікна у мороз• 29 апреля в 08:44
аэрогриль самая бесполезная вещь на моей кухне
Мафиозная• 29 апреля в 08:45
У меня ничего не суше и не подгороает. А быстрее- однозначно
Полуничка• 29 апреля в 08:47
Для мене аерогриль актуально для 1-2 осіб і швидко. Наприклад я собі роблю ПП сирники, ПП філе курине тощо. Прийшла зі спортзалу, поки перевдягаюся корочка вже готова, нічого не роблю спеціально, просто запікаю і смачно Для ПП реально ідеально.
Пожмаковна• 29 апреля в 08:48
У меня духовка теперь только для выпечки иди больших порций, когда гости.
В аэрогриле быстрее, при правильном режиме ничего не сгорает и не сохнет. К примеру куриные крылья 12 минут от момента включения в розетку. Сколько в духовке надо времени?
Любовь Калистратовна• 29 апреля в 08:52
В аерогрилі 5 крил швидше приготувати й мити
автор Наизнанку • 29 апреля в 08:53
Ответ дляПожмаковна
Красиво. Какой маринад?
Марафетчица• 29 апреля в 08:53
После покупки мультипечки духовку не включаю
автор Наизнанку • 29 апреля в 08:54
Ответ дляМию вікна у мороз
Какой у вас?
У меня так мультиварка скороварка ..
Шкідлива молекула• 29 апреля в 08:54
У меня наоборот в аэрогриле сочнее, куриное филе так вообще супер, никто в семье раньше не ел когда в духовке запекала а теперь лопают
Мию вікна у мороз• 29 апреля в 08:55
Ответ дляНаизнанку
Какой у вас?
У меня так мультиварка скороварка ..
Тефаль
Щас ухожу• 29 апреля в 08:55
Аэрогриль бесполезная тефлоновая фигня. Воняет пластиком. Стоит без дела сейчас. Время не экономит, надо бегать переворачивать. Мало еды на выходе. В духовку закинул и свободен, плюс она больше еды вмещает
Мастер Пис• 29 апреля в 08:56
Після покупки аерогрилю ( півроку), не включала духовку взагалі.
Дуже зручно і швидко. Все смачне, соковине, скоринка хрустка. Нам дуже подобається
СкрипяСердцем• 29 апреля в 08:58
Я частіше використовую аерогриль. В духовці тільки печу випічку. На щодень шматок ´яса, риби закинути простіше, швидше і смачніше, котлети дуже класні. Картопля майже без жиру, овочі. Моя любов.
Але купили свекрусі такий самий-то їй не зайшло, користується по старинці духовкою. Але їй нічого не заходить, я тільки те й роблю, що дарую подарунок, а потім сама ж його і продаю.
Пожмаковна• 29 апреля в 08:59
Ответ дляНаизнанку
Красиво. Какой маринад?
Оливковое масло, соевый соус, соль перец.
Маю сечі• 29 апреля в 09:01
Мені без потреби. В нас ніхто страв з аерогрилю не їсть
В духовці печу часто
автор Наизнанку • 29 апреля в 09:02
Ответ дляМаю сечі
В духовці печу часто
Чого не їсть? Не смачне, сухе, чи просто не зайшло.
Маю сечі• 29 апреля в 09:05
Ответ дляНаизнанку
Не їсть ніхто страви приготовані таким способом
Кури взагалі не їмо
фрау Гітта• 29 апреля в 09:05
все зависит от того сколько вас человек, у нас семья из 4х не вижу смысла в аэрогриле
Королева ганделику• 29 апреля в 09:09
Я нещодавно купила фірми Нінзя і це однозначно класна штука для мене. М´ясо запікається набагато швидше, виходить соковите, нічого не пересушється, єдине, що, потрібно хоч раз перевертати під час готування, бо мультипіч пече лише зверху.
От камамамбер пробувала запекти, мені не сподобалося, бо за рахунок того, що знизу не пече, сир знизу залишився твердий, а часник зверху згорів(
Також запіканку робила, дуже смачно і все пропеклося.
Ще в мене є режим дегідрації, коли можна сушити джерки та фрукти, але ним я ще не користувалася.
автор Наизнанку • 29 апреля в 09:10
Ответ дляКоролева ганделику
Яка у вас модель?
автор Наизнанку • 29 апреля в 09:10
Ответ дляфрау Гітта
У меня 5. Хочу большой
Королева ганделику• 29 апреля в 09:11
Ответ дляНаизнанку
Яка у вас модель?
ось ця
Мультипіч Ninja AF180EU
Королева ганделику• 29 апреля в 09:12
Ответ дляНаизнанку
У меня 5. Хочу большой
Читайте уважно, які об´єми кожної чаші, бо в мене подруга купила, а там кожна чаша по 3 літри і толком нічого не влазить. У мене на одну чашу і вона на 6,2 літра, то подруга замінила на таку, як в мене. Вище модель вам написала
автор Наизнанку • 29 апреля в 09:13
Ответ дляКоролева ганделику
В мене пишуть на 9.5 л. Об´єм чашки не знаю.
Ваш більший. Що можете розмістити?
Королева ганделику• 29 апреля в 09:15
Ответ дляНаизнанку
Ваш більший. Що можете розмістити?
9,5 це мабуть загальний об´єм, тобто кожна чаша десь на 4 літри буде. В мою на 6,2 л влазить невелика курочка, ніжок курячих десь 5-6 штук або 4-5 стегенець. Реально, дуже багато в неї не засунеш, на 1 вечерю, я просто живу вдвох з сином, то нам вистачає.
Королева ганделику• 29 апреля в 09:16
Ось, для прикладу.
Просто ще в цій моделі можна запікати на 2 рівнях, знизу покласти картоплю, наприклад, а зверху м´ясо.
автор Наизнанку • 29 апреля в 09:17
Ответ дляКоролева ганделику
Ось, для прикладу.
Скільки готуєте ноги?
Оксана226• 29 апреля в 09:18
В мене є і те і інше, більше подобається готувати в духовці. Аерогриль пересушує та за один раз там багато не приготуєш