Анонимба• 28 апреля в 16:51
Какие блюда готовите в аэрогриле?
Какие блюда там готовите? Что получается вкусно. Поделитесь пожалуйста. Хочу купить, но сомневаюсь... Хорошо готовлю, но вышла на работу и мало времени. Думаю купить, чтобы дочь и муж тоже подключались)) Буду ninja брать
Дружная семейка• 28 апреля в 16:56
Тут купа тем вже про це )). Картопля по- селянські , ковбаски, курка, гарячі бутерброди, запеканки, лазанья, овочі гриль, омлет , піца ( але піца мені хуже чим в духовці, бо запікається зверху),
Дружная семейка• 28 апреля в 16:58
Зазвичай , коли швидко треба - картоплю по селянські, туди ж шампіньони, наверх решітку з стейками або крильцями, і ок 20 хвилин і всі наїдені
Анонимба
• 28 апреля в 16:59
Дівчата, пишіть ще чи задоволені ви аерогрилем? Бо я мультю купила давно і не задоволена. Не подобається. Скороварка тефаль. Таке.
Дружная семейка• 28 апреля в 17:00
Син 11 років - той собі там нарячі бутерброди робить
то йому знахідка, бо духовка - йому важко поставити режими , включити, нагріти, гаряче все . А тут 5 хвилин і готово
Дружная семейка• 28 апреля в 17:01
Ответ дляАнонимба
Дуже, виручає коли швидко треба приготувати , і масла для смеження на треба
КоКоКоКоКоКо...• 28 апреля в 17:10
Ответ дляАнонимба
Все ок,крім того що капець тефлоновому покриттю настав.Готували дуже часто років три.
Чашу купити неможливо.Її просто немає.
Анонимба
• 28 апреля в 17:11
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Чашу купити неможливо.Її просто немає.
У вас теж ninja?
КоКоКоКоКоКо...• 28 апреля в 17:12
Ответ дляАнонимба
У вас теж ninja?
Ні.Європейський виробник.Nihja не купувала ,через відсутність на неї гарантії в Україні
жінка незаміжня• 28 апреля в 17:34
У меня с большой чашей, готовлю каждый день только там. В основном это части курицы в разных маринадах/посыпках, рыба с лимоном+белый перец, картофель с луком запекаю кружочками или ломтиками (к нему делаю греческий соус дзадзыки), овощи гриль тоже там. Это наша ежедневная еда. Иногда делаю там овощи для корейской лапши - не надо все выжаривать отдельно. Иногда запекаю там кексы в формочках. Делаю там мясные стейки, когда есть хорошее мясо
В сковородке жарю очень редко - плов, или что-то фритюрное когда хочется.
О скороварке я мечтаю только ради костного бульона и растушивания мяса, но мне ее некуда ставить. Мультиварку тоже не понимаю, зачем люди берут
Подтяжка• 28 апреля в 17:39
Ответ дляАнонимба
А у Вас мультиварка или скороварка ?
Анонимба
• 28 апреля в 17:47
Ответ дляПодтяжка
А у Вас мультиварка или скороварка ?
Скороварка
Анонимба
• 28 апреля в 17:48
Ответ дляжінка незаміжня
Ради этих двух позиций нет смысла брать скороварку. Для другого она ни о чем. Мультиварка это та же кастрюля
Подтяжка• 28 апреля в 17:49
И Вам не понравилась ?
Я свою обожаю )
Правда она у меня только гречко и рисо с курицей варка ))
Я свою обожаю )
Анонимба
• 28 апреля в 17:50
Ответ дляПодтяжка
И Вам не понравилась ?
Я свою обожаю )
Нет, я не вижу смысла, ерунда.
Ашотакоя• 28 апреля в 18:38
Ответ дляMarmu
У мене ніндзя - все там готую! Овочі - кабачки, баклажани, спаржу, м´ясо різне, рибу. М´ясо будь-яке (ребра, наприклад) під тиском 20 хв, потім на гріль на 10 хв - і все, дуже смачно
Какая модель?
Stepa_nida• 28 апреля в 19:14
Чоловік собі щоранку там робить тости для сендвічів, гарячі бутерброди, міні-піци.
Запікаємо усі можливі частини курки, рулетики, мʼясо ’по-французьки’, нагетси, шніцелі, рибу, картоплю по-селянські, заливні пироги, дрібну випічку.
Анонимба
• 28 апреля в 19:26
Ответ дляStepa_nida
Куртка суха чи ні? Грудка наприклад? Чи м´ясо не сире?
Картопля пропікається вся?
Голодаю• 29 апреля в 02:23
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Чашу купити неможливо.Її просто немає.
Есть фирмы, которые восстанавливают покрытие. Сын возвращал чашу с аэрогриля, так ее не меняли, а отправили на покрытие. При возврате был буклет этой фирмы.
Голодаю• 29 апреля в 02:28
Ответ дляАнонимба
Картопля пропікається вся?
С картошкой тот еще квест. Нужно небольшим слоем, и потом вынимаем более замеченные, в процессе ужина она допекается. Мне подходит, но это не поставил и забыл- нужно постоянно ее встряхивать.
Stepa_nida• 29 апреля в 07:31
Ответ дляАнонимба
Картопля пропікається вся?
Курка не суха, для цього треба пару раз запекти, щоб зрозуміти конкретного приладу час і він там зовсім малий (ну типу кубики філе - це хвилин 10-12 залежно від розміру).
Картопля у нас завжди пропікається гарно. Але тут потрібно врахувати 2 фактори, перше - я завжди в мультипечі використовую сорт для запікання або молоду, друге - що нас двоє, ми величезні порції картоплі ніколи не робимо. Струшую один-два рази за весь час готування, дві порції пропечуться і без струшування, але скоринка буде нерівномірна тоді.
Анонимба
• 29 апреля в 07:41
Ответ дляStepa_nida
Що таке струшую. Від чого треба струшувати? Від злипання?
Stepa_nida• 29 апреля в 08:32
Ответ дляАнонимба
Це потрясти кошик мультипечі з картоплею) ну або просто банально перемішати картоплю. І від злипання, і щоб шматочки з усіх сторін були зі скоринкою.
Анонимба
• 29 апреля в 08:34
Ответ дляStepa_nida
Ага дякую.
А скажіть ще. Ось є духовка нормальна і новий аэрогріль. Різниця тільки в часі і меншій кількості масла? Чи є ще +?
Stepa_nida• 29 апреля в 09:13
Ответ дляАнонимба
Ага дякую.
Якщо коротко - так, це основні плюси.
Якщо розгорнуто, то в духовці є нагрівальний елемент + обдув (у сучасних моделях).
В мультипечі - тільки обдув.
От тут і є глобальна різниця. За рахунок сильного обдуву в малій ємності відбувається екструдація (та сама хрустка скоринка) з малою кількістю олії.
Відповідно, якщо вам треба щось мале і швидко приготувати, це однозначно мультипіч. Не треба чекати поки розігріється, а якщо є посудомийка, то ще й легко помити після.
Якщо потрібно приготувати нормальну порцію продуктів високої товщини або у додатковій ємності (товстий пиріг, лазанью, картопляний гратен, велику рибину) - з цим аерогриль впорається дуже погано.
В мультипечі - тільки обдув.
Анонимба
• 29 апреля в 09:14
Ответ дляStepa_nida
Якщо коротко - так, це основні плюси.
В мультипечі - тільки обдув.
Дорадо можно запікати?
Stepa_nida• 29 апреля в 11:34
Ответ дляАнонимба
Дорадо можно запікати?
Дорадо можна) Я беру в метро філе - мені вистачає рівно 12 хвилин до хрусткої шкірки. Цілу рибу буде трохи довше