Marc Antonio• 29 апреля 2025
Питань до самотніх жінок, тільки чесно ви би могли перебувати у таких стосунках?
Ось наприклад, ваш вік приблизно років 35—45, при цьому ви розлучена, у вас є неповнолітня дитина від попередніх стосунків (шлюбу), знову заміж ви не сильно хочете, і далеко не всі чоловіки хочуть одружуватись на жінці, яка має власну дитину (не усі, але більшість), але при цьому у вас є потреба в інтимі, скажіть— ви би могли перебувати у стосунках під назвою «секс без обовʼязків» ? З чоловіком. Де вас би не повʼязувало нічого окрім регулярних зустрічей і сексу? І так до наступного разу?
дякую аж підскакую• 29 апреля 2025
Да, смогла. Если бы встретила мужчину, который соответствовал всем моим критериям
Хочу на Балі• 29 апреля 2025
У різних жінок будуть різні відповіді. Хтось може вічно без сексу, а комусь і двох мало🤣 тому кому без обов´язків не потрібно, а комусь це самий раз .
Тільки не про гроші• 29 апреля 2025
Секс без обязательств возможно, но не без материальных вливаний.
Тундиринда• 29 апреля 2025
У меня такие отношения. Приезжает ко мне. Ужин, сразу скажу он у меня всегда есть, потому что есть ребенок, и мне не жаль лишней тарелки, тем более пакетик вкуснях всегда он привозит. Вечер втроём с моим ребенком, они нашли общий язык. Наш папа умер 2 года назад и ребенку не хватает мужчины рядом. Потом секс. Отличный секс, куда там вибратору. Утром меня завозит на работу. И так 2 раза в неделю. Мне всего хватает. Брака не хочу. Все устраивает.