Губи з філером• 29 апреля в 09:31

Ви знаєте сусідів?

Орендую квартиру, це вже не перша яку орендую, ніколи не знала своїх сусідів. Зараз живу більше року, на вигляд знаю лише сусідів, що живуть з нами за стінкою. В моєму містечку, де я народилась, всі всіх знають. А ви знаєте своїх сусідів?
dulenok• 29 апреля в 09:32
конечно...я в их квартире сейчас живу...
Санта Барбара• 29 апреля в 09:32
У вашому містечку ,скоріш за все, люди все життя живуть у одно у будинку тому і знають усіх. А у великих містах мешканці постійно змінюються
Хочу наколоти губи• 29 апреля в 09:33
Конечно. Даже кружу с ним. Удобно, близко, далеко бегать не нужно
автор Губи з філером • 29 апреля в 09:33
Ответ дляСанта Барбара
Так, все життя. Але буває, що хтось новенький купляє квартиру чи будинок))
Пищалка• 29 апреля в 09:35
Звісно. З деякими навіть добре дружимо. Сусід , - це стратегічно важлива людина )
Карапулька• 29 апреля в 09:36
Знаєм звичайно. Ми ж не дауни якісь.
Нові якщо з´являються сусіди, то з часом теж вже їх знаєм.
графиняВишенка• 29 апреля в 09:38
Нет
Джем Шакіри• 29 апреля в 09:41
Зачем их знать? Контакты с незнакомыми людьми сведены к минимуму, дальше ’здрасьте’ не захожу. Мне не интересна чужая жизнь, о своей я рассказывать не собираюсь, собутыльники не нужны, соль покупаю с запасом, деньги не одалживаю. Какую-то нужную инфу спрашиваю в домовом чате.
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 апреля в 10:20
Знаю, но лучше без соседей чем с такими как у меня, вечно какие-то расспросы и о чём то поговорить, вот вечно хочется им языками почесать, спасу иногда от них нету, пожилые люди чтоб их.
МинерАлочка• 29 апреля в 10:55
де б я не жила я завжди знала сусідів, а вони мене як би це не звучало. Завжди активна в групах будинку/під´їзду. Я ще та зануда.
Бентливуман• 29 апреля в 10:58
Деяких просто знаю в обличчя, з деякими спілкуємося гарно, з деякими - просто за потреби спілкування.
Вважаю, що, принаймні поверхнево, треба знати сусідів. Щонайменше, це вигідно
Наприклад, коли мою автівку на парковці п´яне мудло зачепив, то сусіди, що це бачили і знали чия це автівка, одразу винуватця заблокували і зателефонували мені.
Мания-Величия• 29 апреля в 11:06
Нажаль знаю. Шум гам тарарам від них постійний