Фима Собак• 29 апреля 2025
Скільки у вас трудового стажу і скільки вам років?
Чи є ще такі, в кого його немає, як у мене. Дивлюся, що всі навколо хвилюються за пенсії, рахують стаж. Мені зараз 38 років, офіційного стажу лише 7 років. Багато років працювала без оформлення, тому що іншої роботи не було на той час
Братья Капли• 29 апреля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
На коммуналку субсидия
Не у всіх вона є, я і сестра прописані, тому немає.
ША! я прийшла!• 29 апреля 2025
Ответ дляДама с собачкой
ну, раз не мільйони, то нащо було за конверт працювати?хто хотів - знаходив, а не хитропопнічав
Моя мама отримувала в конверті гарну зарплатню і купила собі квартиру в новобудові і здає її за 12 к. Я за неї рада,це краще,ніж отримувати 4 тисячі гривень
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
В мене батьки вже більше 15 років на пенсії, тоді рахувались останні роки + роки по довідкам.
аналогічно і десь тоді якраз найнижчі пенсії, просто щось там з формулою
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Мені 41, стажу 23 роки.
Чоловіку 44, стажу 26 років...
але що це міняє?
Сайт пенсійного фонду каже, що у мене пенсія буде 15к гривень, а чоловіку що 18к гривень..
Ні про що))
Чоловіку 44, стажу 26 років...
але що це міняє?
Ні про що))
це вам ще обом круто каже
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
43роки, загальний страховий стаж згідно даних пенсійного фонду 26 років 1 місяць 26 днів
а що обіцяють як пенсію?
Ворую вкусняшки• 29 апреля 2025
44, 14, вже 11 років не працюю. Яка там пенсія, самим потрібно про неї турбуватися вже з 20 років.
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
У меня есть запись в трудовой про учёбу, а на сайте нет, почему-то
а ви оцифровували трудову? якщо ні, то звідки ж воно на сайті візьметься
якщо трудова у вас на руках, то скануєте і завантажуєте на портал, якщо у відділі кадрів, то у них ще є час це зробити, до кінця цього року чи наступного - не памʼятаю
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так , почне , як же вона житиме без пенсії в 3000 грн... Моя бабуся пропрацювала на Ленінській кузні 42 роки , має пенсію 3300 грн, а одних ліків в місяць треба на 5 тисяч. Добре що є внуки та діти...
До речі, якщо серед регулярних ліків є щось від тиску, цукрового діабету (і ще нихка діагнозів, але то терба цікавитися), то за ел. рецептом від сімейного вони або безкоштовні, або з доплатою (ріхниця між найдешевшим аналогом, який оплачує держава, і тим, що самі хочете якісніше імпортне). Це ота програма ’Доступні ліки’, але чомусь часто не сімйений про це розказує, а треба запитати про рецепт і потім в аптеках отримуєш за ним
Пописанная парта• 29 апреля 2025
Ответ дляКапуста Маша
У меня его нет
Навіть якщо ви все життя працюєте неофіційно, він у вас є
Невгамовна• 29 апреля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет. Есть трудовой стаж - это когда вы работали, учились, числились на рабочем месте будучи в декрете. А есть страховой - это когда из вашей зп в соц страх делались отчисления. На пенсию влияет только страховой. Т е декреты и учёба- не считаются
здрасте,приехали.
Невгамовна• 29 апреля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
звичайно, не молодець. Але по юності ніхто не підказав оформити трудову. так би мала ще +10 років (4 технікуму і майже 6 інституту).
а зарплати, що мала, коли працювало вистачило купити невелику квартирку, яку здаю. Прошу бога, щоб війнп не забрала
при чем тут трудовая к дипломам? при подаче на пенсию показываете свои дипломы и их засчитают в стр.стаж.
Невгамовна• 29 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Згодна. В мами сестра працює в пенсійному в іншій області, допомогла їй довідки вибрати вірні, порахувала пенсію - одне вийшло. В нашому місті пішла документи подавати - пенсій вийшла в два рази менша. Пішла туди шукати правди - суки реготіли в обличчя і пропонували йти судитись, як щось не влаштовує. Пенсія мінімалка. Хоча останні два роки перед пенсією на маму всі доплати писали, щоб пенсія вийшла більшою, вона потім дівчатам віддавала просто готівкою.
А в батька загубили два роки шахтарського стажу, в трудовій була нечітка печатка, а відновити довідку було немождливо через те, що навіть вже містечка того не існує, не те, що шахти.
подавали в суд?
Невгамовна• 29 апреля 2025
Ответ дляТріль!
Так, диплом вже не рахується. т.я. страховий стаж, здається, з 2003 року.
з 2004 р. не рахується.
Невгамовна• 29 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Так я не помню данные для входа!!!
нажимаете ВХИД. затем выбираете ID.GOV.UA. заходите через банковское приложение. и все.вы в кабинете.
Стріляний птах• 29 апреля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Я так само купила квартиру, тільки не новобудова, але Київ, і за 3 роки повністю назбирала суму
Може ще третю?• 29 апреля 2025
Вся советчица решила видать заглянуть в пенсионный , сайт не работает
Вкаблучках• 29 апреля 2025
а яка різниця кількість років стажу?....на пенсію ж все рівно в 60 років жінки йдуть?...
я думала важлива тільки зп - а там вже скільки внесків платив із зп, по коефіцієнтам так і дадуть пенсії
Вкаблучках• 29 апреля 2025
Ответ дляСтріляний птах
це самий правильний внесок на свою пенсію
Прибираю щодня• 29 апреля 2025
Ответ дляВкаблучках
Большая разница . Согласно закону, право на назначение пенсии по возрасту имеют те, кому в 2025 году исполнилось:
60 лет — при наличии не менее 32 лет страхового стажа,
63 года — при наличии не менее 22 лет страхового стажа,
65 лет — при наличии не менее 15 лет страхового стажа.
Вкаблучках• 29 апреля 2025
Ответ дляБратья Капли
Там потрібно добавити роки в стаж до 60 років. Ну і в рік виходу на пенсію, буде інша середня зарплата. Тому це дуже приблизні підрахунки.
да, але розрахунок вважає, що ви теперішню зп до самої пенсії будете отримувати..і видає на основі цього розрахунок, а не факт що така зп буде до кінця у вас
Братья Капли• 29 апреля 2025
Ответ дляВкаблучках
Так, але пенсія розраховується із середньої по Україні за останні 3 роки, а вона змінюється.
Червона ікорка• 29 апреля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Если диплом до 2004 года - то решает . Точно так же , как и трудовая книжка - стаж до 01 июля 2000 года подтверждается трудовой .
Включительно?